Skocz do zawartości

E39 program do diagnostyki


opa_pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Widze ze nie bardzo sie kolega chce pomoc. Ja tez chcialbym sie dowiedziec jaki program sie najlepiej sprawdza oraz jaki kabel kupic, poniewaz juz kupilem laptopa i teraz chce wlasnie kupic kabel i program. Mam bmw e39 520i z 1997. Bede wdzieczny za informacje.
W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
inpa bedzie najlepsza ale bardziej obeznani w temacie doradzą od kogo kupic bo jest inpa i są inpy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Powinno wystarczyć. Zwróć uwagę, że w zestawie nie ma INPY, jest tylko spolszczenie do niej... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Prosze badz tak uprzejmy i daj link do sprawdzonego programu to co znalazlem nie dziala. a szukalem na prawde. Moze mam nie fart. Bede wdzieczny.
W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo ta http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/BMW+INPA+5.0

A po czym wnosisz,ze ci nie działa ???To nie takie proste skonfigurować Inpę kolego a samo podłączenie kabelka nie wystarcza :wink: :wink:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Witam niech ktos mi powie czym rozni sie ten kabelek http://allegro.pl/interfejs-bmw-inpa-wersja-pl-e36-e46-e39-e60-e90-i3644429552.html od tych 3x drozszych ?? przejsciowke z OBDII 16-pin na 20 pin BMW oraz IPNA posiadam i zastanawiam sie czy to mi wystarczy do diagnostyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Przykładowo ta http://chomikuj.pl/berciu/BMW+Nawigacja/BMW+INPA+5.0

A po czym wnosisz,ze ci nie działa ???To nie takie proste skonfigurować Inpę kolego a samo podłączenie kabelka nie wystarcza :wink: :wink:

 

Kolego jaka wersje inpy polecasz? Jaką będzie najłatwiej skonfigurować? Mam kabel OBDII, laptopa z win XP SP3 oraz BMW e39 520i M52 B20. Podałeś wcześniej link do Inpy 5.0 ale na chomiku, a nie mam tam konta. Jeśli mógłbyś podać adres do torenta z polecaną wersją było by jeszcze lepiej a jak nie znasz adresu to jakiej wersji inpy mam poszukać i ściągnąć 5.0? Dodam tylko że sam kabel już zainstalowałem poprawnie, to znaczy sterowniki do kabla.

W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za podsunięcie genialnego pomysłu!... sam bym na to nigdy nie wpadł. Tylko, że o ile się nie mylę to trzeba mieć polski nr tel., aby dokonać płatności na chomikuj. Ja mieszkam za granicą i z polską telefonią pożegnałem się już dawno temu. Więc darujmy sobie zbędne uwagi, a trzymajmy się tematu. Z góry dziękuje...

 

Czy ktoś wypowie się w kwestii wersji inpy??

W tej szarej codzienności zdarzają się rzeczy, chwile i miejsca, dla których życie nabiera koloru.........zdecydowanie pasja jest motywem przewodnim tej historii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za podsunięcie genialnego pomysłu!... sam bym na to nigdy nie wpadł. Tylko, że o ile się nie mylę to trzeba mieć polski nr tel., aby dokonać płatności na chomikuj. Ja mieszkam za granicą i z polską telefonią pożegnałem się już dawno temu. Więc darujmy sobie zbędne uwagi, a trzymajmy się tematu. Z góry dziękuje...

 

Czy ktoś wypowie się w kwestii wersji inpy??

 

 

Wiec sie mylisz co do Polskiego nr tel..... :nienie: Możesz przelewem to zrobic :cool2:

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.