Mam ten sam problem. Po zamianie miejscami czujników dobrego w miejsce niby uszkodzonego dalej jest to samo. PDC widzi przeszkodę której nie ma. Sprawdziłem też całą wiązkę i jest ok . Nie mam pojęcia jak mam się zabrać za to...
Miałem ten sam problem w m52tu, zero błędów czasem pojawiał się błąd na jedną z cewek. Wymieniłem 2 czujniki wałków i objawy ustały. Ja bym zaczął od podmiany tych czujników przynajmniej
3 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.