Skocz do zawartości

Antena radiowa


advmichal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć koledzy;

 

Od jakiegoś czasu mam problem w E61 ze spadkiem jakości odbioru stacji radiowych (FM) - w dużych miastach jak syganał mocny jest OK ale w trasie nawet RMF FM czy inne ogólnopolskie stacji trzeszczą. Tak sobie myślę że gdzieś mogła odłączyć się antena (mam fabryczne instalcję Logic7) - przy okazji mam problem z niedziałającą wycieraczką tylną i tak sobie myślę: czy problem anteny może wiązać z problemem wiązek w klapie bagażnika? Czy ktoś orientuje się czy wiązka antenowa ma coś wspólnego z tą w klapie bagażnika a jeśli nie jak mniej więcej idzie połączenie antenowe żeby nie próć całego auta szukając :) pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;

 

Ale w tym wątku nikt nie pisze czy w wiązce bagażnika idzie sygnał antenowy. Na "chłospki rozum" po co miałby iśc do klapy bagażnika kiedy antena jest na dachu. Czy orientujecie się czy faktucznie idzie w niej sygnał antenowy?

 

Nie wiem jak z anteną, ale zerknąć nie zaszkodzi bo piszesz też że masz problem z tylną wycieraczką więc coś z wiązką :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej;

 

Ale w tym wątku nikt nie pisze czy w wiązce bagażnika idzie sygnał antenowy. Na "chłospki rozum" po co miałby iśc do klapy bagażnika kiedy antena jest na dachu. Czy orientujecie się czy faktucznie idzie w niej sygnał antenowy?

 

W dachu to jest antena od GPS. Antena radiowa jest w tylnej szybie, to jest taka zintegrowana antena od radia FM, pilota centralnego zamka, dostępu komfortowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.