Skocz do zawartości

zakup X5 z 2011


Slawkus

Rekomendowane odpowiedzi

witam - poradzcie proszę!!!

X5 30D X- z 2011 wypasażenie ... nowe ca. 380-390 k - moge to mieć za 290 brutto - przebieg ca. 15.000 km - zakup u poskiego dealera z fakturą - auto kupione z BMW AG Monachium - spraw pilna bo decyzje musze mieć do poniedziałku. Rozważałem rózne auta ale - ... duże tego było!!! - i nic poza BMW nie wchodziło praktycznie w rachubę - ale budzet zakąłdany na auto przekraczam o 90 K.

Licze na pomoc rozsądnych bratnich głów!!! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli przekraczasz budżet aż o 90 tysi to sobie odpuść. Byłem niedawno w podobnej sytuacji-kusiło mnie na nowego SUVa ale był o 50 tysięcy więcej niż planowałem- dałem sobie spokój- czasy idą niepewne- co zrobisz jak coś naprawdę się załamie-będziesz sobie pluł w brodę że po kiego Ci ten samochód poza tym za pod koniec 2012 ma wyjść nowa X5 - co wtedy - przecież nie zmienisz na nowy po roku a wydasz teraz 3 stówki za stary model-dlatego ja odpuściłem X5 a zamówiłem F10. Widziałem że myslałeś też nad X3- poczekaj do marca mają być tam dostępne te same silniki co w F11 2litry diesel 218 KM i benzyna 245KM- moze z tego coś na spokojnie wybierzesz Edytowane przez gregsan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
(...) poza tym za pod koniec 2012 ma wyjść nowa X5 - co wtedy - przecież nie zmienisz na nowy po roku a wydasz teraz 3 stówki za stary model-dlatego ja odpuściłem X5 a zamówiłem F10. Widziałem że myslałeś też nad X3- poczekaj do marca mają być tam dostępne te same silniki co w F11 2litry diesel 218 KM i benzyna 245KM- moze z tego coś na spokojnie wybierzesz

 

po pierwsze, to w 2012 nie bedzie nowej X5

po drugie, nie warto kupowac samochodow zaraz po rozpoczeciu produkcji danego modelu, bo samochod moze sprawiac klopoty (vide jakosc F10 i F25), lepiej poczekac do liftingu, ktory jest po kilku latach - wychodzi na to, ze nowa dopracowana X5 bedzie za jakies 4-6 lat

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co odgrzewasz mielonego jak sprawa juz rozwiązana- trzeba było doradzić koledze jak jeszcze nie podjął decyzji. Czy będzie nowe X5 to się zobaczy, jeśli miałoby wyjść na poczatku 2013 to też niedługo a co do czekania na polift to zależy co kto lubi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

pytasz - odpowiadam: pisze przede wszystkim dlatego, aby skorygowac bzdury, ktore piszesz

 

Nie wiem po co odgrzewasz mielonego jak sprawa juz rozwiązana- trzeba było doradzić koledze jak jeszcze nie podjął decyzji. Czy będzie nowe X5 to się zobaczy, jeśli miałoby wyjść na poczatku 2013 to też niedługo a co do czekania na polift to zależy co kto lubi.

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

może nieco dziwny temat - ale prosze o info jak radzicie sobie z czyszczenie jasnej skóry? Moje auto po przebiegu 15000 km - przy kolorze ostrygowym - ma kolor ...niebiesko-czarny - wiem że to efekt jazdy w dzinsach - ale z jednej strony cięzko mi się odzwyczaic od tego typu spodni a z drugiej nie znalazłem alternatywy zimą-wiasną by nie brudzić siedzeń.

może ktoś ma pomysł na "mini" pokrowiec?

POZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
w dziale F10 byly przynajmniej 2 osoby, ktore probowaly mnie przekonac, iz utrzymanie jasnej skory jest latwiejsze niz czarnej - moze tam zadaj to pytnie?

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

może nieco dziwny temat - ale prosze o info jak radzicie sobie z czyszczenie jasnej skóry? Moje auto po przebiegu 15000 km - przy kolorze ostrygowym - ma kolor ...niebiesko-czarny - wiem że to efekt jazdy w dzinsach - ale z jednej strony cięzko mi się odzwyczaic od tego typu spodni a z drugiej nie znalazłem alternatywy zimą-wiasną by nie brudzić siedzeń.

może ktoś ma pomysł na "mini" pokrowiec?

POZDR

 

 

 

Gdzieś na forum temat o przebarwionej skórze od dżinsów się przewinął. Rozwiązanie - kupić porządne firmowe spodnie. Podobno pomaga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

może nieco dziwny temat - ale prosze o info jak radzicie sobie z czyszczenie jasnej skóry? (...)

POZDR

 

W Hondzie mieliśmy jasną skórę, używałem tego zestawu http://zadbane-auto.pl/sklep/kosmetyki-do-skory/skora-jasna/zestaw-do-nowej-skory-jasnej-i-kolorowej-gt15-i-gt13/

Było czysto :cool2:

Edytowane przez miniasy
pozdr.,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dziale F10 byly przynajmniej 2 osoby, ktore probowaly mnie przekonac, iz utrzymanie jasnej skory jest latwiejsze niz czarnej - moze tam zadaj to pytnie?

 

Miałem ostrygę w F10 i po ponad roku i 12 tys km. trzeba było bardzo przyglądać się żeby dojrzeć jakiekolwiek przybrudzenie. W serwisie sprzedają zestaw do czyszczenia a potem konserwacji skóry, podobno bardzo dobry. Głównie noszę dżinsy i czarne garniaki ale też często szorty upaćkane cegłą z kortu. Cegłę mokrą szmatką załatwiałem.

 

A może pora na zmianę marki dżinsów albo pranie? Po 3-4 praniach nie ma szans żeby ciągle barwiły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.