Treść opublikowana przez kriss020
-
E46 320D 2000r interpretacja geometrii 3d, chodzi po drodze.
Witam ja bym sie udal to jakiegos speca aby zobaczyl ci gumy tyl i przod wyzsza polka przod i tyl to koszt okolo 600zl z robocizna ja mam wszystkie gumy lemfordera zmienilem rowniez sprezyny poniewaz auto troche bujalo
-
Wielkopolskie
Szukam godnej firmy ktora zrobi mi profesionalnie zbieznosc z obciazeniem czy bmw e46 poznan i okolice
-
E46 320D 2000r interpretacja geometrii 3d, chodzi po drodze.
Witam kolego zmagalem sie z takim problemem ze podczas jazdy rzucalo mi autem wymienilem wszystki gumy z tylu i z przadu chociaz mechanik twierdzil ze sa ok i na przegladzie rowniez maszyny nic nie pokazaly po wymianie tuleji jak reka odjal auto nie bylo myszkowate i nie jechalo gdzie chcialo
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
witam rozumiem ze najpierw mam zmienic odme a po zmianie odmy mam zmienic dopiero sobie olej poniewaz mam juz termin wymiany oleju chce przejsc z castrola edge 5w30 na miller XF LONGLIFE 5w40 mam nadzieje ze to dobry olej.Poczuje róznice w pracy silnika czy pod pedalem gazu?
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
i tak zrobie kolego ze wymienie ja mechanik poleca mi odme firmy febi a wiem ze to jest dobra firma a czy poczuje jakąs róznice po wymianie?dodam ze nie bierze mi oleju.
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
kolego rozumiem ze aby wyczyscic musialbym ja wykrecic ta odme?wiec lepiej juz wymienic na nowa
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
Witam jestem juz umuwiony z mechanikiem ktory wymieni mi odme dla mnie dziwne jest to ze silnik rowno pracuje i nie stracil na mocy wiec rozumiem ze po wymianie odmy nawet nie odczuje roznicy.tylko tyle ze odma bedzie sprawna
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
Na forum niestety sa rozne opinie niektorzy pisze ze jak odkreci sie korek i silnik nie reaguje to jest bardzo dobrze a niektorzy odwrotnie wiec sam juz nie wiem jak to powinno byc ale wymienie odme poniewaz nie chcialbym zniszczyc silnika
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
Maslo mam czasem ale po krotkich odcinkach ale zima teraz tego nie mam(masla) pytam poniewaz nie chcialbym zepsuc silnika poniewaz czytalem ze odme powinno sie zmieniac co 60tys km czyli rozumiem ze jesli odma by padala to byly by jakies objawy tego?
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
Witam a jakie sa objawy uszkodzonej/zapchanej lub nieszczelnej odmy poniewaz silnik pracuje mi rowno oleju nie pobiera lecz podczas odkrecania korka wlewu oleju nic sie nie dzieje
-
Zachowanie silnika przy odkreceniu korka wlewu oleju
Witam jakie powinny byc objawy silnika podczas odkrecenie korka wlewu oleju na odpalonym silniku czytakem wiele tematow i zdania sa podzielone ja mam silnik n42 318i e46 z 2003r zalany castrol edge 5w30 i przy odkreceniu korka nic sie nie dzieje dodam ze silnik pracuje rowno wiec czy to jest normalny objaw?biech wypowie aie ktos kto sie zna na tych silnikach
-
(316i) Problem z odpaleniem N42B18
witam mogl pasc napinacz lancucha
-
buczenie po zmianie na letenie
Czy gdy przednie opony sa wyząbkowane moze troche sciagac auto?
-
buczenie po zmianie na letenie
Witam opony wyząbkowały sie przez zepsute zawieszenie ktore robilem 4 miesiące temu ale opony zmienilem tylko 2 i przez to ze bylo zawieszenie zepsute mi je wyząbkowalo
-
buczenie po zmianie na letenie
Witam po wymianie opon na letnie zaczelo mi dziwnie buczec na oponach pojechalem do wulkanozatora okazalo sie ze z tylu sa wyzabkowane po wymianie 2 tylnych opon teraz slysze tylko z przodu od 30-50km/h takie buczenie i po 50km/h przestaje czuc ze minimalnie sciąga na koleinach dodam ze 4 miesiące temu bylo robione cale zawieszenie wachacze tuleje amortyzatory oraz sprezyny wszystko wysoka polka lemforder oraz febi kola byly wywazone auto jest po zbieznosci kola to 17/245/45
-
wymiana napinacza lancucha silnik n42
witam kolego czyli rozumiem ze tak otwieram maske demontuje ten plastik od wlotu i napinacz jest z lewej strony on jest na dole czy gdzies po srodku silnika?
-
wymiana napinacza lancucha silnik n42
Witam wlot powietrza chodzi ci o ten plastkik podnmaska na przodzie i jaknpatrze od przodu to po lewej stronie silnika??
-
bmw n42b18 rozpadl sie napinacz rozrzadu pomocy
Witam caly rozrzad od 2500-3000zl poszukaj uzywanego sinlnikanna alegro
-
wymiana napinacza lancucha silnik n42
Witam czy ma ktos instrukcje jak wymienic napinacz lancucha w silniku n42 318i?
-
Wymiana filtru paliwa e46 problem 2 rodzae filtrów
witam napiszxe mi ktos co ile powinno wymieniac sie filtr paliwa w e46?
-
Dobór amortyzatorów
witam to znaczy ze moze kupiles dobre amorki lecz ciut obnizone wiec auto bedzie troszke nizej stało
-
Wymiana filtru paliwa e46 problem 2 rodzae filtrów
co ile powinieniem wymieniac filt paliwa dodam ze na chwile obecną nic sie nie dzieje chodzi na obrotach itp zakupilem go w pod koniec 2013r i ja nie wymienialem filtru paliwa dodam ze nie wiem kiedy byl wymieniany
-
Wymiana filtru paliwa e46 problem 2 rodzae filtrów
moj silnik to n42 2003rok
-
Wymiana filtru paliwa e46 problem 2 rodzae filtrów
Witam chce wymienic w moim BMW e46 316i 115km filtr paliwa chce go zakupic na allegro lecz jest prbolem poniewaz sa filtry za 80zł a sa tez filtry za 180-240zł ktore posiadacją po 1 rurce dodatkowko z kazdej strony problem polega na tym ze nie wiem jaki zakupic poniewaz nie wiem jaki filtr posiadam czy mozecie pomóc i podpowiedziec o co chodzi z tymi rodzajami filrów wysylam linki do aukcji: http://allegro.pl/filtr-paliwa-bosch-bmw-e36-e46-e34-e39-e38-1-6-2-0-i4472386262.html http://allegro.pl/filtr-paliwa-3-e46-316-318-320-325-330-m54-n40-n42-i4456272963.html
-
Wymiana amortyzatorów a zbieżność opon?
ok carlos masz racje.Wiec przy wymianie amortyzator ow przód+tyl wystarczy ze zrobie geometrnie z przodu czy z tylu tez trzeba?Dodam ze 4 dni temu mialem wymieniane z przodu cale wachacze i tuleje i mialem robiona obrysówke i geometrie a dzisiaj dopiero wymienialem amortyzatory tyl i przód