Treść opublikowana przez speed1211
-
E61 kombinacja zawieszenia na sportowe
Panowie znowu stanąłem w temacie. Jakie amortyzatory wziąść na tył i jak wielka jest różnica w poduszkach nivo Amortyzatory 33526786524 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PX31-EUR-02-2009-E61N-BMW-520d&diagId=33_1221 Nivo 37126765603 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PX31-EUR-02-2009-E61N-BMW-520d&diagId=33_1223 PS. Fajny monolog tu się kroi :mrgreen: Wiedz już znalazłem i zamówiłem :cool2: BILSTEIN B4 Stoßdämpfer 19-239828 do zawieszenia S704 Do zawieszenia S226 wchodzą amortyzatory Sachs 310496 Do obu systemów potrzebny jest jeszcze amortyzator dodatkowy 33536764898
-
Wzlotowisko Spot harytatywny fanów motoryzacji 04.11 Gniezno
http://fs5.directupload.net/images/171022/8dhvgdo4.jpg
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2018-1
Jak by co mam linki na 3x USB dvd nie testowane jeszcze
-
E61 kombinacja zawieszenia na sportowe
Właśnie chciałem zamówić resztę gramów żeby wszystko złożyć na stole i zauważyłem że są trzy różne amortyzatory dodatkowe. Jeden jest do S704 a drogi do S226, który powinienem wziąść do moich amortyzatorów? 31337905316 Czy 31336764086 Nr.9 http://www.realoem.com/bmw/pl/showparts?id=PX31-EUR-02-2009-E61N-BMW-520d&diagId=31_0661 http://fs5.directupload.net/images/171020/d63tf2p3.jpg http://fs5.directupload.net/images/171020/r5g7qy3u.jpg PS. O.k. już się doszukalem. Na szczęście ZF podaje nr. OEM dzięki czemu można porównać wszystko na realoem :cool2: Wiedz tak, montuje M-technik czyli S704 http://fs1.directupload.net/images/171020/ttcixk75.jpg http://fs1.directupload.net/images/171020/h2xrhqcv.jpg http://fs1.directupload.net/images/171020/lsrqdxkb.jpg Tu S226 http://fs1.directupload.net/images/171020/y3ruphld.jpg http://fs1.directupload.net/images/171020/kt2er96v.jpg PS. 2 Teraz się patrzę i mam takie cudo i jest krótsze od standardowego wiedz wszystko pasuje http://fs1.directupload.net/images/171020/qo48asvh.jpg
-
BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2017
Piszcie na pw bo ostatnio nie mam czasu śledzić tematów
-
[N47 M47] aplikacja android diagnostyka, DPF i więcej
Są jeszcze te kody promocyjne? Chętnie wypróbuję
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
http://chomikuj.pl/speed1211/Mapy+BMW+2017/BMW+Road+Map+Europe+Premium+West
-
Wzlotowisko Spot harytatywny fanów motoryzacji 04.11 Gniezno
Widzę że jest małe zainteresowanie ale mimo wszystko podbije temat :8)
-
E61 kombinacja zawieszenia na sportowe
Dzięki, najbardziej zastanawiałem się czy brać amory od Sachs a ale widzę że nie ma przeciwwskazań wiedz dobrze jest :wink: Już wszystko zamówione bo dawali 20% rabatu i cena wyszła dosyć ciekawa. Gleba musi być bo po to też to robię :mrgreen: przejechałem się ostatnio na sportowym zawieszeniu i nie ma porównania do standardowego. Samochód aż się klei do sfaltu :cool2:
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Do listopada mam nadzieję zmienić zawias na sportowy, części już zamówione http://up.picr.de/30620562um.jpg Sa to amortyzatory Sachs które powinny być podobne do M-technik i sprężyny-30mm
-
Wzlotowisko Spot harytatywny fanów motoryzacji 04.11 Gniezno
Zachęcam wszystkich do wzięcia udziału w harytatywnym spotkaniu fanów motoryzacji który odbędzie się 4-ego listopada 2017 roku w Gnieźnie, na stadionie żużlowym "Start" na ulicy Wrzesińska 25. Jest to czwarte spotkani, tym razem poświęcone małemu Oliwierkiwi Kowalczykowi. Też tam będę i mam nadzieję spotkać naszych klubowiczów :D Wszelkie informacje na str. Facebooka: https://www.facebook.com/events/1973837002893716/
-
E61 kombinacja zawieszenia na sportowe
Witam, mecze właśnie temat zawieszenia. Chcę zmienić na sportowe że sprezynami -30mm Co myślicie o takim zestawie Amorki m-technik Sachs 310467 Sachs 310466 Osłony Sachs 800084 Podpórki na kielicha Sachs 802186 Sprężyny -30mm Eibach E10-20-011-04-20 http://up.picr.de/30620562um.jpg Jak by ktoś mógł się spojrzeć bo chce zamawiać :D
-
E61 525d Wycieraczka i domykaniem tylnej klapy
Po lewej to normalnie http://fs5.directupload.net/images/171011/bcawpav9.jpg Ja masz zamknięta szybę i nie możesz ruszyć to wszystko o.k. Przy otwartej szybie możesz sobie machać to też o.k. Nie wiem czemu ale zdjęcia się nie lądują
-
E61 525d Wycieraczka i domykaniem tylnej klapy
Wycieraczka jest po lewej. Możesz ją pewnie ruszać jak masz szybę otwarta
-
E83 2.5Si Czasami nie odpala, brak błędów, nie kręci, cyka E
Właśnie odpaliłem samochód. Dałem masę do silnika i pali aż miło. Przez złe połączenie masy było również słabe ładowanie co generowało inne błędy Nie sprawdzałem nawet wcześniej tego bo kabel masowy "został wymieniony na nowy" w polskim warsztacie w Monachium :mad2: Dzięki koledzy za pomoc :cool2: :cool2: :cool2:
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Wszystko odblokowane ale mi nie działało Kodowanie
-
E83 2.5Si Czasami nie odpala, brak błędów, nie kręci, cyka E
Jak dla mnie x3 to statek kosmiczny bo mam większe doświadczenie w e60 a system działania w e83 jest troche inny. Musiałem się go nauczyć :wink: Rozrusznik nie był brany na początku pod uwagę ponieważ był niedawno wymieniony. Do tego robiło napięcie cyrki a walilo za każdym razem innymi błędami. Przez wielokrotne próby odpalenia i zmiany baterii były generowane błędy ews, klemy 30 itp. co wprowadziło mnie na początku w błędne koło. Dopiero teraz miałem czas aby na spokojnie zasiąść przy samochodzie wiedz nie ma to nic wspólnego z patrzeniem się w ekran :wink:
-
E83 2.5Si Czasami nie odpala, brak błędów, nie kręci, cyka E
Dzisiaj padł po raz kolejny. Na spokojnie sprawdziłem wszystko. Nowa bateria, brak błędów. Sygnał do rozrusznika jest wysyłany wiedz i ews raczej działa poprawnie Kluczyk działa Został nowy rozrusznik i to on pewnie będzie winny
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Wiem ze tak było by lepiej ale niestety za rzadko jestem w pl aby odkładać takie rzeczy na później (1x na rok lub nawet dwa lata). Chciałem zrobić też powłokę ceramiczna ale za krótko będę w PL (dwa dni) :cry: a w DE ceny mają za wysokie. Za te pieniądze mógł bym polakierowac cały w pl :wink: Myślę że nawet po zimie samochód będzie wyglądać o wiele lepiej a o to właśnie mi chodzi bo już serce boli jak z roku na rok kondycja lakieru jest coraz gorsza. Ps. Coś z serwerem nie tak bo zdjęć nie widać)
-
E61 by speed1211 wentylowane fotele z E65, nagłośnienie Indi
Progi m jeszcze nie doszły :| Mam nadzieję że dojdą bo jest już zapłacone. Na początku listopada samochód idzie do Spa na dwa dni. Będzie robiona trzy fazowa polerka, 2x twardy wosk, mycie pod maską i impregnacja plastików i cały środek. Lakier jest już w złym stanie i trzeba go odświeżyć http://fs5.directupload.net/images/171007/qquja7je.jpg http://fs5.directupload.net/images/171007/t9wahbun.jpg http://fs5.directupload.net/images/171007/r4h75qwt.jpg http://fs5.directupload.net/images/171007/thpb2nd6.jpg
-
BMW ROAD MAP EUROPE PREMIUM 2017-2
Jak wyjdzie :mrgreen:
-
Re: ciekaw funkcje e60
A ncs masz skonfigurowany? Manipulacja plikiem man?
-
Wielkopolskie
Witam, szukam kogoś kto zrobi mi polerke i nałoży mi jakąś dobrą powłokę w dobrej cenie :wink: w Gnieźnie lub okolicach. Jeśli jest ktoś na forum to data między 02.11 do 03.11.2017 by mnie interesowała. Godziny poranne
-
Uszkodzona roleta bagażnika (e91)
Nie wiem czy w E9x była automatyczna klapa ale jeśli tak to silniczek z modułem i prowadnice potrzebne
-
Uszkodzona roleta bagażnika (e91)
Poszukaj na WDS, wpisz rollo po niemiecku i powinno ci znalezc