Treść opublikowana przez Sokol1988
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
http://tablica.pl/oferta/bmw-530-bmw-5-530d-e39-m-pakiet-2000-CID5-ID4p2Cd.html#67ac962e0d Duze jest prawdopodobieństwo ze to dzwon :D?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Tak jest przed liftowy :) Z tego co się dowiedziałem wymieniał ostatnio zbiornik wyrównawczy i filtr paliwa :P Te lampy wymieniane to jest prawdopodobieństwo że to dzwon :D?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Hehe nie o to chodzi czy warto jest jechać dla niego 300 km :D? Czy jest po tych informacjach na tyle warte uwagi :D? A jeszcze jedna sprawa czy ktoś z forum oczywiscie odpłatnie chciałby się przejechać aby obejrzeć to auto :) ?? Najlepiej jeśli bylaby to osoba z okolic wrocławia lub mieszkająca w okolicach trasy Piła- Wrocław :)? Byłbym dozgonnie wdzięczny :)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Myślicie że warto byłoby to autko obejrzeć :D?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Gość wysłał mi jakieś dodatkowe zdjęcia i VIN pojazdu http://zapodaj.net/de08a949a6925.jpg.html http://zapodaj.net/bd696a8ede676.jpg.html http://zapodaj.net/2120a0cd35bba.jpg.html VIN : WBADL71000GM98382 Ktoś się wypowie :D ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Hehe widzę ze nie wyrażasz chęci w pomocy :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Szkoda tylko ze jak dla mnie z tych zdjęć wynika to ze ładnie bemka zostala wypolerowana :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
http://tablica.pl/oferta/bmw-530-bmw-5-530d-e39-m-pakiet-2000-CID5-ID4p2Cd.html#67ac962e0d Może ktoś skusi się o małą ocenę tego autka :)??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
http://allegro.pl/bmw-540-i-bezwypadkowa-i3861695713.html Co powiecie o tym autku ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A jak jest z utrzymaniem takiego samochodu bo jakby nie bylo to V8 i kilka wątków wcześniej forumowicze przeztrzegali mnie przed tym ze koszty ekspoatacyjne są po prostu kosmiczne :)??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ta betka naprawde piekna jest :) I ten motorek aj ale to musi isc :D Tylko ze ja raczej szukam czegos po 2000 roku i jesli chodzi o wyposażenie troszke bogatsza wersja mi się marzy :) Ale napisac do niego oczywiscie napisze :) Warto jest pogadac z takim fanem motoryzacji :)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A jest szansa juz ją jakos obejrzeć ?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
A nikt z forumowiczów nie rozstaje się w najbliższym czasie ze swoją Bemka :D?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
No wlasnie gdyby bylo kilka do obejrzenia i wybranie tego jednego to tak :) Ale jechac 400 km tylko po to aby samemu obczaic ze cos jest nie tak ewentualnie kilka stowek w ASO to nie ma sensu. Dlatego na razie jeszcze poszukam czegos w moich okolicach :D A jesli nie to moze jednak podroz do Niemiec :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Mówię (piszę) Ci, jedź obejrzeć tego 530i w manualu do Legnicy, co link wrzuciłem wcześniej, albo chociaż zadzwoń, bo auto wygląda przyzwoicie :) sam bym chyba jechał je obejrzeć, gdyby nie to, że miesiąc temu auto kupiłem :wink: Wszystko pieknie ładnie w tej bemce w legnicy tylko ze jak juz wczesniej pisalem ja nie jestem specjalista w dziedzinie motoryzacji i sam jednak nie odważylbym się jej kupić a nie znam nikogo w tych okolicach kto móglby mnie wspomoc w zakupie :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Ok dzieki chlopaki :) Nic tylko trzeba będzie dalej szukac :) Tak jak myslalem nie bedzie to taka prosta sprawa aby to auto kupic :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Czyli co raczej wtopa ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Wg sprzedającego z Niemiec ale jak sami wiecie kit mozna wciskac :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Moze jakies sugestie o co mozna spytać lub dowiedzieć się podczas oględzin ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Oczywiście chcialbym tylko poprosić o pomoc :)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jeszcze jakby ktoś mi powiedział co jest nie tak z opisem :) Z tego co widzę rocznik nie jest 2004 tylko 2002 mam rację ??
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
VIN do tego pojazdu: http://tablica.pl/oferta/bmw-530d-e39-lift-bezwypadkowy-z-niemiec-zarejestrowany170tys-km-CID5-ID4Aezh.html#a5661c2de5 WBADP810X0GW46015
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jest szansa abym dziś dostał jeszcze VIN do tego auta. Czy ktoś będzie pomocny w rozkodowaniu tego Vinu ?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
http://tablica.pl/oferta/bmw-530d-e39-lift-bezwypadkowy-z-niemiec-zarejestrowany170tys-km-CID5-ID4Aezh.html#c9b46adc98 Jutro jadę oglądać ta Beti czy ktoś cos na pierwszy rzut oka widzi ze jest nie tak ?? O co mozna się dopytac ?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Wiesz, ze zdjęć to można coś tam wywróżyć, ale zwróć uwagę, że bardzo wiele z fotek w ogłoszeniach jest "rasowanych" fotoshopem :mrgreen: sam się o tym przekonałem jak kupowałem dla mojej "ex" E46 chylę czoła przed "miszczem fotoszopa" :mrgreen: a co do parowania reflektorów to zdarza się to, mam to u siebie i z tego co wiem jest to wina filtrów odpowietrzających reflektory, nie mam się kiedy do tego zabrać :( Hehe a z tych fotek potrafiłbys cos tam wywróżyc :D??