Skocz do zawartości

Pełne wyposażenie Bmw e39


Maciej V8

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Chciałbym podłączyć się pod komputer w swoim BMW E39 ale nie wiem dokładnie jak to zrobić, przeczytałem parę tematów na forum ale mam za dużo niewiadomych.

Kupuje sobie kabel, ktoś poleca taki http://allegro.pl/interfejs-bmw-adapter-20-inpa-obd2-e36-e46-e39-e38-i2010317230.html i teraz czy ten kabel to INPE czy nie, co to jest INPE, jak mam już program NCS Expert to oprócz zainstalowania go na komputerze trzeba jeszcze skonfigurować go z samochodem czy dobrze rozumiem.

Co to jest EDIABAS czy jest to rodzaj kabla?

Co trzeba wiedzieć przy bawieniu się tym wszystkim, chciałbym sobie uruchomić kilka opcji dodatkowych.

 

Prosił bym o w miarę możliwości dokładny opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie "INPE" tylko INPA jest to program do diagnostyki BMW, jeżeli masz program NCS Expert to powinieneś mieć również INPA (chyba że się mylę ale NCS wchodzi w skład INPA) Kabel z tej aukcji powinien współpracować z tym programem przynajmniej tak twierdzi sprzedawca. Oprócz tego musisz to wszystko dobrze zsynchronizować, ale co i jak masz opisane w dziale diagnoza komputerowa poczytaj a na pewno dasz rade :)

Co to jest EDIABAS czy jest to rodzaj kabla?

Nie to jest program do diagnostyki

Co trzeba wiedzieć przy bawieniu się tym wszystkim, chciałbym sobie uruchomić kilka opcji dodatkowych.

Przede wszystkim trzeba uważać na to co się robi bo można sporo nabroić łącznie z uwaleniem komputera :mrgreen:

Prosił bym o w miarę możliwości dokładny opis

Tu masz wszystko http://www.bmw-klub.pl/forum/viewforum.php?f=97 zapewniam że po tej lekturze będziesz wiedział bardzo dużo :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze

Nie słyszałem o takiej opcji, było za to że ryglują się po przekroczeniu chyba 20 albo 30km/h.

Można to dokodować NSC, ale słyszałem że da się też jakąś kombinacją z przyciskiem ryglującym wewnątrz auta, ale to nie potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.