Skocz do zawartości

filtr pylkowy


djscreamvip

Rekomendowane odpowiedzi

witam wiem ze bylo to kilka razy ale potrzeboje jasnej odpowiedzi co do mojego przypadku .jutro bede wymienial; kilka rzeczy w aucie i przy okazji bede chyba wymienial ten filtr .mam auto bez klimy z 94r i tu pytanie jak mam dwa okragle fitry pod kratka wycieraczek to czy na bank nie bede mial za schowkiem drugie filtra .i czy wiecie gdzie mozna kupic i czy wogule wystepuje zamienik tych okraglych filtrow ?albo jak moge go zregenerowac jesli wystepuja tylko w ogrinale jak material zastosowac ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podłączam się pod temat.

 

Kilka dni temu chcialem sprawdzic, jakie mam filtry kabinowe. Auto nie posiada klimy, więc wydawało się że na pewno mam filr zamontowany z przodu pod wycieraczkami. Co się okazało, po rozebraniu nie znalazlem tam filtrów, pod tymi okrągłymi osłonami znajdował się z jednej strony wiatrak a z drugiej silnik dmuchawy.

Prawdopodobnie mam ten filtr w kabinie od strony schowka. Jeszcze nie sprawdzalem, ale juz w krótce to zrobie i opiszę co tam zobaczyłem.

Czy to możliwe aby alto bez klimy mialo filtr taki jak w wersji z klimą?

 

Pozdrawiam

http://ziomal.resmoto.com - Strefa BMW serii 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Rozkrecilem właśnie ten schowek od pasażera i okazało się, że tam też nie ma filtra, to miejsce nie jest przystosowane do takiego filtra. Z tego wynika że filtry były z przodu ale ktoś je wyciągnął jszcze w Niemczech.

 

Cóż trzeba te filtry sobie zorganizować bo w środku auta często mam liście i proch.

Czy są jakieś zamienniki tych filtrów, bo oryginalne kosztuja podobno ok 200 zł?

 

Pozdrawiam

http://ziomal.resmoto.com - Strefa BMW serii 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Prezes_] podał linka do działu Zrób to sam. Tam jest wszystko napisane tylko trzeba przeczytać do końca!!!

180zł kosztuje kompletny zamiennik Febi - 2filtry i dwie obudowy

jak masz rabaty to może byc taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

 

Rozkrecilem właśnie ten schowek od pasażera i okazało się, że tam też nie ma filtra, to miejsce nie jest przystosowane do takiego filtra. Z tego wynika że filtry były z przodu ale ktoś je wyciągnął jszcze w Niemczech.

 

Cóż trzeba te filtry sobie zorganizować bo w środku auta często mam liście i proch.

Pozdrawiam

 

jak ktoś nie dysponuje chwilowo gotówką na filtry to prosta a zarazem skuteczna podpowiedz,

Wyjmij stare filtry ( bo wdychasz przez nie różne roztocza) ,nie zakładaj obudowy (tej półkolistej) bo bez filtrów może spadać na wybojach,a jak złożysz to na tą kratkę zewnętrzną (dookoła niej idzie uszczelka ) naciągnij rejstopę (najlepiej czarna) ,wtedy nie bedziesz miał problemu z syfem który zaciąga wiatrak.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

U mnie osłony tych filtrów, których u mnie nie ma są bardziej niż półokrągłe. Zawierają ok 3/4 całej powierzchni okręgu i mają z góry osłone. Na rysunku nr 3 który podrzucił Prezez_ moje osłony do tych filtrów wyglądają inaczej.

Co o tym myślicie?

A filtron nie produkuje takich filtrów?

 

Pozdrawiam

http://ziomal.resmoto.com - Strefa BMW serii 3.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.