Treść opublikowana przez kosarz1
-
60 550i 2008 przyspieszenie
Stare automaty tak działały i z tego powodu były duże straty...współczesne skrzynie automatyczne są nawet szybsze od manualnych wiec o żadnej stracie nie ma mowy.. Skrzynia w e60 pracuje już bardzo płynnie i szybko wiec nie powinno mieć w tym przypadku większego znaczenia jeśli chodzi o sprint do setki. Zerknij na dane katalogowe tam z tego co pamiętam nie ma różnic jeśli chodzi o automat czy manual. Manual 5.5sek, automat 5.6sek do 100tki. Dzis znow mnie ponioslo i postanowilem uzyc stopera bo spokoju mi to nie dawalo a nie mam dostepu do urzadzenia ktorym Ty zrobiles pomiar u siebie. Tym razem czas mierzylem sam i wyszlo, raz 6.19sek, drugi raz 5.49 i trzeci 5.78. Tak wiec uwazam ze jest chyba dobrze. Oczywiscie nie biore tych pomiarow bardzo powaznie, wiadomo dlaczego ale przynajmniej mnie to uspokoilo.
-
60 550i 2008 przyspieszenie
Ale na dobra sprawe te ulamki sekund przy ruszaniu nie sa az takie wazne, dla mnie wazniejsza jest moc przy wyprzedzaniu :)
-
60 550i 2008 przyspieszenie
Mieszkam w Szwajcarii a w Polsce rzadko bywam niestety ale jak juz to przebywam w swietokrzyskiem. Dzis czytalem ciekawy artykul na temat przyspieszenia z udzialem automatycznych skrzyni, problem z nimi jest taki ze po zdjeciu nogi z hamulca i nacisnieciu na gaz od razu na dzien dobry mamy przynajmniej pol sekundy opoznienia. Potem dochodzi czas zanim silnik wejdzie na obroty bo start zaczyna sie od 500 obrotow, przynajmniej w mojej e60. Manual w tej kwestji jest lepszy tak mysle. Wbijasz bieg, naciskasz gaz, silnik wskakuje na wlasciwe obroty i czekasz na zielone swiatlo. Jak sie myle to niech mnie ktos oswieci :)
-
60 550i 2008 przyspieszenie
silnik w swietnej kondycji jak i cale auto jak na moje oko, rocznik 2008 i niewiele najechane. ale dla swietego spokoju chyba podjade do serwisu na przeglad. Pomiar zrobilem stoperem a jak kolega wczesniej wspomnial takich rzeczy nie mierzy sie w ten sposob. teraz jak tak pomysle to mierzenie stoperem przyspieszenia to jakas totalna glupota. A Ty czym pomiar zrobiles jesli moge spytac?
-
Opony + felgi 19" E60
witam kolegow, doradzi mi ktos czy felgi jak i opony z linku ponizej nadadza sie do nojej e60 550i? Chcialbym zeby kola wypelnily ladnie nadkola i ogolnie zeby niestracic jakichs funkcji dtc itp. http://m.tutti.ch/stgallen/fahrzeuge/autozubehoer/angebote/bmw-19zoll-m6-felgen_11173012.htm
-
60 550i 2008 przyspieszenie
Witam kolegow. Pytanie mam do uzytkownikow e60 550i automat jak i do tych co znaja temat :) Bawil sie moze ktos z was w mierzenie przyspieszenia od 0 - 100? Jesli tak to jakie efekty mieliscie. Pytam bo dzis sprawdzalem i mi wychodzilo tak jakos 6.7s a wedlug insrukci powinno byc 5.3s. Ja wiem ze trudno jest sie zmiescic w tych 5.3 metoda taka jak ja to robilem ale az taka roznica? :)Moze zle to robilem juz sam nie wiem. Na D,wcisniety przycisk sport, noga ful gaz i odrazu w tym samym momencie kolega stoper wlczal. Szkoda ze silnik nie moze byc na wysokich obrotach w momencie kiedy stoper zaczyna czas liczyc. pozdro;)
-
bmw e60 550i 2008 brak numeru w l/d rogu przedniej szyby
Witam, pytanie mam. kupilem kilka dni temu e60 550i 2008rok. W lewym dolnym rogu przedniej szyby jest takie miejsce cos w rodzaju monitorka, dlugie wąskie prostakatne mniej wiecej 6cm, wydaje mi sie ze tam powinien byc jakis numer. Ktos to zamalowal, ja dzis zdrapalem farbe i okazalo sie ze nic tam nie ma. Wie ktos moze dlaczego? Z gory dziekuje za odpowiedz.
-
[E60/E61] lampy firmy depo
i jak te lamki depo swieca? wrzuc moze jakies zdjecia jak swieca w nocy i w dzien :)
-
nieoryginalne lampy angel eyes, e60, 530D, 2003 czy warto?
Ale to oznacza ze lampy LCI w moim aucie nie maja prawa bytu? Nie mozna cos zmenic/wymienic jakas czesc zeby te lampy swiecily bez problemu? Pytam bo kompletnie sie na tym nie znam.
-
nieoryginalne lampy angel eyes, e60, 530D, 2003 czy warto?
heh, chlopaki :) dzieki za rady, przekonaliscie mnie do oryginalnych LCI :) i zeby to ladnie swiecilo jakie zarowki radzicie zamontowac? I czy nie bedzie jakiegos problemu, bo tak jak wspominalem moje auto jest z 2003 roku.
-
nieoryginalne lampy angel eyes, e60, 530D, 2003 czy warto?
Witam, jak w temacie, chcialbym zapytac czy warto wydac pieniadze na nieoryginalne lampy typu angel eyes, przyklad w ponizszych linkach http://allegro.pl/lampy-bmw-e60-e61-black-angel-eyes-diody-led-ccfl-i5924646216.html http://allegro.pl/lampy-bmw-e60-e61-03-07-angel-eyes-chrome-led-indi-i5815759561.html mial moze ktos z Was doswiadczenie z tego typu lampami? Jesli tak to prosil bym o opinie, jak to w realu wyglada po zamontowaniuj jak to swieci itp, czu moze to zalatuje jakas wiocha? Czy sa problemy a jesli tak to jakie? Obecnie auto wyposazone jest w lampy halogenowe, co kompletnie mi sie nie podoba... Z gory dziekuje za opinie :)
-
e60 530d M-pakiet zamienniki czy warto
Ja tez nie mam milych wspomnien z zamiennikami i sam nie wiem co mnie skusilo na zakup tego powyzszego. Moje obawy wzrosly po rozmowie z lakiernikiem ktory powiedzial ze lepiej kupic oryginalna uzywana czesc poniewaz za jakis czas moze sie okazac ze np lakier odłazi, nie musi sie tak stac ale ryzyko jest. Dzisiaj odebralem fure, wyglada pieknie, kolorek dobrany idealnie, wszystko pasuje doskonale oprocz jednego... halogeny nie maja mocowania, jest kratka a w niej specjalne otwory na halogeny wszystko okey ale tak jak pisze, nie mozna ich na dzien dzisiejszy zamontowac pomimo tego ze byly w komplecie. Jesli ktos miał by jakies rady co z tym zrobic to piszcie. Sam lakiernik nie podjal sie proby montazu mowi ze trzeba by wiercic w zderzaku.
-
e60 530d M-pakiet zamienniki czy warto
Dzieki za odpowiedz, kupilem przedni zderzak z tej firmy i dzisiaj zaprowadzilem auto do lakiernika. W sobote odbior, dla przyszlych zainteresowanych napisze jak ja to widze :)
-
E60 530db dziwne trzeszczenie
wielkie dzieki, okazalo sie ze mielijscie racje :)
-
E60 M-PAKIET różnica przed FL i po FL ...
wie ktos moze czy zamienniki sa godne zakupu? Mial ktos kiedys stycznosc z czyms takich jak powiedzmy pod tym linkiem? http://allegro.pl/bmw-5-e60-m-pakiet-m5-body-kit-zderzaki-progi-i4951279043.html
-
e60 530d M-pakiet zamienniki czy warto
naprawde nikt nie mial stycznosci z tym z M pakietem z linku powyzej?
-
E60 530db dziwne trzeszczenie
jak sie tam dostac? Musze cos rozkrecic?
-
E60 530db dziwne trzeszczenie
Dzieki za odpowiedz.
-
e60 530d M-pakiet zamienniki czy warto
Witam, wczoraj wieczorem mialem bliskie spotkanie z sarna.. efakt - przednia prawa lampa do wymiany zdeazk i blotnik :mad2: . Pomyslalem ze odrazu wymienie oba zdezaki na M pakiet i progi dokupie. I teraz pytanie, co myslicie o zamiennikach? Czy sa trwale i czy wszystko pasuje jak powinno? Znalazlem cos takiego na allegro? http://allegro.pl/bmw-5-e60-m-pakiet-m5-body-kit-zderzaki-progi-i4951279043.html co myslicie o tym? Mmoje auto to 2003 rok, czy bedzie pasowal do niego M pakiet po lifcie? Z gory dziekuje za pomoc.
-
E60 530db dziwne trzeszczenie
Witam, ostatnio wjechalem moim autem w dziure... od tego momentu zaczelo cos trzeszczec z przodu mniej wiecej na samym dole przedniej szyby tak jakby sie cos poluzowalo jakis plastik czy metal trze o szybe. Mial ktos kiedys taki przypadek lub wie ktos co to moze byc?
-
BMW E60 530 nie działa CD
Tomek dziekuje, pomoglo :) Nagralem CD w formacie audio i wszystko chula :) Pozdrawiam
-
BMW E60 530 nie działa CD
Tomek dzieki za odpowiedz, moje e60 2003rok ma mala navi. wrzuce dzis plyte z muzyka w formacie audio zeby sprawdzic czy faktycznie wina lezy w formacie. Ale tak jak pisalem klikajac kursorem na CD wogole sie nic nie dzieje, jedynie widac ze ta ikona od CD jest naciskana. Myslisz ze jak format jest niewlasciwy to Cd wogole sie nie zalacza? I jak moglbym sprawdzic czy napęd czyta plyte? Plyty nie sa porysowane.
-
BMW E60 530 nie działa CD
Witam, jak w temacie, klikajac na ikone CD wogole nic sie nie wlacza, radio dziala bez zarzutow. Moglby mi ktos pomoc? Z gory dziekuje za podpowiedzi.
-
BMW E60 530 Angel eyes
dzieki za linka, moglby sie ktos wypowiedziec odnosnie tych markerow? http://www.ebay.pl/itm/BMW-32W-LED-Angel-Eye-Halo-BMW-04-07-E60-525i-545i-M5-CREE-Lifetime-Warranty-/151464495631?pt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&hash=item2343fcca0f Jak beda swiecic w starych lapmach e60 2003r? czy efekt bedzie na tyle dobry ? Jakie za i przeciw?
-
BMW E60 530 Angel eyes
Witam Mam pytanie, chcialbym kupic zarowki angel eyes do 530d 2003rok, ktos mi powiedzial ze mam stare lampy i ze efekt bedzie mizerny. Czy moglby mi ktos doradzic jak sprawa faktycznie wyglada? Jakies rady sugestie? z gory dziekuje za odpowiedz