Skocz do zawartości

INSTRUKCJA NAWIGACJI/KOMPUTERA POKŁADOWEGO


homik

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję instrukcji do nawigacji/komputera pokładowego (BMW E53 2005) bo za cholerę nie mogę rozgryźć tej niemieckiej myśli technicznej. Przeszukałem już forum, sieć itp. ale nigdzie nie mogę znaleźć wersji elektronicznej :mad2: może ma ktoś z was taką i mógłby pożyczyć/przesłać/zeskanować? Z góry dzięki i pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło :)

W moim chomiku masz dużo więcej odnośnie map. Dzisiaj postaram się dodać mapy na 2012 rok... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucone :)

Jest na tytułowej stronie jako BMW MAPY do nawigacji, najnowszy soft MK4, książki

 

Tylko prawda jest tez taka, że ja nie mam jak ich spróbować - musicie je wypróbować i dać mi znać czy są ok, może tak być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój "Proffesional" nie działa.

Marcin

 

Ok, weryfikujemy - coś wyskakuje, jakiś komunikat? Czy się nie rozpakowuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu są działające wersje: viewtopic.php?f=91&t=168591

 

pozdrawiam,

 

Marcin

Mam prośbę. Powiedz mi kolego tak jak się mówi laikowi od czego zacząć i na czym skończyć żeby ściągnąć na kompa mapy, wypalić płytkę i wsadzić do auta. Wszedłem na ten link od Ciebie ale nic z tego nie kumam :oops: . Wiem że może się to dla kogoś zorientowanego w tym temacie wydawać bardzo proste ale ja jakiś jestem chyba anty techniczny. Dzięki z góry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś poprosić znajomego, co rozumie komputery, bo dla laika może to być trochę skomplikowane. Najważniejsze, żebyś po kolei ściągnął wszystkie pliki na dysk a po skompletowaniu wszystkich rozpakowujesz do RAR'em. Dostajesz wtedy tzw "obraz dysku" i to wypalasz na płycie DVD-R. Na Macu używam do tego Toast, na PC jest Alcohol. Tak wypaloną płytę wkładasz do czytnika w bagażniku i koniec.

 

pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ściągnąć wszystkie pliki to raczej nie będę miał problemu. Rozpakować Rarem po kolei każdy plik tak? Też nie powinno stanowić problemu. Potem pobrać Alcohol (mam nadzieję że jest w miarę do "ogarnięcia") i nim wypalić płytkę. :| w sumie to chyba nie aż takie skomplikowane.

Dzięki Marcinx5

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o tym mówię - to nie jest takie oczywiste: parę uwag tak na szybko: a) rozpakowujesz jak już wszystko masz na dysku, otwierając pierwszy plik, b) ograniczasz prędkość nagrywania do 1x i c) ISO wypalasz w UDF.

 

pozdrawiam,

 

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam, żeby nie zaśmiecać postami strony głównej napiszę tutaj. Mam BMW x5 e53 które posiada monitor 16:9 w którym tło pulpitu jest w kolorze brzydka zieleń. Moje pytanie brzmi czy jest możliwość zmiany tego koloru w menu głównym lub w jakiś inny sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj może zmienić w menu dzień/ noc. Trochę różni się kolor. U mnie na noc jest bardziej niebieski a na dzień szaro-brązowy. Tylko, że miałem zmieniany język. Znajomy mi wgrywał, razem z orginałem to 3 widok ekranu i każdy się różnił odcieniami tła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.