Treść opublikowana przez adalbert
-
520d F10 WBAMX11000DU37908 Szczecin
adalbert odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto pewnie stoi za granicą i czeka na zaliczkę, byleby nie zadatek. Najlepiej w ciemno nie płac, tu było wielu takich.
-
E46 318 CI WBABD91020PK91959
adalbert odpowiedział(a) na Cube75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma się co dziwic, że wszystko perfekt. Tak powinno być w 12 letnim aucie z przelotem 147tys :D
-
bmw e90 330d WBAVD91070FG96057
adalbert odpowiedział(a) na dziku1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż150km to ma być według twojej miarki dużo czy mało :D . Przygotuj się dobrze do oględzin i jedz.
-
E60 550i VBANW51030CT30792
adalbert odpowiedział(a) na dezz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapytaj czy nie było to auto flotowe.
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
adalbert odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJednak potwierdz ten przebieg i sprawdz stan techniczny. Mimi że auto na zewnątrz wygląda "dobrze" bo to najłatwiej zrobić, to mam wrażenie, że auto może być trochę zmęczone.
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
adalbert odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW zupełności wystarczy, a kolorem też ich objedziesz, ale pewnie ma być czarny jak wszystkie w twojej okolicy.
-
e39 525iA WBADT41000G005511
adalbert odpowiedział(a) na Szmergiel84 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa "przepłacam" za "stare" samochody we wręcz idealnym stanie :D
-
E46 WBAEP31040PE84117 do oceny
adalbert odpowiedział(a) na Glaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie z szopy wyrwana i w szopie stoi.
-
E46 WBAEP31040PE84117 do oceny
adalbert odpowiedział(a) na Glaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWięc od stycznia auto nadal "stoi" Przebieg ani drgnie.
-
Co sądzicie E46 coupe 330Ci WBABD510X0PK16483
adalbert odpowiedział(a) na Benek 036 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSilnik zostaje?
-
E46 WBAEP31040PE84117 do oceny
adalbert odpowiedział(a) na Glaza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak na 12 letnie go "szwajcara" to auto jest jakby bez przebiegu, ale zdarzają się takie przypadki jak auto stoi u rolnika w stodole. Podobno jest KS, więc można zweryfikować. Tak jak kolega powyżej napisał, auto mogło być po przejściach mechanicznych.
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
adalbert odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk. przekonałeś mnie. Twoje kilka przykładów całkowicie inaczej pozwalają spojrzeć na temat. Wiem już, że wypierdziany fotel i zajechane boczki nie są wynikiem przebiegu auta. :cool2:
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Pani jest w pakiecie. Do roznegliżowania w domu po zakupie auta.
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
adalbert odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZnafco, od długotrwałego zajmowania miejsca na fotelu kierowcy. Od 27 lat korzystam z dobrodziejstwa korzystania z różnych marek samochodów i wnioski są zawsze te same. Przynajmniej w tym temacie.
-
E90 Płock WBAVA51070VA65140
adalbert odpowiedział(a) na Wojtass86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRocznik też jakiś inny niż podaje sprzedawca. Od starszego dbającego pana :D Tylko brak daty urodzenia.
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
adalbert odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż15 letnie "szwedki" potrafią mieć taki przebieg, ale x2
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
adalbert odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzęste wsiadanie i wysiadanie, ćwieki na d.... pierścionki i sygnety na palcach. Nie ma innej opcji wypierdzianego fotela kierowcy, wszystko tylko nie wysoki przebieg :D
-
M5 F10 WBSFV91010C581448 UWAGA! Korekta + Akcyza
adalbert odpowiedział(a) na wujekwaldus temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak właśnie jest tylko to "nie zasnę" trzeba zastąpić "byłbym kretynem" Już nawet z oryginalnych 90tys cofają na 70.
-
BMW E46, Żyrardów 330D WBAED91080FX52004
adalbert odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPozdrowienia nie wystarczą.
-
bmw e90 320i WBAVA710X0KR37949
adalbert odpowiedział(a) na bolo73 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażO tym łańcuchu to wręcz wykrzyczał :D
-
E92 330D WBAWD51050P065313 Goczałkowice-Zdrój
adalbert odpowiedział(a) na maner temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo gdzie ty te guziki nosisz? :D
-
e46 330d winnica. WBAED91010FM75342
adalbert odpowiedział(a) na wampir151515 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDajcie ochłonąć, może za dużo wrażeń jak na jeden dzień :)
-
BMW E46, Nowa Wieś 330xiA WBAEW53463PN30594
adalbert odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaka tam masakra, gorsze trupy nie zniechęcały potencjalnych nabywców. Ten tez wcześniej czy później pójdzie do ludzi :D
-
BMW E46, Nowa Wieś 330xiA WBAEW53463PN30594
adalbert odpowiedział(a) na MiloszMiki temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSymboliczne przebiegi w starszych autach, to codzienność tego forum i wrzucanych tutaj samochodów. Im starsze auto, to przebieg mniejszy, mocniejszy silnik- to mniejsze spalanie. I tak na okrągło :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
adalbert odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDla łowców okazji liczy się tylko cena, więc tak naprawdę nie są zainteresowani skąd auto pochodzi.