Skocz do zawartości

olej do zf 6hp26 ROWE ATF 9006, wymiana dynamiczna


kapusta75

Rekomendowane odpowiedzi

witam.panowie zobaczcie co znalazlem.olej firmy ROWE dedykowany do skrzyni zf 6hp26.nowosc w tej fimie.zakupilem.zaplacilem 70euro za 10litrow..do uk ladnie mi przyslali w ciagu dwoch dni.w piatek wymiana.na opakowaniu napisane: dedytkowany do 6-cio biegowych skrzyni zf o specyfikacji: MERCON SP,BMW 83220142516 (BMW 1375.4), JAGUAR 8432, LAND ROVER TYK5000050,VW/AUDI G 055 055.

a to link do firmy.jest na stronie 16tej.

http://www.rowe-mineraloel.com/uploads/media/ROWE_Produktkatalog_GB_11_2011.pdf

co o tym sadzicie?

Edytowane przez kapusta75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po wymianie.zdecydowalem sie na wymiane dynamiczna.po wykonaniu zadania:) moge stwierdzic ze nie widze sensu w wymianie statycznej.ilosc starego oleju ktory zostaje po spuszczeniu z miski jest duza.u mnie bylo to ponad 5litrow.wedlug mnie ze statyczna to jest tak jakbysmy wymieniali polowe oleju silnikowego na nowy myslac ze wymienilismy caly i mamy nowy.bardzo przyjemnie sie to robi w x5.dostep do chlodniczki skrzyni jest rewelacyjny w x5.poczatkowo myslalem ze bede musial zdejmowac metalowa oslone silnika sic..a tu wystarczylo jedynie kolo prawe zdjac i piekny dostep do przewodow.polecam wymiane dynamiczna.co do oleju, jak narazie bardzo dobrze.skrzynia chodzi bardzo plynnie.nie mialem problemow ze skrzynia przed wymiana ale po wymianie chodzi jakby plynniej.moze to byc tez efekt swiadomsc ze jest nowy:) no bynajmniej wiem ze jest nowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.