Skocz do zawartości

318i Koncówka drazka kierowniczego


matilapy

Rekomendowane odpowiedzi

kolego, oryginalny Lemforder kosztuje 90 zł, co jak co ale już na tym nie warto oszczędzać.
Powyższy post odzwierciedla jedynie prywatne poglądy i stan wiedzy autora, zatem nie musi on opisywać stanu faktycznego. Autor nie bierze odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych w oparciu o niniejszy post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, oryginalny Lemforder kosztuje 90 zł, co jak co ale już na tym nie warto oszczędzać.

kolego gdzie masz oryginalne końcówkie lemfordera po 90 zł? to biore prawą i lewą. Pytam bo sam mam do wymiany, prawa to jest masakra jakaś już, stan tragiczny a lewa to lepsza ale pomału też będzie kończyć swój żywot. Cena lemfordera to powyżej 120zł a wrocław Auto-Zatoka 150 zł sztuka, w innej hurtowni gośc mi powiedział 60 zl za sztuke Optimal zna ktoś taką firme wogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Moog w BMW się nie sprawuje najlepiej, BMW są wybredne jeśli chodzi o tanie zamienniki.

 

 

ja jeżdżę na moogu już ze 2 lata i nic sie nie tłucze.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>><<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie kupić łączniki lemfordera za 90 zł i to palcem w pupce :D :) Trzeba dobrze popatrzeć. I nie bawcie się panowie w tanie zamienniki bo naprawdę jest to bezsensowne. Lepiej dopłacić te kilkadziesiąt zł więcej i kupić coś pewnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
Panowie nikomu nie polecam końcówek drążków kierowniczych DACHSTEIN. Chciałem zaoszczędzić i kupiłem do bmw serii 5 owe. Po roku rozleciały się gumy i zaczęły skrzypieć. Wczoraj robiłem przegląd i diagnosta mówi że koniecznie wymagają wymiany. Nie polecam, po roku znowu trzeba wymieniać i ustawiać zbieżność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.