Skocz do zawartości

Sokol1988

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sokol1988

  1. Gdzieś widziałem że winą może być walnięty akumulator.
  2. Panowie niech ktoś z ciekawości wejdzie na mobile.de i tam poszuka podobnej 540stki w manualu:) Cena po przeliczeniu na PLN wychodzi jakieś 17-18 tyś. A gdzie to co zarabia handlarz ?? A wszystkie opłaty są dodatkowo tak jak tutaj :) Chyba że oni robią to wszystko dla nas i jeszcze dokładają do interesu :P
  3. No może sam rozrząd to 6 tys nie ale jeszcze uszczelnienie silnika plus do tego robocizna i wychodzi Ci spokojnie 6 tyś. Nie wiem dlaczego ale V8 to już mechanicy liczą sobie razy dwa to co za zwykłe BMW. A za Beemkę i tak płaci się już na wstępie wiecej :P
  4. Nie mówię że ma problemy ale jeśli chce się zrobić rozrząd to trzeba na taką kasę się szykować :) Tylko nie mów że ten rozrząd jest bezobsługowy i wieczny :D
  5. Hmm a tak już serio to cena jakby troszkę za bardzo atrakcyjna. Hmm zdjęcie środka zrobione tak aby nie było nawet widać fotela kierowcy. Chciałbym zobaczyć tą książkę serwisową co i kiedy było robione. Za tą cenę spodziewałbym się robienia rozrządu a to do ceny kolejne 4 tyś, plus koszty rejestracji w Polsce także myślę ze razem 20 tyś mogłoby nie wystarczyć. Na plus oczywiście manualna skrzynia :) Aj ale to musi iść:D
  6. Hehe w ogłoszeniu : " mało pali 10 litrów " :D:D:D Ktoś tutaj ma poczucie humoru :D
  7. Nie to abym się czepiał ale rezerwa w zbiorniku paliwa nie zanosi niczego dobrego :D Co do auta nic w opisie nie ma o uszczelnieniu silnika (oczywiście zdjęcia co ma pod maską też nie ma) czyli prawdopodobnie kolejne wydatki, nic nie ma o robieniu skrzyni automatycznej więc może być kolejny wydatek :) Atrakcyjna jest za to cena :)
  8. Tutaj masz co nie co o niej napisane :D http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=254437
  9. Trochę już pózno i nie ogarniam. Wał był szlifowany .
  10. Sorki może za bardzo się uniosłem. Popychacze były wymienione, zawory były ok. Luzu na tłoku nie było.
  11. Powiem tak każdemu jest latwo to mówić a nie wiem czy czytałeś cały temat ale facet miał 130 k km i mu tak stukało a teraz ma 230 k km i calej to samo. Liczyłem na jakieś podpowiedzi sensowne a nie takie że coś ktoś źle złożył sorki.
  12. Powinno być wszystko ok a nie jest :P Wszystko było zrobione tak jak być powinno .
  13. Wał był ok . Rozrząd był zrobiony porządnie tak jak powinno być. Wymienione panewki profilaktycznie skoro i tak cały silnik był rozebrany.
  14. Sorki że nie pisałem ale to nie jest nic z rozrządem bo rozrząd jest cały nowy ( napinacz tez ). A ten stuk sam nie wiem. Panewki wymienione na nowe. Myślałem że ktoś może miał taką przypadłość bo ja na prawdę nie mam pojęcia i w sumie chyba nikt nie ma .
  15. Witam mam taki problem przy obrotach około 1000 słyszalne są delikatne stuki. Jest to troszkę denerwujące ale nie mam pojęcia co je powoduje. Problem występuje tylko na biegu jałowym i przy ok 800-1000 obrotów. Jeśli przełączę skrzynię w położenie R, N, D problem znika, podobnie jest jeśli zwiększę obroty. W wymienionych przypadkach po prostu tych stuknięć nie słychać. Jeśli chodzi o właściwości jezdne to nie ma żadnych problemów autko przyspiesza tak jak moim zdaniem należy i ogólnie wszystko inne jest ok. Zamieszczam film poglądowy może ktoś spotkał się z czymś podobnym. PS Wiem, że świeci się kontrolka poduszki ale po prostu sprzątałem Beti i fotele były przestawiane :D Błąd usunie się na dniach :)
  16. Sokol1988 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Czy mógłby ktoś polecić jakiegoś zaufanego mechanika który specjalizuje się w BMW w PILE ?? Byłbym bardzo wdzięczny :)
  17. No już sam nie wiem :( Na pewno coś się dzieje ale nikt nie może podać kokretnej przyczyny :( Ja po prostu chciałbym to naprawić żeby było tak jak być powinno :( Ciśnienie było mierzone i było w porządku. No już na serio nie wiem co robić :( Przekopałem internet i nie znalazłem jakiś wskazówek co zrobić i co to może być ;/
  18. Tylko ze tym razem inny mechanik zobaczył ten rozrząd i wszystko wg niego jest w porządku więc to raczej nie wina rozrządu. A te stuki skoro nie rozrząd to w sumie chyba tylko mogą być panewki. Chyba że ma ktoś inną koncepcję :( Jutro powinien się do tych panewek dostać i będzie wszystko jasne :(
  19. Sam już nie wiem z rozrządem jest raczej wszystko ok bo dzwięk nie wydobywa się z niego. I prawdopodobnie to będzie panewka albo już nawet wał korbowy po prostu nie ma już żadnych koncepcji co to może stukać :( Ja też już sam nie wiem czy coś jeszcze uda się zrobić ;/ A jakiś pomysłów też brakuje :(
  20. Prawdopodobie w silniku odwróciło panewkę. Orientuje się jaki może być koszt takiej naprawy i czy jest w ogóle opłacalny ? Bo jeśli jeszcze jest porysowany wał to chyba już trzeba byłoby szukać drugiego silnika;/
  21. Kiedy jest zimny kontrolka właśnie dosyć długo się pali i gaśnie. Myśłałem że to wina oleju bo było rano dosyć zimno i autko na dworze stoi więc myślałem że olej zgęstniał. Czyli popychacze, wał korbowy odpadają ?? A jest jeszcze szansa na uratowanie tego silnika ??
  22. Oczywiście te śruby od pompy oleju zostaną sprawdzone. Nie było jakiegoś wielkiego katowania tego autka normalna jazda. Pytam tylko czy ktoś może z czymś podobnym się spotkał. Autko zostało w moich rodzinnych stronach bo praca wywiała mnie 500 km od domu :) W tym tygodniu auto i tak idzie na warsztat ale zawsze lepiej spytać kogoś kto może mieć pojęcie o tym silniku . Co do tego jak to się stało to pisałem wcześniej. Trasa 500 km nic nie było slychać nastepnego dnia mała wycieczka 20 km i po powrocie już ten dźwięk .
  23. Vanosow nie ma i jak dla mnie to zaleta. A nie myslisz ze to może być popychacz bo wg mnie ten dziwny dźwięk dobiega tak raczej z boku silnika.
  24. Ile taka naprawa moze kosztować ??
  25. Wał korbowy ??

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.