Skocz do zawartości

328i Drgania auta podczas jazdy przy puszczaniu sprzegla


klaku007

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wyglada tak czuc wibracje jak jade z predkoscia ok 90km/h i delikatnie wcisne sprzeglo nie wiem czy jest tak tezprzy wiekszych predkosciach ale przy mniejszych takie zjawisko nie wystepuje. Wyczulem to w ten sposob ze jechalem wlasnie ok 90 zmienialem bieg z 4 na 5 wcisnelem sprzeglo wrzucilem 5 i puszczam powoli sprzeglo i w koncowej fazie jak sprzeglo juz lapie czuc drgania calej budy jak puszcze sprzeglo to wszystko jest ok.

Co to moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Sprawa wyglada tak czuc wibracje jak jade z predkoscia ok 90km/h i delikatnie wcisne sprzeglo nie wiem czy jest tak tezprzy wiekszych predkosciach ale przy mniejszych takie zjawisko nie wystepuje. Wyczulem to w ten sposob ze jechalem wlasnie ok 90 zmienialem bieg z 4 na 5 wcisnelem sprzeglo wrzucilem 5 i puszczam powoli sprzeglo i w koncowej fazie jak sprzeglo juz lapie czuc drgania calej budy jak puszcze sprzeglo to wszystko jest ok.

Co to moze byc ?

 

Mam dokładnie takie same objawy a najbardziej czuć przy hamowaniu biegami ale jak się nagrzeje jest ok, i głównie objawia sięto w wilgotne dni ale nie wiem czy to ma jakiś związek z tym. Dodam że mam nową dwumasę ze sprzęgłem na starej było podobnie. Rolki paski i napinacze też wszystko nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.