Skocz do zawartości

thompson 79

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez thompson 79

  1. Albo tak; Zdjęcia Tył - wypalane piecowo (nie wiem jaki stopień) Przód - folia 30%
  2. Przód 30% tył 50%
  3. Galeria zdjęć(kliknij, aby powiększyć)
  4. raczej się nie uda :( chociaż zależy jak było naprawione ,cena mówi że nie za bardzo
  5. Panowie naprawde polecam zrobic na poczatek plukanke i zalac odpowiednie srodki czyszczace/rewitalizujace uszczelki w silniku. Moj N52 bral 1l oleju na 1600km. Kolega Rivasi z forum polecil zrobic mi na poczatek plukanke i zalac odpowiedni olej. Pierwsza plukane zrobilem Liqui Moly Pro Pro-Line nastepnie zalalem Mobil1 New Life i do tego Archoil AR2300, od razu zauwazylem ze silnik bral duzo mniej oleju nie wspominajac ze aksamitniej i cieszj pracowal. Po 7k mil zrobilem dugra plukanke - tym razem Archoil AR2802, zalalem Mobil1 New Life i do tego Archoil AR9100. Poki co jeszcze oleju nie dolewalem ;-) Mówisz o swojej e-92 325i z 2007r ? Bo to powinno być już n53 a nie n52 b25
  6. Zdaję mi się ,że czarny to tylko performance jeżeli mówimy o ori.
  7. Co to znaczy nie mam takiej możiwośći,gdyby jakiś kolega z forum dał dobrą opinię to możliwość by się znalazła? Tak już jest ,że za dobrym autem trzeba niekiedy trochę pojeżdzić :D
  8. Dopytaj sprzedającego czy działa spryskiwacz i poziomowanie ksenonu,co było z przodu uszkodzone i o ten licznik :D .Niech mówi jak na spowiedzi :lol: A tak w ogóle to fotki robione na tle dealera :D mogą sugerować że auto godne uwagi,co oczywiście nie musi być prawdą.
  9. thompson 79 odpowiedział(a) na siodema temat w E90, E91, E92, E93
    Tak właśnie napisałem :P ps. znalazłbym takie w garażu :D
  10. Jeśli chodzi o te autko , ta miejscowość (Góra) jest takim małym zagłębiem cwaniaków i kombinatorów z branży moto ; części,samochody i wspomniane felgi ! Kiedyś byłem tam po zderzak na zdjęciu z allegro był pre lci a jak przyjechałem na miejsce to gość wyciąga polifta i mówi że innego nie ma :duh: a znajomy pojechał po felgi,kontakt był tylko w momencie wyjazdu ,po przybyciu na miejsce -głuchy telefon :mad2:
  11. thompson 79 odpowiedział(a) na siodema temat w E90, E91, E92, E93
    Kolega szuka zdaje się do wersji 6 cyl. :D
  12. Oczywiście,że jest droższe! Tylko pytanie o ile? I tu jest pole do dyskusji :lol:
  13. Smokin,a ile dałeś za ten końcowy?Bo ja się doszukałem za 3800pln
  14. Wszystkich nie są w stanie sprawdzić? Mi się wydaje ,że w ogóle nie sprawdzają,chyba że donos pójdzie :lol:
  15. opony jak na handlarza przystało wysilikowane do cna :D
  16. Ale jak można uzasadnić swoją opinię na odległość. Takie rzeczy weryfikuje się podczas oględzin. Myślę,że jeżeli ktoś ma naprawdę wiedzę ,przynajmniej na dany model marki,wiedział by o tym czy to normalne,że na słupku jest ..XX tyle a na tylnym błotniku ..XX A gość zadał pytanie.I w tym momencie nie ważne jest czy to właściciel auta czy nie. Rooned ,a co z tym pierwszym e-93 bo tam temat zamknięty
  17. To, że jeden powie tak,a drugi nie,a trzeci jeszcze inaczej o niczym nie świadczy bez logicznego uzasadnienia swojej opinii ! A tej widocznie niektórym brakuje :D
  18. thompson 79 odpowiedział(a) na lefiatan temat w E90, E91, E92, E93
    U mnie w e-30 tolerancja jest do 1l,w e-90 pokazuje idealnie,więc dlaczego nie mamy wierzyć? Wracając do tematu,mógł go szlak trafić :( Bez diagnostyki się nie obejdzie.
  19. Wydaje mi się,że można zakodować tylko 4 piloty/klucze.
  20. No.na znajomych to też można się przejechać :cool2: Te radio wygląda okropnie
  21. ale kolega ma tylko na połwę 335
  22. Jeżeli zdecydujesz się na 4-cylindr to najlepsza opcja 318i 130ps ale tak jak napisał kolega wcześniej to już nie ta bajka co n53 Ja bym jednak poszukał 330i :)
  23. Ale w ogłoszeniu "świeżo sprowadzone" to jakaś kpina ,na co ten handlarz liczy ?
  24. Nie chodzi o to ,że nie przeczytałem ale że się nie doszukałem.Może piloty są tak zakodowane ale dziwne ,że obydwa :?: I w takim przypadku można zwrócić się do forum,na tym chyba rzecz polega co?
  25. Czy ktoś może poradzić jak włączyć powiadomienie otwarcia/zamknięcia dzwi kierunkowzkazami,bo u mnie nie mrugają.A nocą to się przydaje. e-91 2005r

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.