Treść opublikowana przez thompson 79
-
e46 M3 WBSBL93462JR15508 Żyrardów
thompson 79 odpowiedział(a) na Fatso temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOtóż dlatego, źe kupując m3 nie patrzy się na spalanie to po pierwsze a druga sprawa to pojedz driftem tym 335d tak jak to robią m3 jeżeli w ogóle umiejętności. pozwalają :D ale to już. inna sprawa
-
BMW E61 M PAK 525 WBANJ510000CV05403
thompson 79 odpowiedział(a) na grimfrost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto się preezentuje i został położony na to główny nacisk a "Jednostka napędowa V6 " razi fachowością :lol:
-
E60 545 WBANB31080B080584
thompson 79 odpowiedział(a) na apex11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWłaścicielowi pewnie ciężko się z nim rozstać :lol:
-
E60 530D M-PAKIET VIN: WBANC71070B148717 GUBIN
thompson 79 odpowiedział(a) na Guciothebest temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdybyś zasięgnął języka na forum wcześniej,nie musiałbyś kulać pół Polski żeby zobaczyć szrota ; Gubin + 2003r= :cry2: ale dobrze że nie kupiłeś ostatecznie :D
-
E60 545 WBANB31080B080584
thompson 79 odpowiedział(a) na apex11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNa otomoto/allegro zdaje się jeszcze nie bywało,przynajmniej w ostatnim czasie. Tak w ogóle na fotach super wypada,cena trochę niska ale może to przez ten kolor :lol: ,warto sprawdzić KS czy oryginalna i przebieg na początek.
-
Wymiana przodu BMW e90
Zapomniałem o przejściówkach,fakt.
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
Wymiany,naprawy wykonuję we własnym zakresie.W ASO zaopatruje się tylko w części zamienne o ile jest to w granicach rozsądku .Auto 2005r.Również dzięki za dotychczasowe porady :cool2:
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
Super,a w ASO będą wiedzieć o co chodzi jak zapytam o "odmę" czy może nr części będzie potrzebny?
-
Wymiana przodu BMW e90
z tyłu na pewno trzeba zmienić kostki a z przodu nie mam pewności ale rozsądek mi podpowiada że też :D
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
Dolewam po przejechaniu około 3,5tyś km,przebieg autentyk ,olej jaki stosuje to motul x-clean 5w40. Co drugi dzień jazda do pracy 8km w jedną stronę i z powrotem + trasy od 50 do 150km 2,3 razy w tygodniu
-
Wymiana przodu BMW e90
Oczywiście,klapa i zderzak do wymiany no i same lampy + przeróbka kostek
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
domelsnake,powiedz przynajmniej jakie proporcje poszczególnych specyfików użyłeś ?
-
e90 sedan czarny jakie przyciemnienie szyb ?
Jeżeli to ściema to trudno,sam nie próbowałem,więc jednoznacznie nie mogę wyrazić aprobaty ale jeżeli forum tak sądzi to ja się przychylam. A co do sedana to tylko równa przyciema na całości ewentualnie 10% różnicy bo będzie GNIOT,różnica wychodzi najlepiej w 5d i kombi ,a sedan to nie 5d tylko 4d :D
-
e90 sedan czarny jakie przyciemnienie szyb ?
W sedanie TYLKO całość przód+tył i to równą folią to na początek ! Po drugie nawet najjaśniejsza przyciemka jest już niedozwolona,także lepiej iść po całośći i zrobić coś pośredniego tzn tak żeby było widać sylwetkę kierowcy patrząc z zewnątrz albo kompletną smołę :lol: i mieć w d.. wszystkich .Oczywiście w tedy jest się na cenzurowanym,bo Policja tego nie lubi :nienie: Można też tył zrobić folią a przód wypalić piecowo(podobno spełniają normy przepuszczalnośći światła) koszt wypalenia 2 szyb około 1000zł Osobiście przyciemniam każde swoje auto od 5 lat i jeszcze mi nikt dowodu nie zabrał a mieszkam w mieście powyżej 500tyś :D oczywiście składa się na to dużo okoliczności takich jak np. kultura na drodze,nienaganny stan techniczny i wizualny oraz szczęście :lol:
-
E90 325i:Pali olej 1 litr na 800/1000km
Czyli taki sam jak mój :D U mnie wygląda to w ten sposób na 10kkm dolewam 1,85 -2,25 l ,silnik ma przejechane 128kkm. Kolego Rivasi,czy przy takim zużyciu oleju warto zrobić tą płukankę ,żeby nie nabroić ?
-
[E92] 320i czy 325i
- 325i e-91, WBA VS 1105 OA G57701
thompson 79 odpowiedział(a) na thompson 79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://pokazywarka.pl/jrqepe/- 325i e-91, WBA VS 1105 OA G57701
thompson 79 odpowiedział(a) na thompson 79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam ponownie, tutaj wrzucam ostatni wpis z ASO jak by ktoś miał jeszcze jakieś podejrzenia co do przebiegu! Przypominam że w momencie zakupu tj 08/2014 było na liczniku 115550 km Zdjęcia- [E92] 320i czy 325i
Koszty utrzymania będą podobne a radość z jazdy-bezcenne! Cena zakupu będzie większa tylko o 25-30% czyli zależy od budżetu :D , Pozdrawiam- BMW E91 325, SZCZECIN, AG96923
thompson 79 odpowiedział(a) na tajger temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż01 Tłok Ks (0) 6 11257612982 01 Tłok Ks (+0,25) 6 11257561845 jak widać tłoki s serii K więc możliwe większe zużycie oleju przy tym przebiegu,dopytaj się właściciela! Po za tym auto z tym silnikiem bardzo rewelacyjne.- E60 545i WBANB31030B080637 Łomża
thompson 79 odpowiedział(a) na dezz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ fotelami jest różnie i nie ma co się trzymać szablonu,bo można zrobić w 5 lat po mieście 50 kkm co chwilę wsiadając i wysiadając I można też w rok przejechać tyle samo na krajówkach i autostradach :D- Kontrolka kropka i trójkąt z wykrzyknikiem przy milach
Zgadza się! Tylko w przypadku gdzie nie następuje elektroniczny pomiar poziomu oleju (bagnet w komorze silnika) sygnał ten może być wyświetlany nie jako "!" tylko zwykła czerwona kontrolka oleju - ale niech się wypowie w tej kwestii ktoś z 2.0D 2005-2007r- Kontrolka kropka i trójkąt z wykrzyknikiem przy milach
nie każdy ma i'drive -w tedy sprawdzisz w bc :D ps jak się rezerwa włącza też wykrzyknik wskakuje.- E60 545i WBANB31030B080637 Łomża
thompson 79 odpowiedział(a) na dezz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażw ałdi? A no właśnie, może fora pomylił :lol:- Jaki silnik do e90?
150 ps w automacie :duh: - 325i e-91, WBA VS 1105 OA G57701
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.