Skocz do zawartości

irek.k

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez irek.k

  1. Dzięki za pomoc :D .Wgrywała się 1,5h ale już śmiga :cool2:
  2. Ale gdzie jest opisane :?: Przepraszam , ale jestem zielony w tych sprawach :(
  3. To szybko , a gdzie zdobyłeś kod :) ?
  4. Też mam taką nawigację w swoim F20 , tylko że nie mam wejścia usb w schowku :( :?:
  5. Szczęściarz , u mnie czarno :D
  6. Jest w navi taki podgląd bo widziałem , ale teraz Ci nie powiem, bo nie pamiętam gdzie to było dokładnie, gdzieś po wejściu do menu navi .
  7. Niezły wynik jak na benzynę i te prędkości :cool2:
  8. Masz rację , ja jeszcze na letnich oponkach jeżdżę ( jakoś nie było motywacji podjechać na wymianę, może dlatego że letnie felgi bardziej mi się podobają :D ) , wczoraj przy lekkim mroziku jeszcze na dwójce dobrze mieliło , a co dopiero przy twojej mocy :)
  9. Płytka nagrana , tylko jeszcze takie małe pytanka :) Czy po wgraniu tej płytki, mapy z dvd 1 znikną , czy pozostaną po prostu w starej wersji ? Czy mapy nadal będą się w taki sam sposób wyświetlać ,czyli graficznie i czy też po Polsku ? Pytam bo jeszcze nigdy tego nie robiłem , a myślę , ze lepiej pytać , niż coś spieprzyć i pózniej żałować :D
  10. Też, mi jakoś nie pasuje to autko ,a tym bardziej do marki bmw , ale podobno o gustach się nie dyskutuje :)
  11. irek.k odpowiedział(a) na mazziek temat w Galeria - nasze samochody
    Mam to samo , jestem chory jak mam wyjechać w taką pogodę czystym autkiem :)
  12. irek.k odpowiedział(a) na mazziek temat w Galeria - nasze samochody
    Szkoda teraz wyjeżdżać z garażu , musisz poczekać do wiosny :D
  13. Randall, super autko , kolorek. wyposażenie i silniczek :cool2: . Gratulacje :)
  14. Też tak mam , tak jakbym stracił 1/3 mocy :)
  15. Czy będę potrzebował jakieś kody , żeby to wgrać ?
  16. A było tak hamować , żeby tak klocki szybko zjechać :D :D :D
  17. dzięki w weekend się pobawię :D
  18. To która będzie dla mnie , moja ( business ) nie potrzebuje płyty, to do którego działu mam się udać :) ?
  19. Hej, nie wiem ,czy dobrze trafiłem bo się na tym słabo znam ,ale może dobrze :) Mam w swojej F20 nawigację business z 2012 i nie wiem, czy mogę ją sobie zaktualizować samemu, czy potrzebne są jakieś kody i czy można z płyt czy trzeba z usb ?
  20. irek.k odpowiedział(a) na jackrabittslim temat w F20, F21
    To też bardzo dobry wynik , czyli można :)
  21. irek.k odpowiedział(a) na jackrabittslim temat w F20, F21
    Wiadomo, wykorzystuje się teraz większe możliwosci auta :)
  22. irek.k odpowiedział(a) na jackrabittslim temat w F20, F21
    Mieszkam w małym mieście, ok. 100tys. tak, że u mnie brak korków (wiekszych) , z jednego końca miasta na drugi przejeżdża się w pietnaście minut :) . Wiem że jeżeli bym poruszał się po większych miastach ( nieraz bywam :D ) to spalanie spokojnie skoczyłoby powyżej 10 litrów. Chip zbytnio nic nie zmienił w ilości spalanego paliwa , wszystko zależy gdzie się samochodem jezdzi i z jakimi prędkościami .
  23. irek.k odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Galeria - nasze samochody
    Tymczasem ścigałem się teraz i trochę lipa - przy 10 stopniach na słabo rozgrzanych oponach (ale nie zimnych) auto zerwało mi przyczepność przy wrzuceniu 3 biegu... i 4 też... Jak żyć? :roll: To faktycznie masz problem :lol:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.