Treść opublikowana przez pat16077627
-
E34 520i 1989 sedan ALPINWEISS II
Na początku tego roku w rocznicę kupna STERLINGSILBER kupiłem kolejne E34, które też zostanie u mnie na zawsze :). Silnik to oczywiście M20B20 na czarnym oleju zmienianym chyba jeszcze przed nowym testamentem. Rozrząd za to jest świeży, kompletny wymieniany ostatnio w 1994 roku. Oryginalny lakier na całym aucie. Podnośnik oryginalny nie wpada w podłogę więc jest dobrze. Autko chcę zrobić na gotowo znaczy fabrycznie na 30 urodziny ale nie moje tylko BMW więc tak do wiosny 2019 mam czasu. Prace blacharskie, poprawki lakiernicze, konserwacje spodu, wnętrze, paleta części mechanicznych z oponami i polerka felg. Wiele do zrobienia nie ma, już wszystko sprawdzałem ale trzeba liczyć z 5 tys. zł na fajny stan. Poniżej zdjęcie z dnia przywozu. W Wolnym czasie będę zdawał relacje i zdjęcia co wymieniam. Dodam tylko, że auto w ostatnich 3 latach zrobiło mniej km niż ja w dobę na rowerze a auto kupione za cenę dobrego używanego bicykla. http://i.imgur.com/QUkw0et.jpg
-
e60 530d wbanm71066cp16195
pat16077627 odpowiedział(a) na jacekmury1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKoniecznie sprawdzić przebieg, sprzedawca 2-3 lata temu miał mocno kręcone liczniki aż gorące i robił książki serwisowe.
-
E46 Coupe 2.5 2000r WBABM31010EZ72591
pat16077627 odpowiedział(a) na ParaTodas temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:!: Święte słowa, auto 2 tygodniowe może nie być już w idealnym stanie. Pierwsza ryska, pierwszy kamyczek itd. itp.
-
BMW E39 528i GS02281
pat16077627 odpowiedział(a) na Marsi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZgadzam się, samochody za 5k-20k euro są dość młode i często nie chcą opuścić NIC. Wolą też sprzedać rodakowi u siebie. Poniżej 3k to są auta już po 15-20 lat których tam nikt nie chce więc opuszczają zazwyczaj sowicie :).
-
BMW E39 528i GS02281
pat16077627 odpowiedział(a) na Marsi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen handlarz sprowadza wiadomo po 7 aut jednym transportem to koszty spadają. Bierze z kilku tych samych miejsc od kilku lat auta to i ceny kupna ma pewnie lepsze. Do 2000 euro na mobile są w stanie dobrym sztuki a co dopiero poza tym portalem. Weź też pod uwagę, że będąc lawetą przed autem można zbić z ceny przykładowo ostatnio z 2500 zjechałem na 1900. Przykład https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-528i-Leder-Automatik/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:3500_21_,prx:2000,vcg:limousine/pg:vipcar/221968071.html stan fatalny to widać :D 2 komplety kół, stan bardzo dobrze utrzymany, negocjacja na miejscu. Jadę, oglądam mówię 1500 euro, bo to tamto w okolicy jest jeszcze kilka a on mówi 1600 czy 1700 i bierz. Skąd ja to znam.
-
BMW E39 528i GS02281
pat16077627 odpowiedział(a) na Marsi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena to niecałe 12 900 zł z rejestracją ale jeszcze do negocjacji. Jeśli rdza jest tylko na tylnym pasie to jest nieźle, zrobienie tylnego pasa trzeba liczyć do 600 zł raz albo 200 zł ale co roku :). Odnośnie cen 530i to się zgodzę powyżej 20k coś się znajdzie ale 528i wkoło 15k też są dobre. Kierownica moim zdaniem nie obszywana, oryginalna. Ps. Camaro mają piękne. Wiadomo, że za nowe ale jest.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
pat16077627 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo mokrym na takich oponach? Nawet w F1 na deszcz zakładają lepszy bieżnik :).
-
E36 316i 1,9 1999r vin WBACS11030FR88722
pat16077627 odpowiedział(a) na tanich_śliwek_amator temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWygląda całkiem w porządku, koniecznie trzeba sprawdzić progi od spodu i miejsca na lewarek. Silnik ok jak na taką wagę. Brak mocy to może mieć 200D 75KM w mercu W124 :).
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
pat16077627 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle ten samochód został naprawiony ponad 10 lat temu wtedy to było opłacalne i jeśli do teraz nie wygląda źle to jest dobrze :).
-
E38 728i WBAGE210X0DJ36961
pat16077627 odpowiedział(a) na ksivvko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak ogledziny? Autko warte uwagi?? Niestety praca nie puszcza, w kraju będę w przyszłym miesiącu. Jak się nie sprzeda to pojadę obejrzeć, bo e39 sprzedałem.
-
BMW E60 530i + gaz 2004r WBANA73564B057202
pat16077627 odpowiedział(a) na Dawid0507 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma się co podniecać, dla każdego coś dobrego. E60 ma ceny od 20 do 100k, zależy tylko co kto potrzebuje. Tajemnicą również nie jest, że auto w "złym" stanie a tanie sprzeda się szybciej od ideału a drogiego.
-
BMW e39 2.5 WBADT310XOGN71072
pat16077627 odpowiedział(a) na michał0987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle najważniejszy problem kupującego to, że ma na auto 10 k a szuka za 12, bo się starguję.
-
BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449
pat16077627 odpowiedział(a) na pączkowy123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSugerujesz, że nie używam nóg, a rower znam tylko z obrazka? Absolutnie nie chcę Cie urazić. Wspominam tylko, że bywają 2-3 auta na dom a zdarza się ich właścicielom jeździć autobusem. We Francji to samo, mają auta a do Paryża po 60 km dziennie dojeżdżają pociągiem. Z kolei w Kanadzie dojeżdżają codziennie po 2-3 km do stacji kolejowej, tam są parkingi i przesiadają się do pociągu do Toronto. Widzę to z mijającym czasem jak się zmieniają przebiegi aut w Polsce. Kiedyś było jedno auto na dużą rodzinę, robiło się dużo przykładowo 40k rocznie a teraz mają po 4 i każdym robią po 10k, bo ten do pracy, ten na wyjazdy, ten do miasta. Kiedyś się to wszytko robiło 126p :) .
-
BMW E46 330CD 2005 VIN: WBABV91090PJ91449
pat16077627 odpowiedział(a) na pączkowy123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo widzisz ale niektórzy mają coś takiego jak nogi :D. Dla mnie 5 km przejść na piechotę to jest coś częstego, tak samo jak 50 km na rowerze. Gdyby nie trasa raz w miesiącu to bym robił miesięcznie do 300 km. Ile ludzi tyle sposobów na życie :).
-
BMW e39 2.5 WBADT310XOGN71072
pat16077627 odpowiedział(a) na michał0987 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDawno temu już o tym czytałem. Dali w pełni sprawne volvo v60 albo v70 na serwis bo to była podpucha jakaś. Regularnie serwisowane kupa faktur z wymian z wszystkich lat ogólnie ideał. I gość powiedział, żeby zrobić wszystko co trzeba, co nosi znamiona zużycia. I wyobraźcie sobie, że w samochodzie wartym na tamte czasy trochę ponad 20k wymienili części na 30k. I na końcu była informacja, że i tak to nie jest nowy samochód. W takim stanie jakim dray chce kupić e39 520i trzeba szykować ponad 100k, bo sam silnik w ASO ile kosztuje 2.0 z 40k? Ja przykładowo e39 m54b22 oddam za 10k i co kto mi zrobi a do złomu mu daleko nawet biorąc pod uwagę skale draya.
-
E38 728i WBAGE210X0DJ36961
pat16077627 odpowiedział(a) na ksivvko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli znajdę chwilę czasu a auto się nie sprzeda to zdam relacje z oględzin. Sam to ogłoszenie widziałem tydzień temu a rozglądam się właśnie za e38 tylko 728i bez znaczenia w jakim wyposażeniu a tu jest ponadprzeciętne jak na ten silnik. Jeśli mi się spodoba to będę musiał oddać za bezcen (szybko sprzedać) swoje e39 m54b22.
-
E38 728i WBAGE210X0DJ36961
pat16077627 odpowiedział(a) na ksivvko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgólnie rozumiem tyle z ciekawszych rzeczy, że od wielu lat nie jest używany w zimę i garażowany w ogrzewanym garażu. O malowaniu elementów chyba nic nie widzę, ale ma rysy. Pewnie od popularnych i jedynych w tamtych czasach myjni szczotkowych.
-
E38 728i WBAGE210X0DJ36961
pat16077627 odpowiedział(a) na ksivvko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeśli dobrze rozumiem to chodzi o maskę, dach i klapę bagażnika ale mowa tu o wgnieceniach czy rysach? Mam słabo czytny niemiecki :).
-
E38 728i WBAGE210X0DJ36961
pat16077627 odpowiedział(a) na ksivvko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto na takich balonach płynie, pełen komfort tym bardziej w e38.
-
BMW e34 520i 1990, WBAHB51070BD26892
pat16077627 odpowiedział(a) na stanlety temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo 2 000 km rocznie po wspomnianym 2008 roku a przed tym rokiem robił około 8 000 km. Może faktycznie stał jakieś 3-4 lata wymeldowany.
-
E90 325i 2005r, Rzeszów, WBAVB11040KT53041
pat16077627 odpowiedział(a) na grzes508 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLepiej podziurawić wymienny plastik niż słabo wymienny metal.
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
pat16077627 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI widać, że długie doświadczenie nieraz g.. znaczy. Dość niedawno w rodzinie był xtrail dość stary 12 letni z przebiegiem niecałe 80k oczywiście w benzynie, oczywiście nie z PL i od kobity jedynej właścicielki. Wszystkie serwisy jednym słowem pełna historia. W PL oddany jeszcze do ASO nissan na akcje serwisowe i wymiany ABS. Kremowa skóra i niemal identycznie boczek lewy wytarty. Ile było takich "znafców" co mówili przy oględzinach, że ma 300k na bank. Odpowiadane było tylko: w tył zwrot, naprzód marsz. Zaręczam, że posiadam nie jeden taki przykład. Wiem też jak fotel wygląda niekonserwowany niczym tylko szmatą przykładowo :) a jak wygląda z półprofesjonalnym dbaniem przynajmniej 4 razy do roku. Przebieg i wiek ten sam a dwa różne fotele.
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
pat16077627 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo czemu prawy boczek nie jest też wytarty jak lewy skoro to nie od wsiadania znafcy :D ?
-
Bmw e39 525i M pakiet Vin -WBADT31000GN73218
pat16077627 odpowiedział(a) na piotreke363 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolor jak dla mnie super, wiele ładniejszy od srebrnego.
-
BMW e60 X-DRIVE :WBANY71010C053033 M-PAKIET Augustów
pat16077627 odpowiedział(a) na krzysparco temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo prostu maska niedomknięta. Miałem tak w swoim poprzednim e60 też jakoś mi nie zaskoczyła z jednej strony i tak jeździłem. Po jakimś czasie zauważyłem co to mam takie krzywe te szczeliny a to maska nie zaskoczyła. Po fotelu faktycznie widać, że ktoś cały czas wsiadał i wysiadał no ale to Francja. http://i.imgur.com/kI8Fx8P.jpg