Treść opublikowana przez dandi703
-
Jaki olej do skrzyni E-39 523 97rok??
koledzy sorki ale nie napisałem że ja mam manualna skrzynie i nie wiem jaki olej do niej naklać,model napisałem wczesniej,prosze jeszcze raz o pomoc
-
Jaki olej do skrzyni E-39 523 97rok??
Dziękuje za uprzejmość i pozdrawiam everyone
-
Jaki olej do skrzyni E-39 523 97rok??
Po to jest forum zeby pytac a jesli chcesz wiedziec to tzw. search na tym forum jest do bani bo nie wyszukuje tego co sie wpisuje i nie musisz sie wysilac zeby to napisac,jesli ktos bedzie na tyle mily to mi odpisze bez problemu
-
Manualna skrzynua biegów- lekki wyciek,co robić??
Mam lekko zapoconą olejem skrzynię.Jak sprawdzić gdzie jest wyciek??
-
Jaki olej do skrzyni E-39 523 97rok??
Che wymienic olej do skrzyni w w/w modelu.Typ skrzyni to S5D250G.Jaki mam kupic olej i ile czy 1.1 litra wystarczy. Lepiej dolać do starego trochę czy całość wymienic na nowy
-
Ile litrów i jaki olej do 523 2.5 benz 1997rok
jak w temacie
-
orginalne kołpaki nie chcą mi wejść na koła w E-39!!czemu??
mam orginalne kołpaki z E-36 chyba i nie moge ich wcisnac do mojej E-39!!czy były różne koła 15'' ??
-
Jaki gaz założyć i gdzie w Lublinie,PILNIE!!
jestem z lublina,chce założyć gaz do mojej 523 97rok,2500cm z plastikowymkolektorem,czekam na opinie osób z Lublina i okolic które zakładały juz gaz do takiego auta,pozdrawiam wszystkich z forum:)
-
czy moge założyć NAVI majac zwyklego kaseciaka
jesli sie nie myle to to jest dział pytan wokół BMW?? A ja własnie pytałem
-
czy moge założyć NAVI majac zwyklego kaseciaka
czy moge założyć NAvi majac zwyklego kaseciaka czy trzeba hjeszcze cos poza samym radiem?
-
Czy standardowy kaseciak z E-39 ma wejscie AUX??
i jak sie taki adapter sprawuje?jaka jakos dzwieku
-
Jaka instalacja gazowa do 523 97r silnik 2,5 ????
Jaka instalacje,za ile,jakiej firmy???
-
Czy standardowy kaseciak z E-39 ma wejscie AUX??
jak w temacie,chce podłaczyc discmana do tego radia!da radę????
-
nie działa komputer pokładowy!!!
ogólnie widzę że na tym forum ludziom nie bardzo chce się pisać na nowe posty,ciągle tylko poszukaj na forum,to już było i tak dalej,wczesniej miałem calibre i na ich forum wszystko było git.Pisało się post i w ciągu 2 dni było 25 odpowiedzi. Nie wierze że tylko nam dwóm to się przydarzyło,pozdrawiam
-
nie działa komputer pokładowy!!!
LUDZIE POMOŻCIE MI NAPRAWIĆ TEN KOMPUTER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Jak sprawdzić przebieg km w BMW E-39???
skoro sie nie da to NIE,pozdrawiam
-
nie działa komputer pokładowy!!!
chodzi mi o to ze kupilem sobie ostatnio E-39m 523 i nie działa mi komputer pokładowy czyli pokazuje tylko temperature i jak naciskam przycisk do zmiany funkcji to nic sie nie dzieje i szukam odpowiedzi dlaczego nie pokazuje średniego spalania itd itp,jesli ktos mial taki problem i go rozwiazal to prosiłbym go pomoc
-
nie działa komputer pokładowy!!!
widze że nikt nie czyta tego forum,żeby się tu coś dowiedzieć trzeba poczekać kilka miesiecy
-
nie działa komputer pokładowy!!!
Bystry jesteś !! Gdybym nie miał borrda to bym nie pytał cvzemu nie działa,skoro jest przełącznik funkcji borda to nie dla picu
-
nie działa komputer pokładowy!!!
jest standard komputer,normalne radio na kasete, nie ma tv ani Navi,
-
Jaka instalacja gazowa do E-39 2,5 L?????????
TO jest firma?zapewne masz zwykłą instalację mieszalnikową??ile dałęś za nią??
-
Jak sprawdzić przebieg km w BMW E-39???
ale jak samemu można spróbować sprawdzić jaki jest przebieg?słyszałem ze sie da to zrobic samemu??
-
nie działa komputer pokładowy!!!
U mnie tak samo jak u Faster'a,przełączam funkcje i nic sie nie dzieje, cały czas pokazuje temperature
-
nie działa komputer pokładowy!!!
A nie wiesz jak sie sprawdza przebieg w E-39 czy jest autentyczny???NIe moge tego znalezc na forum,z góry dzięki
-
Jak sprawdzić przebieg km w BMW E-39???
Słyszałem ze jest jakis sposob,prosze o pomoc