Skocz do zawartości

[E46] montaz świateł dziennych


kr1s1983

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ten zestaw świateł dziennych LED Philipsa które pokazałem na poprzedniej stronie są jako wyposażenie dodatkowe w ASO BMW :) http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=63_1289&hg=63&fg=95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broń cię Boże nie zakładaj czegoś takiego! Chcesz żeby twoja bunia wyglądała jak moja kiedy ją kupiłem? :duh:

http://img163.imageshack.us/img163/8560/dsc03308cenz.th.jpg

Na szczęście to była jedyna przeróbka w tym aucie. Jeśli nie fabryczne długie i już kombinować w tą stronę to kupiłbym ringi CCFL i je ustawił jako światła dzienne. Efekt na pewno o niebo lepszy :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ale przy aktywacji przez kompa rozumiem, że kierunki zawsze się świecą więc do tego chyba się czepiają, a jeżeli nie pały to na pewno na stacji diagnostycznej płaczą, zresztą chyba słusznie. Chyba, że jest możliwość włączenia tylko długich na 50%..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbys włączył długie na 50% mocy to by cie zbili na drodze inni :P to jest pare % mocy chyba :P ja jeździłem całe lato z palącymi sie kierunkami i miśki sie nie przyczepiły jeszcze. Jeździ pełno Volvo którym swięca kierunki i jakoś jeżdza. Co do stacji to nie podbije ta to podbije inna :P jesteśmy w Polsce i często wystarczy że auto samo na stacje przyjechało i już podbiją :) ja na wiosne jak będe uruchamiał znowu dzienne to nie zmienie opcji ECE na US i zobacze co to da. Bo jak wyłączałem to dzienne wyłączyłem ale zostały kierunki bo tych wartości nie zmieniłem więc pewnie w drugą stronę tez się da :)
szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, ale przy aktywacji przez kompa rozumiem, że kierunki zawsze się świecą więc do tego chyba się czepiają, a jeżeli nie pały to na pewno na stacji diagnostycznej płaczą, zresztą chyba słusznie. Chyba, że jest możliwość włączenia tylko długich na 50%..

 

 

O kierunki też się ostatnio nie czepiają. Zakodowałem ostatnio kilka przedliftów na dzienne i nikt z powodu kierunków nie wrócił na dezaktywacje dziennych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.