Treść opublikowana przez adalbert
-
bmw e90 330d WBAVD91070FG96057
adalbert odpowiedział(a) na dziku1990 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo jeszcze nie byłeś? To tylko 150km :lol:
-
E 91 Nowa Wieś Rzeczna WBAVU31080FJ35781
adalbert odpowiedział(a) na crazyduck temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzy zakupie auta wymiana rozrządu, oleju i filtrów gratis :lol: zdjęcie przed stacją kontroli, oznacza to samo co fotelik dziecięcy lub za "scenografię" drugiego planu, służy kompleks dilera. :D
-
e46 WBAEV320X0AC90652 Pomiechówek
adalbert odpowiedział(a) na yonekyo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNastępny który kupił auto dla dziewczyny lub żony i okazało się za mocne, albo za duże. :lol: Żałosne tłumaczenie, lepiej już nie podawać przyczyn sprzedaży, a nie powielać setki tego typu powodów.
-
e46 WBAEV320X0AC90652 Pomiechówek
adalbert odpowiedział(a) na yonekyo temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiedział bo szydło wyszło z worka, dlaczego wcześniej nic nie wspomniał. Napisałby, że auto po przekładce, zrobione zgodnie ze sztuką i na oryginalnych częściach :D i pewnie amator by się znalazł. A tak to wyszedł na krętacza i ciężko byłoby mu zaufać.
-
BMW E39 2003 520i wbadt11070gy60608
adalbert odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNadal nie wiadomo jakie masz podstawy aby sądzić, że przebieg jest wiarygodny, może wreszcie to wytłumaczysz. I jeszcze jedno, po raz drugi czepiasz się co piszę, a będę pisał co uważam za stosowne i nic ci do tego. Zdaję sobie sprawę, że jesteś "fachowcem" "guru" tego forum, jedynym nieomylnym i nie mam zamiaru prowadzić z tobą dyskusji. To, że nazwałeś mnie pajacem świadczy tylko to, że jesteś niezrównoważony...... Jesteś bez wątpliwości konsulem honorowym marki BMW w Polsce. :modlitwa:
-
E90 325i 2005r, Rzeszów, WBAVB11040KT53041
adalbert odpowiedział(a) na grzes508 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo niestety prawda.
-
BMW E39 2003 520i wbadt11070gy60608
adalbert odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pisz o tym co wszyscy widzą, tylko wytłumacz "swoje powody" co do wiarygodności przebiegu. I tutaj być może coś wniesiesz do tematu i pomożesz w ocenie. Albo nie bądź taki tajemniczy i zdradz te swoje powody. Ciągle tylko twoja obecność na tym forum, sprowadza się do piania na cześć sprowadzanych przez ciebie perełek. Wszystkie posty, to tylko zachwalanie swojego towaru, ot i tyle wnosisz. Napisz, że to twoje auto i dyskusja się zamknie.
-
BMW E39 2003 520i wbadt11070gy60608
adalbert odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPost nic nie wnosi do tematu. Za to masz podany VIN, możesz wiele z tego skorzystać. Napisałem wiarygodny, bo mam ku temu podstawy. Nie piszę postów, bo lubię. Zauważyłem, że stwierdzasz, a nie przypuszczasz. Na razie twój post wniósł niewiele, oprócz zamętu.
-
BMW E39 2003 520i wbadt11070gy60608
adalbert odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKażdy przebieg jest "wiarygodny" nawet 0 km. :lol:
-
BMW e81 120d WBAUB51090VB90584 2007r
adalbert odpowiedział(a) na pniesiek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrzeba dokładnie sprawdzić, czy ma udokumentowane te wszystkie wymiany, bo znów mamy inwestycje na sumę więcej niż połowa aktualnej ceny sprzedaży.
-
bmw e93 WBAWR33537PX78123
adalbert odpowiedział(a) na cypisek21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA jak się sprawdza czy auto było dobrze naprawione, bo jak było pukniete to wiadomo. Wzrokowo jest to prawie niemożliwe, ewentualnie podczas eksploatacji. Czy jest w ogóle ktoś na tym forum, kto chciałby mieć normalne auto? Bo jak na razie jest omawiana kwestia jak uderzony samochód można doprowadzić do stanu używalności.
-
BMW E39 2003 520i wbadt11070gy60608
adalbert odpowiedział(a) na NowyE39 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOpony wliczone, tylko czy z felgami :D
-
BMW e90 320i WBAVA71070PR94192
adalbert odpowiedział(a) na youngho temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak laleczka, to zawsze :D
-
E90 325i 2005r, Rzeszów, WBAVB11040KT53041
adalbert odpowiedział(a) na grzes508 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo żadna tajemnica, można o tym poczytać, np. Włochy, Holandia i o zdziwienie Niemcy. Ja w 93r przywiozłem z Holandii Renault 19 z instalacją Prins, która do tej pory uchodzi za jedną z najlepszych.
-
F01 730d WBAKM21030C335224
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak silniki TSI i TFSI jakiś matołek wpadł na pomysł, żeby np. z silnika o poj. 1000cm wygenerować moc 120-150 KM. 100tys przelotu przy nadmiernej eksploatacji, przy normalnej max 150tys i silnik na złom, radość owszem, ale krótka.
-
E90 325i 2005r, Rzeszów, WBAVB11040KT53041
adalbert odpowiedział(a) na grzes508 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajsłabsi instalatorzy to Polacy :D Mało jest "gazowników którzy mają pojęcie, jakie elementy instalacji są dedykowane do danego silnika. Niektórzy walą jak leci i później zdziwienie, że silnik się rozsypuje, byle założyć, wypchnąć auto i zainkasować kasę. Zdziwiłbys się gdzie jeździ najwięcej samochodów z instalacją i jaki kraj jest kolebką lpg. Dodam tylko, że nie jest to Polska.
-
bmw 335d coupe vin wbawd71050p074816
adalbert odpowiedział(a) na kapsel91 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli po polsku.....?
-
E65 BMW 730 D WBAHM21000DS66545
adalbert odpowiedział(a) na t123pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA po co komornik ma się pierdzielic z jakąś licytacją za 40tyś kiedy może stracić robotę za kilkaset tys. zł miesięcznie i wylądować w puszce.
-
BMW E46 330XI WBAEW51050PG00701
adalbert odpowiedział(a) na nonseno temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBogaty Szwajcar nie jeździ taką sztuką. To że Szwajcaria to bogaty kraj, to jeszcze nie oznacza że wszyscy żyją na jednym poziomie. Większość to "przeciętniaki" tak jak u nas :)
-
BMW E39 wbads61050gv41434
adalbert odpowiedział(a) na luciferion temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStwierdzenie "auto doinwestowane" w handlarskim bełkocie oznacza co najwyżej to, że nic tak naprawdę nie było robione.
-
330xd WBAVT91030KT92604
adalbert odpowiedział(a) na Piotr G temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto przygotowane do rejestracji nie jest zarejestrowane, więc jak lubi ryzyko to niech sobie jeździ.
-
E65 BMW 730 D WBAHM21000DS66545
adalbert odpowiedział(a) na t123pl temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowinieneś swoje teorie spiskowe z jakimś samochodem w tle, opisać i wydać :D "Pańskie podejrzenia są bezpodstawne, ta pani przyszła w tym kożuchu i w nim wychodzi"
-
F01 730d WBAKM21030C335224
adalbert odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSzkoda tylko, że u nas brak jest zrozumienia do czego służą samochody. Tam jezdzą, a u nas stoją i pachną.
-
e46 320d WBAAP71030PP21733
adalbert odpowiedział(a) na Przemo251685044236 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen bełkot jest skierowany do całkiem pokaznej ilości odbiorców :D
-
BMW E92 335i USA Łódź WBAWB735X7PV83194
adalbert odpowiedział(a) na yero temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak więcej stał niż jeździł, to gość sobie reklamy nie zrobił, jak dla mnie wręcz przeciwnie. :D