Treść opublikowana przez Madey1992
-
Wymiana wentylatora chlodnicy
Boze czy ty czytac nie umiesz, podpinajac pod komputer dowiedzialem sie o bledzie wentylatora.
-
[BMW E87 - 120D] - check engine
Jezeli masz wlaczony tylko zaplon to chech engine zawsze sie pali do momentu az auto odpalisz. Jezeli odczuwasz spadek mocy to problemow moze byc mnóstwo, podepnij pod komputer i wszystkiego sie dowiesz.
-
Wymiana wentylatora chlodnicy
Okey sprawdze to, podpinajac pod komputer mam blad masy wentylatora wiec z tad moje zalozenia ze to wentylator
-
[BMW E87 - 120D] - check engine
Tak ma być!
-
Wymiana wentylatora chlodnicy
Witam, padl u mnie wentylator chlodnicy, a dokladniej to ten modul sterownik, podlaczajac na krotko do silniczka wentylatora on sie kreci, ale jak juz podlaczam przez przekaznik to ani drgnie. W aucie posiadam modul(sterownik) o numerze 6 925 693.9, czy moge zastosowac modul(sterownik) o innym numerze niz mam obecnie, np. 7 561 711.9? Czy jezeli tak mozna to jezeli zaloze inny trzeba bedzie go kodowac czy wystarczy tylko podpiać. Pytam poniewaz tych modułów o tym drugim numerze aktualnie jest zdecydowanie wiecej.
-
[E87] Bezpieczniki/Wymiana
Naprawde podjechales do aso zeby ci wymienili bezpiecznik? To trzeba byc naprawde... zeby samemu tego nie zrobic nawet dla samego siebie. U mnie tez szykuje sie niestety wymiana wentylatora, gdyby nie fakt ze mam problem z kontrola trakcji i nie podpinal pod komputer to przez zime pewnie bym sie tego nawet nie dowiedzial.
-
[E87] - 116i Stuki dochodzące z tyłu pojazdu
Skoro masz punkt zaczepienia w postaci baku to bym zaczal od tego, przynajmniej bedziesz wiedzial na czym stoisz.
-
116i 122km stukanie/klikanie po lewej stronie silnika
Nie powinno sie jezdzic z uszkodzonym wtryskiem, bo nigdy nie wiadomo czy mozesz cos uszkodzic lub przyspieszyc pewien proces, co do paliwa wyszlo ci zaoszczedzenie paru zlotych, tym bardziej ze wiesz jakie jest paliwo w polsce.
-
reflektory soczewkowe DEPO FK
Rozrzad mazz na lancuszku wiec masz bezobslugowy, chyba ze mowa o silnku z seri n47 to brakuje ci jeszcze 1,5 :P
-
reflektory soczewkowe DEPO FK
Masz racje, a tak produkcja lamp jest robiona najnizszym kosztem i potem efekty w postaci takiej widoczności.
-
reflektory soczewkowe DEPO FK
Ja nie mialem z tym problemu pasowaly plug&play, co do samych lamp depo. Zakupilem lampy z 1,5 roku temu uzywane za 500 zl i powiem ze wiecej bym za nie nie dal bo ringi swieca ladnie ale jakosc wykonania lamp bardzo odbiega od oryginalnych zwyklych lamp valeo. Na poczatku mi parowaly zwlaszcza przy myciu auta, ale po 2-3 tyg to ustalo. Problem tez byl z silniczkami poniewaz klapki do zamykania lamp ocieraly mi. Co do soczewki H7 w sucha pore swiatlo jest dobre, ale w deszcz juz nie tak dobrze widac. Pewnie gdybym zalozyl zarowki h7 mocno zolte to by lepiej swiecilo ale brzydko wyglada to w polaczeniu z ringami, wiec wole h7 kolo 4.5k kelwinow. Ogolnie jezeli mialbym wydac na nowe 1.2 kola to lepiej naprawde uzbierac drugie tyle i załozyc normalny xenon bo widocznosc jest 100 razy lepsza, ale z lampami depo jest jakas alternatywa na odmiane swojego bmw jezeli kogos nie stac na xenon.
-
e87 wymiana foteli
zastanawiam sie nad fotelami z anglika do bmw e87 5d i czy jest trudne i duzo pracy przy przekladaniu maty zajętości z fotele pasazera na fotel kierowcy :)?
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Kupie fotele/boczki 5d przed/polift bmw e87 skora lub tzw. pół skóra pisac na pw lub tel: 663 - 667 - 258
-
Fotele
Witam, mam u siebie w aucie takie fotele jak nizej na zdjeciu http://images78.fotosik.pl/129/8e8e860f32cbbcfb.png Mam mozliwosc kupienia foteli kubelkowych(materialowych) http://images77.fotosik.pl/129/71378e6266a61529.png wydaja mi sie ze sa podobne ( ten sam kolor i matarial), niestety nie mam sam jak zweryfikowac po za podgladem na zdjeciu i zobaczyc na zywo ich wiec moze ktos z forumowiczow wymienial z takich foteli zwyklych na kubelkowe materialowe i wie moze czy one sa identyczne? Pytam dlatego bo jezli sa identyczne to wymienilbym tylko przednie fotele, sprzedawca od tych foteli nie posiada boczkow dzwi. PS: fotel kierowcy ma wystrzelona poduszke jest mozliwosc przelozenia jej z moich bez zadnego problemu?
-
odczytanie kodu bledu
Pomoze ktos z odczytaniem tego błedu, 3x w moim bmw e87 pojawilo sie miganie kontrolki trakcji i odczytało takie cudo 49F2 49F2 data (WHEEL_SPEED, 0xCE) Umweltsatz Mileage 229840 km Engine speed 2096.26 1/min coolant temperature 85.26 °C Rail pressure Actual 590.78 bar Injection quantity 4.73 mg/Hub Air mass per cylinder 315.08 mg/Hub Charge pressure Actualwert 1112.61 mbar Pedal value sensor 7.87 % Battery Voltage 14337.51 mV Vehicle speed 78.96 km/h Environment pressure 984.61 mbar Signal(e) in Botschaft nicht gueltig Test conditions fulfilled Error not occurred yet Error would not cause a warning lamp to light up Fehler in Entprellphase Fehler in Entprellphase Fehler in Entprellphase Error code: 49 F2 04 06 00 00 04 28 65 58 4D 91 6E 48 60 7A 35 57 13 64 70 3A 4C 87 4B 0C 32 71 0A 58 50 64 =============================================================
-
[E87] Uchwyt na napoje
Musisz czekac az sie trafi, ktos napewno sprzeda ja np. polowalem kolo miesiaca lub poszukac na ebay i bedzie szybciej
-
[BMW E87] Jaki akumulator wybrać ?
Do usuniecia post
-
BMW 118d 122km M47 wykres chip tuning
Akurat moja na pierwszych fotkach sie trafilo :P Na dole masz jaki byl piewszy wykres a ten z wyzej linku jest obecny w mojej 118d https://www.dropbox.com/s/xvn1xex6g1doxbx/2014-08-22%2017.30.27.jpg?dl=0
-
E87 Funkcje licznika
3 odpowiada za zamykanie dzwi po przekroczeniu 20 km/h, a 4 odpowiada za oswietlanie drogi ze swiatel mijania. Po wyjeciu kluczyka manetke od kierunkowskazow pchasz w strone silnika i w zaleznosci ile ustawiles sekund tyle swieca swiatla.
-
ChipTuning BMW E81
Idiotyczne pytanie rownie dobrze mozesz sobie nakleic naklejke bmw power i poczujesz moc i bedzie taki sam efekt jak chip z allegro. Do chiptuningu potrzebujesz hamowni, ktora ci pokaze w jakiej kondycji masz silnik i wtedy dobry tuner bedzie wiedzial co moze uzyskac a nie tak w ciemno. Wydajesz kilka dziesiat tysiecy na auto a szukasz opcji chipa na allegro.
-
[E87] Turbo przeładowuje po chipie ? (Powyżej 180km/h) INPA
Co wykresu pierwszego to moim zdaniem seria za mocna jak by bylo 129 to bym uwiezyl a tak 140 prawie to cos nie tak, albo auto zle zhamowane albo cos dlubane wczesniej. Co do problemu zaczal bym od podstaw obejrzal przewody, gruche a dopiero potem bral sie za turbo. Ps: rozumiem ze to 220 to w niemczech patrzysz :P
-
radio do e87 z 2010
Rozkoduj vin i zobacz czy mialas pro czy bus i kup takie jak mialas
-
Wycie/metaliczny dzwiek przy skrecaniu bmw e87
Dyfer suchy od samego poczatku jak auto mam problem okazuja sie opony zimowe bo jak zalozylem letnie tego dzwieku brak
-
Wycie/metaliczny dzwiek przy skrecaniu bmw e87
Podpowiadasz dyfer ale co dawalby oznaki tylko przy skrecaniu? A na jezdzie wprost cicho
-
Wycie/metaliczny dzwiek przy skrecaniu bmw e87
Pompe wykluczam bo to nie ten dzwiek a wydaje mi sie ze na postoju przy maksymalnym skrecie powinno cos zawyc a cicho jest a ten dzwiek przypomina jakby lozysko zuzyte moze to wina opon po zalozeniu na zimowe, zmienie na letnie i sie zobaczy