Treść opublikowana przez kubax86
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNewburgh i tytuł z CA. https://vinchain.io/pl/report/get/80efdc24e27ef14145b6d95867a5d196
-
[F10] Programowanie komputera. Odblokowanie tv/dvd free itp.
Kolego podesłałem Ci na PW, to nawet nie raczyłeś odpisać :mrgreen:
-
BMW 320i proszę o pomoc i ocenę czy warto WBA3C3C53FK200815
kubax86 odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLekko przód - poproś o fotki. Rocznik oszukany.
-
BMW 320i proszę o pomoc i ocenę czy warto WBA3C3C53FK200815
kubax86 odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z kanady, musisz popytać sprzedającego jak mocno było uszkodzone :) Prod. Date 2014-08-29 Minus to brak Navi i PDC.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPM :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttps://poctra.com/2007-BMW-328XI/id-AhCiIJrQBoylksGN/WEST-MIFFLIN-PA
-
F30 WBA3A91080FX56991
kubax86 odpowiedział(a) na Bawarkastyle temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProd. Date 2011-12-20 :mrgreen:
-
Tylne kierunki USA EU
Żarówki takie: http://www.sklepledowy.pl/pl/p/Zarowka-Led-Py21W-Ba15s-15x-SMD3030-12V-Pomaranczowy-OPTICON-PREMIUM/3259 + wykodować test żarówek(inaczej będzie mrugać) pałąk: oryginał: http://allegro.pl/bmw-f33-f83-kapotaz-air-bag-zaglowek-palak-i7343319852.html regeneracja: http://allegro.pl/kapotaz-bmw-f33-palak-i6543450496.html Pozdrawiam
-
X5 E70 4.8i 5UXFE83578L161570
kubax86 odpowiedział(a) na siara64 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo auto poszło za 5600 usd :wink: https://poctra.com/2008-BMW-X5-4.8I/id-AhCmCQVEhaFgC5lP/COURTICE-ON
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://st.salvagebid.com/36560/375123505-1L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-2L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-3L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-4L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-5L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-6L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-7L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-8L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-9L.jpg http://st.salvagebid.com/36560/375123505-10L.jpg Kasy na przeciwmgielne tylne już zabrakło :D
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażaukcja? http://st.salvagebid.com/41575/262384426-1L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-2L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-3L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-4L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-5L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-6L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-7L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-8L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-9L.jpg http://st.salvagebid.com/41575/262384426-10L.jpg
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://st.salvagebid.com/41538/471528315-1L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-2L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-3L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-4L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-5L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-6L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-7L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-8L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-9L.jpg http://st.salvagebid.com/41538/471528315-10L.jpg
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://st.salvagebid.com/42787/838685425-1L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-2L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-3L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-4L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-5L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-6L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-7L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-8L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-9L.jpg http://st.salvagebid.com/42787/838685425-10L.jpg
-
BMW 320 E92 WBAWD11030 PV87396
kubax86 odpowiedział(a) na KubaPanda temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażmoze to Cię zainteresuje : http://allegro.pl/bmw-e92-335d-biturbo-7-logic-jasna-skora-i6781882860.html ? ? O rak starsza, o pare tyś km przebiegu więcej, troche lepiej wyposazona, no i mocy delikatnie więcej :) :norty: pare tyś km przebiegu więcej :mrgreen:
-
[Warszawa] E92 325i PU82393
kubax86 odpowiedział(a) na Sopp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoczytaj o N52B25, a w szczególności tych z pierwszych lat produkcji tak jak w tym samochodzie.
-
E92 335i Białystok WBAWB710X0PR44372
kubax86 odpowiedział(a) na olwin temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLink nie działa
-
BMW X6M vin WBSGZ01080LM11916
kubax86 odpowiedział(a) na blachaxxx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhmm, błotniki i zderzaki są plastikowe więc zawsze będzie różnica w kolorze :)
-
WBAUD91060PZ17036 E87 120D
kubax86 odpowiedział(a) na osomilagroso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolega kupował w tym komisie samochodu, generalnie to samochody sprowadzane z Włoch, zawsze po większym lub mniejszym dzwonie. Oczywiście w ogłoszeniu zawsze zaznaczone,że bezwypadkowy, jednak na miejscu nie ukrywa przeszłości samochodu. Jeśli nie przeszkadza Ci to,że samochód miał mniejszy lub większy wypadek to możesz jechać oglądać.
-
e92 330i WBAWE91090E110284
kubax86 odpowiedział(a) na sundaymoaning temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież za tyle to ma w Polsce ;)
-
e92 335d WBAWD71020P071629
kubax86 odpowiedział(a) na nerfy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKorzystał juz ktos z tej strony ? Atrakcyjna cena w porównaniu do naszego polskiego odpowiednika :)) Ja korzystałem już 2 razy. Od razu dostajesz link do wygenerowanego raportu z wizytami w serwisie(przykladowy na stronie).Może nie ma dokładnej historii, ale jeśli zobaczysz , że przebieg skręcony to przynajmniej od razu skreślasz z listy i nie żałujesz wydanej kasy - to tylko 2,99e. Pozdrawiam
-
e92 335d WBAWD71020P071629
kubax86 odpowiedział(a) na nerfy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzebieg - https://www.bmwdecoder.com/history
-
E81 WBAUK31010VM32513 - co sądzicie
kubax86 odpowiedział(a) na Adalbert407 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie, E81 ładniejsze, ale nie ma szans później sprzedać.
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=140597&start=0
-
F20 114i, WBA1R11070J634220 Kraków
kubax86 odpowiedział(a) na Robert_kr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTakie coś pozniej jest praktycznie niesprzedawalne
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
kubax86 odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCześć, znalazłoby się coś na ten samochód? na razie nie ma aukcji, sprzedaję to znajomy, wersja kanadyjska... e92 335xi vin: WBAWC735X8E064169 Pozdrawiam