Skocz do zawartości

Pomoc z Navi w e60

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam jestem nowy na forum zakupilem niedawno E60 z 2004 roku i chcial bym uruchomic navigacje mam maly ekran a na desce tylko jedno wejscie na plyte dvd prosze o wskazowki jaka mapa bedzie dzialala u mnie na jakiej plycie nagrac i z jaka predkoscia

pozdrawiam i z gory dzieki

Opublikowano

Witam.

Pod tym linkiem masz mapę, która na pewno działa, http://torrenty.org/torrent/404790

Nagraj na jakąkolwiek płytę DVD+R jako dysk z danymi najlepiej prędkością 2.4x. Potem wrzucasz do auta i będzie działać. Pozdrawiam

Opublikowano
Witam jestem nowy na forum zakupilem niedawno E60 z 2004 roku i chcial bym uruchomic navigacje mam maly ekran a na desce tylko jedno wejscie na plyte dvd prosze o wskazowki jaka mapa bedzie dzialala u mnie na jakiej plycie nagrac i z jaka predkoscia

pozdrawiam i z gory dzieki

 

A jesteś pewien że masz navi w swoim aucie :roll: ,

Opublikowano

Użytkownik trafic_lkw z całą pewnością posiada nawigację, ponieważ każda E60 posiada NAVI.

Nawigację rozróżnia się na 2 typy:

Business(sam taką mam)-mały ekran,

Professional-duży ekran.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
ponieważ każda E60 posiada NAVI.

Znam kolege ktory nie posiada navi w e60.

Opublikowano
Użytkownik trafic_lkw z całą pewnością posiada nawigację, ponieważ każda E60 posiada NAVI.

Nawigację rozróżnia się na 2 typy:

Business(sam taką mam)-mały ekran,

Professional-duży ekran.

Bzdura. Navi nie bylo w standardowym wyposażeniu przy kupnie nowej E60. Była to opcja jak wiele innych pierdół, za które trzeba było słono zapłacić. Ja osobiscie tez sie spotkałem z kilkoma e60 bez navi jak szukalem auta dla siebie.

Opublikowano

Jak widać pomyliłem się, ponieważ jak ja szukałem mojej Bawary to nie spotkałem e60 bez NAVI.

Koledzy jakbyście mogli to podajcie link do jakiejś E60 bez NAVI.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Jak widać pomyliłem się, ponieważ jak ja szukałem mojej Bawary to nie spotkałem e60 bez NAVI.

Koledzy jakbyście mogli to podajcie link do jakiejś E60 bez NAVI.

 

Może chodzi ci o I-drive (monitor) który mają wszystkie E60 ale to nie oznacza że ma Navi.

Opublikowano

 

Może chodzi ci o I-drive (monitor) który mają wszystkie E60 ale to nie oznacza że ma Navi.

 

Tak masz rację(częściowo). Po prostu myślałem, że jak auto ma i-Drive to ma również NAVI.

Opublikowano
Użytkownik trafic_lkw z całą pewnością posiada nawigację, ponieważ każda E60 posiada NAVI.

Nawigację rozróżnia się na 2 typy:

Business(sam taką mam)-mały ekran,

Professional-duży ekran.

 

Wypadałoby się upewnić za nim się podważy to, co piszą użytkownicy, którzy są nieco dłużej na forum :roll: , ale co tam każdy może się pomylić :mrgreen: .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.