Treść opublikowana przez Strikxe222
-
problem z xenonem
jeśli ma ktoś z tym problem to : -podmiana żarników -przetwornic -zapłonnika(najbardziej prawdopodobne) -Jeszcze można sprawdzić z tyłu w bagażniku po prawej stronie gdzie lampa..odkręcić i wyjąc ten element plastikowy co na nim są osadzone żarówki tylnej prawej lampy i odpiąc wtyczkę.. i zobaczyć czy któryś pin nie wypalony jest. Pozdr
-
problem z xenonem
Witam mam/miałem to samo lewa lampa xenon mrugała co jakiś czas... na dołkach też i na postoju sama z siebie... przemieniłem żarniki miejscami... z prawej lampy nie mrugajacej do lewej... i to samo mruga..a a ten co w lewej mrugał to w prawej nie mruga... kolejno w lewej lampie założyłem sprawną przetwornicę i to samo.. winny jest n 99% zapłonnik...przynajmniej u mnie bo jak rozbierałem lampę to musiałem gdzieś te kable docisnąc za bardzo tam..bo jak się ruszy z tyłu na włączonej lampie zapłonnikiem to mrugnie..
-
320d, 330d ile motogodzin - ankieta
hmm no ale na zdjęciu post wyżej... są te motogodziny?
-
320d, 330d ile motogodzin - ankieta
@up ponawiam 132600 wyszło mi w inpie a przebieg jest aktualny 220tys to jaki mniej więcej mam?
-
Wymiana płynu hamulcowego e46
no własnie trzeba w wysprzęgliku?? czy nie konieczne to?
-
Wymiana płynu hamulcowego e46
Mam generalnie jedno pytanie czy powierzając to mechanikowi.. odbywa się to na takiej zasadzie jak w autach starszych? czy trzeba coś bawić się przy ''wysprzegliku''? i czy 1l płynu starczy?
-
320d, 330d ile motogodzin - ankieta
Panowie ile wychodzi u mnie przebiegu? http://zapodaj.net/4da5df1f83df0.jpg.html nie wiem czy o to chodzi ale pisze 132600 a przebieg mojego auta aktualny to 220tys bodajże
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
318d też jest na CR ma 116km a 320d ma 150km różnica w mocy jest spalanie na korzyść 318d jakieś 1 do 1.5 l mniej
-
320d olej silnikowy
Podepnę się pod temat który z tych olejów jest najlepszy Motul,Valvolin,Millers oil? i czy posiadając w aucie olej 5w30,można przejść na 5w40 czy nie ma sensu?
-
Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
- BMW E 46,2004-Demontaż sterownika świec
Podłącze się pod temat czy,żeby zdemontować sterownik świec wystarczy zdjąc osłony silnika plastikową+ta aluminową nad skrzynią biegów i bedzie dostęp??- Przygasajace swiatla
W Teście jest 14.1/14.2 po włączeniu radia...a na akumulatorze jest 14.3 więc niby jest okej- Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania
Jeżeli już to bierz 320d m47n mniejsze prawdopodobieństwo pękniecia wału 318i z tego co kojarzę jest n42 i chyba n46 któryś z nich jest mega skomplikowany... ciągłe jakie dzwięki z rozrządu itp- CHIP TUNING BMW 318D 320D 330D #Profi Strojenie# PROMOCJA
jaka cena za 320d? 150konny? i ile optymalnie wgrywacie? 180 czy coś więcej?- wymiana podpory wału e46 330d
jakie objawy masz kolego??- Przygasajace swiatla
dodam,że obroty same przestały falować i nie widac by coś przygasało lecz jak uruchomi sie radio i podgłośni muzykę to jak się przypatrzy,to widać jak delikatnie ekran miga ale tak,że jak się nie przypatrzy to nie zobaczy- Problem. Air bag ! Brak kontrolki ?
Pewnie Miruś Handlarz ręcę maczał tam :norty:- Wybrzuszony akumulator
Mam takie pytanie,auto nie chciało już kręcić.. wyjałem akumulator a tam w celach 0 wody :evil: dolałem wody i podłaczyłem do ładowania prądem 5A po 1h prąd spadł do 4A.. po czym zauważyłem wybrzuszenie w bocznej ściance akumulatora i go odłączyłem.Pytanie jest teoretycznie jedno czy mogę go podpiąc do auta uruchomić i nic nie wybuchnie?poniewaz mam jutro pilny wyjazd Wiem,że trzeba będzie go wymienić- Przygasajace swiatla
Witam,wczoraj nawieczór zaobserwowałem dziwny objaw..obroty lekko falowały i światła w kabinie przygasały delikatnie.. przegazowałem auto...zgasiłem odpaliłem i do tej pory już nic... co to mogło być?- 320d, 330d ile motogodzin - ankieta
Panowie gdzie to w inpie jest??- E 46 2.0 diesel czy posiada dpf?
euro 4 też nie ma dpf... nie które tylko wersje z euro 4 mają.Natomiast e46 z 2005 już posiada- Bardzo proszę o doradzenie mi, ponieważ chce stać
Jak Panowie wyżej mówią jesli kredyt na e46 to sobie daruj.Jeżeli już konieczne jest to to inne auto szukaj- 318d 116km poduszka amortyzatora
czy do wymiany sworznia potrzebny jest jakiś fachman dobry?zwykły mechanik poradzi sobie?- 318d 116km poduszka amortyzatora
sprawdziłem przed chwilą jak zasugerował kolega i na prawdę jest to dziwne zjawisko teraz.Poprosiłem kumpla by naciskał na przód a ja pod spodem nasłuchiwałem.. i skrzypienie bardzo głośno było słychać ze sworznia wahacza... lecz jak się oddaliłem to znów jak by z amortyzatora... spytam jeszcze,czy można wahacz jeśli to byłby on wymienić jeden??- 318d 116km poduszka amortyzatora
ok nic zaryzykuję na razie jedną stronę :cool2: Pzdr - BMW E 46,2004-Demontaż sterownika świec
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.