Witam :) Potrzebuję zdemontować sterownik świec żarowych przy BMW e 46 rocznik 2004.Wymieniłem wszystkie 4 świece a komputer wciąż pokazuje błąd więc została wymiana sterownika. Zbliżają się chłodne dni więc muszę to zrobić :P .Z tego co czytałem wcześniej korzystniejsza jest jego regeneracja niż wymiana na nowy.Pomoże ktoś jak go zdemontować ? czy to jest skomplikowana czynność czy raczej łatwy temat :P? i gdzie najlepiej oddać sterownik do regeneracji?Z góry dziękuję za pomoc.Pozdrawiam :D