Skocz do zawartości

320D, dławienie sie, duszenie.


TaZ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jestem nowy na forum więc jeśli zrobiłem coś nie tak z góry przepraszam.

Otóż mam dziwny problem. Swoje e46 kupiłem 2 dni temu. Wiedziałem przy zakupie że jest coś nie tak. Teraz tylko szukam pomocy przy zdiagnozowaniu problemu.

 

A ściślej autko dziwnie się zachowuje np. gdy stoi odpalone na luzie obroty falują spadają i wracają do swojej pozycji ale nie zawsze to akurat zdarzylo sie raz. Lub w czasie jazdy podczas dodawania gazu gdzieś powyzej 2000 obrotów nagle obroty spadają i gaśnie ale zaraz znów odpala i jedzie, chyba ze szybko puszczę nogę z gazu i spowrotem go dodam wtedy sie uspokaja. Cięzko mi to opisac. I uważam ze na tak lekką bude 136 konny silnik powinien miec wiekszego kopa. Mój ojciec troche się zna na samochodach i uwaza ze coś jest nie tak z paliwem jakby nie miało miejscami odpowiedniego ciśnienia lub nie dochodziło go wystarczająco dużo. Co o tym myślicie ? Byłbym wdzięczny za każdą sugestie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umówioną wizyte zeby podpiąc pod kompa w warsztacie, mam cichą nadzieje ze to może filtr paliwa jest zasyfiały lub stoi w nim woda. No ale zobaczymy szkoda by było wydać wiekszą kwote ponieważ takowej nie posiadam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem bardzo podobnie aż pewnego razu auto już nie odpaliło. U mnie była to tańsza pompa wstępna paliwa, a nie wtryskowa. W specjalistycznym warsztacie bmw pompa podobno zamiennik wysokiej klasy + filtr paliwa + robocizna 850 złociszy. Też się załamałem na początku bo dopiero co kupiłem "igiełkę" a już się rozsypała ale zrobiłem to i puki co śmiga jak złoto :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.