Skocz do zawartości

318i Do czego służy czerwony przycisk przy biegach?


tomsen1

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś wie do czego służy ten przycisk?

 

http://i43.tinypic.com/2e4xf1d.jpg

 

U mnie jest podłączony, bo przy zgaszaniu silnika raz mryga. Poza tym cały czas zgaszony.

 

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz właśnie w tym problem, że widziałem dokładnie ten sam przycisk w czterech (z tą na zdjęciu pięciu) niezależnych e36, więc nieseryjny przycisk odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od alarmu,tez mam to u siebie.

Sprzedam bmw e36 http://tablica.pl/oferta/bmw-318i-e36-CID5-ID4w39t.html?action=show&id=66505631


...nawet gdy rodzinie twej łzy do oczu się cisną,przenigdy nie współpracuj z pi.......ą policja.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w m40 1.8 nitro? Chcesz do tego zabójczego przyspieszenia jeszcze nitro dodać? Wtedy to auto zaginałoby czasoprzestrzeń :mrgreen:

 

10 i 16 to zapalniczka, wygląda więc, że to jakiś customowy przycisk do niewiadomoczego, który wielu ma, a nikt nie wie po co.

 

(Nurtuje mnie, że w we wszystkich autach ten przycisk wygląda identycznie, a gdyby to była jakaś dokładka, to jaka jest szansa, że 4 elektryków wybrało niezależnie od siebie identyczny przycisk? :| )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem waszych rozważań ;) Jak dla mnie wygląda to na zwykłą diodę od alarmu a raczej immo, ktora uaktywnia sie po zgaszeniu samochodu i wtedy zaczyna mrygać ... Kiedyś działalo to jak straszak ( "nie kradnij mnie bo mam immo" :norty: )

 

Mam podobną, z tym ze na korpusie kiery...

 

Możesz go przycisnąć ? Jeśli nie to nie możesz nic nim uaktywnić ponieważ nie jestes w stanie zamknąć/otworzyć obwodu wieć nie jest to nawet "przycisk" ot taka zwykła lampeczka :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ta kontrolka jest od alarmu. Jeżeli działa alarm i zamkniesz z pilota to zaczyna mrugać....koniec tematu.Mam 5tą betke i w każdej jest taka kontrolka
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie te rozważania nad zwykłą diodą....

Przepraszam, następnym razem upewnie się, że temat się Tobie podoba :? Jak nie chcesz wnieść nic do tematu, to po co się odzywasz?

 

To musi być włącznik alarmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończcie te rozważania nad zwykłą diodą....

Przepraszam, następnym razem upewnie się, że temat się Tobie podoba :? Jak nie chcesz wnieść nic do tematu, to po co się odzywasz?

 

To musi być włącznik alarmu

 

Nie chodzi o to czy mi się podoba czynie. Chodzi o zaśmiecanie forum.

Koledzy napisali Ci że jest to zwykła dioda od fabrycznego alarmu, jednak Ty doszukujesz się na siłę podwójnego dna.

Za chwilę okaże się że jest to katapulta lub + 500 koni, bo do tego ten temat w końcu dojdzie.

Powiadają, że używanie szukajki obcina paluchy, porywa dzieci i odmóżdża, ale to chyba bzdura...


http://www.konstel.webs.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wniosę o zamknięcie i usunięcie tego tematu, jeśli wytłumaczysz mi dlaczego tę dioda działą na zasadzie I/O (to jest włącznik). Może na konsoli jest przycisk wyłączenia alarmu, co? Żeby złodziej nie musiał szukać?

 

Nie chcesz - nie czytaj tego tematu - proste?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mortas ma rację ,dyskusja która nie prowadzi do żadnego konstruktywnego wniosku.A nie przyszło ci do głowy że to zwykła dioda która spełnia rolę odstraszacza,taka jak jest w radiu z tą tylko różnicą że sobie ją sam włączasz?
A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dioda pod którą było podłączone podgrzewanie czegoś - taka jest opinia elektryka. Czego dokładnie nie wiadomo, bo zostało usunięte, ale układ scalony wskazuje jednoznacznie podgrzewanie.

Macie swoją "na pewno i pisanie o tym to zaśmiecanie forum" diodę od autoalarmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W 1ym poście napisałeś ze jest to przycisk, nie dioda

2. W międzyczasie napisałeś "To musi być włącznik alarmu"

 

chyba nie oczekiwales ze po wstawieniu zdjecia diody/przycisku dostaniesz jednoznaczna odpowiedz, do czego ona służy... :duh:

 

ja na przykład, od razu wiedziałem że to dioda pod którą było podłączone ogrzewanie czegoś, jednakże obstawiałem też możliwość iż jest to przycisk z takim czymś bez takiego czegoś, który po wykonaniu pewnej czynności zrobi coś i od tego właśnie on jest!

 

co chciales osiagnac piszac post wyzej?

 

powstal temat ze zdjeciem na ktorym jest nie wiadomo co i od czego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dioda pod którą było podłączone podgrzewanie czegoś - taka jest opinia elektryka. Czego dokładnie nie wiadomo, bo zostało usunięte, ale układ scalony wskazuje jednoznacznie podgrzewanie.

Macie swoją "na pewno i pisanie o tym to zaśmiecanie forum" diodę od autoalarmu.

Ty po prostu potrzebowałeś jasnowidza,a tutaj krucho z nimi.Oczywiście pan elektryk powiedział że to od "ogrzewania czegoś" ale czego to już nie wie więc skąd pewność że ma rację?No i po czym poznać układ scalony który służy do ogrzewania?

A little piece of heaven in my hands
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.