Treść opublikowana przez adalbert
-
e39 Auto na najblizsze lata
No sory ale jesli masz tyle do powiedzenie, to wolalbym bys sie nie udzielal, ja pytam o rady, a nie o to czy kupie czy nie kupie, to czy kupie i jakie to juz zostawiam dla siebie do zadania, was poprosilem o udzielenie rad w calkiem innym temacie niz ty masz do powiedzienia... Dla mnie auto moze byc nawet i do lekkego wyklepania, czy malowania, bo z tym nie bedzie wiekszych problemow. 3tys euro to na to lekkie klepanie i malowanie. Napisz tylko ile masz przeznaczone na zakup.
-
BMW 330dT 2003r- Tychy - nr VIN: WBAEL91000PA30218
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo takie zawodowe przyzwyczajenie :D
-
BMW 320dAT Gliwice - VIN WBAAP71000EM07761
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI wszystko na ten temat :mrgreen:
-
BMW 320dAT Gliwice - VIN WBAAP71000EM07761
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie wiercić się w trakcie jazdy, "twarz" najlepiej trochę nad siedzeniem i co najbardziej istotne, nie walić bąków. I skóra jak nowa :D
-
BMW 535i 1996r - Jasło - nr rej: SB43357
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do samochodów ze Szwajcarii. Jeżeli sprzedający nie ma ks świadczy to,że cofnął licznik a ks zabunkrował. Druga wersja jest taka, że samochód jest powypadkowy. W tym przypadku zabierają ks, która jest tam ważniejsza niż u nas książeczka do nabożeństwa. Jezeli auto jest całe i na chodzie, nie ma możliwosci, żeby sprzedawca nie przekazał jej kupującemu. Reasumując, brak ks przy samochodach sprowadzonych ze Szwajcarii, może się równać z ich niejasną przeszłoscią techniczną.
-
BMW 328i - 2007r - Warszawa - VIN: WBAVC93507KX59655
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMysle, że ktoś go zawadził i wybił z toru jazdy.
-
BMW 328i - 2007r - Warszawa - VIN: WBAVC93507KX59655
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRobisz dobrą robote. :cool2: Trzeba niszczyć tych gnoi.
-
BMW 320 AUTOKOMIS SPECIAL
adalbert odpowiedział(a) na Tlee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ kwitów i historii samochodu, bo na pewno nie z przebiegu.
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDobrze,że mnie uprzedziłeś, w ostatniej chwili zmieniłem słownictwo. Ze strachu oczywiscie :mrgreen:
-
BMW 530i e60, nr rej: CBR 2X95 , nr VIN: WBANA72090B184591
adalbert odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW Niemczech kierownica po prawej stronie to przecież norma :D Mam nadzieje że ten oszust nigdy nikomu tego samochodu nie sprzeda.
-
BMW 320 AUTOKOMIS SPECIAL
adalbert odpowiedział(a) na Tlee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzytając o ASO Tłokiński w dziale Nie polecam.... to miałbym dusze na ramieniu, jeżdząc sprawdzanymi przez nich samochodami.
-
BMW 320 AUTOKOMIS SPECIAL
adalbert odpowiedział(a) na Tlee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażIle rabatu dostałeś za tą reklamę? :mrgreen:
-
BMW 320 AUTOKOMIS SPECIAL
adalbert odpowiedział(a) na Tlee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarze złomem bardzo uważnie czytają to forum. Inne zresztą też, w zależnosci od marki jaką wystawiają. Raczej się nie rejestrują, ale jest dużo gości.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ten środek to jest po generalnym sprzątaniu. Po prostu lepiej sie nie da, tak pewnie zmęczony jest cały samochód.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Remiza w wiosce zamknęli, nie ma gdzie tym czymś zaszpanować, więc auto czeka na nowego własciciela o siermiężno buraczanym pochodzeniu.
-
bmw e36 po dachowaniu - za ile sprzedam
Wierzymy, że była to prawie nówka, ale opowiedz jak położyłeś się kołami do góry, bo trąba powietrzna tego nie zrobiła.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Przecież Włochy to kolebka instalacji gazowych, jezdzi ich tam więcej niz w Polsce.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Ja przy zmianach proporcji bym sie nie upierał.
-
poprzedni właściciel zgubił dowód i ubezpieczenie
Najpierw sprawdz w w WK gdzie samochód jest zarejestrowany, czy w ogóle takowy istnieje w tamtejszych archiwach, jeżeli tak to jesteś uratowany, jak nic tam nie ma, to od razu na policję. Bo jak się okaze, że kupiłeś wędkę to zrobią z ciebie pasera i nie będzie tłumaczenia że nie wiedziałeś. Nie chcę Ci już głowy suszyć, ale zrobiłeś bardzo żle. Gdyby chociaż gosciu miał kwit z policji, że zgłosił takie zaginięcie to pół biedy. Napisz jaki był finał tej historii.
-
SAMOCHÓD NA RATY PRZEZ KOMIS!!!
Kiedyś znajomy miał komis, otrzymał oferty z 5 banków, i jak przychodził klient to dzwonił do pierwszego z brzegu przyjezdzał przedstawiciel i on załatwiał wszystkie formalnosci, jego nawet przy tym nie było, pózniej składał jakąs parafkę i po 3 dniach miał przelew za auto. I to wszystko.
-
Nowy rodzaj oszustw na allegro.pl !!!!
Powstaje nowy zawód oszust-kombinator, jest ich coraz więcej w każdej dziedzinie życia, ciekawe kto im to ułatwia :D
-
Problem ze skarbówką!
adalbert odpowiedział(a) na KOLEKCJONER temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneNie musisz nic mówic, ze kupiłeś od handlarza, oni o tym juz wiedzą, chcą tylko przyłapac na przekręcie. Zostałes losowo wytypowany do kontroli i teraz nie odpuszczą. Jeżeli napiszesz w oświadczeniu, że kupiłes bezpośrednio od włascicielki a ona tego nie potwierdzi to leżysz. Ale rób jak chcą może się uda.
-
Problem ze skarbówką!
adalbert odpowiedział(a) na KOLEKCJONER temat w Papierkowa robota - ubezpieczenia, podatki, opłaty rejestracyjneA skąd US wie, że to panieńskie nazwisko. Napisz bardziej szczeg€łowo o okolicznosciach kupna.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Jak na lekturę po dłuższej nieobecnosci to wystarczy.
-
śmieszne opisy BMW z aukcji i ogłoszeń
Myślę że oni robia to bardzo szczerze. Chyba naprawde uważają, że to co wyprodukowali jest jedyne w swoim rodzaju. Tok myslenia i wyobraznia ograniczona jest u takich ludzi w bardzo poważnym stopniu i niereformowalna.