Treść opublikowana przez irek.k
-
BMW Road Map Europe Move 2016-1
Dzięki za pomoc :D .Wgrywała się 1,5h ale już śmiga :cool2:
-
BMW Road Map Europe Move 2016-1
Ale gdzie jest opisane :?: Przepraszam , ale jestem zielony w tych sprawach :(
-
BMW Road Map Europe Move 2016-1
To szybko , a gdzie zdobyłeś kod :) ?
-
BMW Road Map Europe Move 2016-1
Też mam taką nawigację w swoim F20 , tylko że nie mam wejścia usb w schowku :( :?:
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Szczęściarz , u mnie czarno :D
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Jest w navi taki podgląd bo widziałem , ale teraz Ci nie powiem, bo nie pamiętam gdzie to było dokładnie, gdzieś po wejściu do menu navi .
-
F30 328i jakie spalanie ?
Niezły wynik jak na benzynę i te prędkości :cool2:
-
Arek F22 m235i
Masz rację , ja jeszcze na letnich oponkach jeżdżę ( jakoś nie było motywacji podjechać na wymianę, może dlatego że letnie felgi bardziej mi się podobają :D ) , wczoraj przy lekkim mroziku jeszcze na dwójce dobrze mieliło , a co dopiero przy twojej mocy :)
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Płytka nagrana , tylko jeszcze takie małe pytanka :) Czy po wgraniu tej płytki, mapy z dvd 1 znikną , czy pozostaną po prostu w starej wersji ? Czy mapy nadal będą się w taki sam sposób wyświetlać ,czyli graficznie i czy też po Polsku ? Pytam bo jeszcze nigdy tego nie robiłem , a myślę , ze lepiej pytać , niż coś spieprzyć i pózniej żałować :D
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Przetestowałeś ?
-
F46 220xd Gran Tourer - wrażenia z jazdy
Też, mi jakoś nie pasuje to autko ,a tym bardziej do marki bmw , ale podobno o gustach się nie dyskutuje :)
-
F20 LCI b&w
Mam to samo , jestem chory jak mam wyjechać w taką pogodę czystym autkiem :)
-
F20 LCI b&w
Szkoda teraz wyjeżdżać z garażu , musisz poczekać do wiosny :D
-
F30 328ix MSport Estoril - Randall *koniec przygody* str. 50
Randall, super autko , kolorek. wyposażenie i silniczek :cool2: . Gratulacje :)
-
F36 - 428i xDrive GC - Sparkling Brown Chip str. 3 :)
Też tak mam , tak jakbym stracił 1/3 mocy :)
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Czy będę potrzebował jakieś kody , żeby to wgrać ?
-
Arek F22 m235i
A było tak hamować , żeby tak klocki szybko zjechać :D :D :D
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
dzięki w weekend się pobawię :D
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
To która będzie dla mnie , moja ( business ) nie potrzebuje płyty, to do którego działu mam się udać :) ?
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2016
Hej, nie wiem ,czy dobrze trafiłem bo się na tym słabo znam ,ale może dobrze :) Mam w swojej F20 nawigację business z 2012 i nie wiem, czy mogę ją sobie zaktualizować samemu, czy potrzebne są jakieś kody i czy można z płyt czy trzeba z usb ?
-
Spalanie F20 / F21
To też bardzo dobry wynik , czyli można :)
-
Spalanie F20 / F21
Wiadomo, wykorzystuje się teraz większe możliwosci auta :)
-
Spalanie F20 / F21
Mieszkam w małym mieście, ok. 100tys. tak, że u mnie brak korków (wiekszych) , z jednego końca miasta na drugi przejeżdża się w pietnaście minut :) . Wiem że jeżeli bym poruszał się po większych miastach ( nieraz bywam :D ) to spalanie spokojnie skoczyłoby powyżej 10 litrów. Chip zbytnio nic nie zmienił w ilości spalanego paliwa , wszystko zależy gdzie się samochodem jezdzi i z jakimi prędkościami .
-
[F21] M135i Estoril Blau 2013
Tymczasem ścigałem się teraz i trochę lipa - przy 10 stopniach na słabo rozgrzanych oponach (ale nie zimnych) auto zerwało mi przyczepność przy wrzuceniu 3 biegu... i 4 też... Jak żyć? :roll: To faktycznie masz problem :lol:
-
E82 135i [PL] - mały ale wariat - update* 400+
Poszedłeś grubo :)