Treść opublikowana przez bambi001
-
[e90] Schowek w podłokietniku - co to za złącze ?
Witam, rowniez mam problem z podlaczeniem htc do e91, blu nie moge wlaczyc w idrive a adaptera znalesc
-
klapki w kolektorze m47t2
koledzy a czym się rozni m47/t2 od m47/n2?? i czy w koncu m47/t2 ma klapki i czy sa tez tak awaryjne oraz czy mozna je usunąc bez zadnych komplikacji pozniej. Czytalem duzo o tym ale rózne sa opinie...
-
Bluetooth nie mogę uruchomić
cisza, ja tez czekam na odp i mam to samo...
-
[e91] 2.0d 177km urwana klapka!
Witam, czy zna ktos z was kogos godnego polecenia z Warszawy, do wywalenia klapek w 391 2.0d 163 km?? i jaki to jest koszt??
-
Bluetooth nie mogę uruchomić
witam, czy podany wyzej problem został rozwiazny?? bo ja mam to samo..
-
E91 PRZESTAŁY DZIAŁAĆ SPRYSKIWACZE
moge sie podzielic jak szybko (zapewne na krótki czas, ale ja np jestem poza domem i nie mialem wyjscia) mozna naprawic zatkane sitko. wyciaglem z dyszy wezyk i powietrzem pod cisnieniem(stacja paliw sprezarka) w odwrotnym kierunku jak idzie płyn. przedmuchalem. Radze otworzyc wlew płynu do spryskiwaczy. i jak narazie jest ok. jak zdobede ponosnik itd bede musiał wyczyscic sitko ..
-
E91 PRZESTAŁY DZIAŁAĆ SPRYSKIWACZE
koledzy czyli musze sciagnac nadkole zeby dostac sie do tego sitka???
-
e91 spryskiwacz szyby nie działa
kolego ale gdzie ejst to sitko?? bo mi tez nie pryska, znaczy sie stracznie słabo jakby cos było zatkane..
-
3xx montaż wycieraczek bezprzegubowych
koledzy ma moze mi pomozecie dlaczego mam to stukanie ??
-
3xx montaż wycieraczek bezprzegubowych
kolego mi alca wytrzymala 3 dni. nie wiem dlaczego zaczyłu "stukac" po zmianie pozycji ruchu. Slusze takie jakby pukniecie jak wycieraczka zmienia kierunek ruchu i jest to drazniace, na poczatku tego nie było. czy to wina wycieraczki??
-
Czujnik PASÓW e90
Witam, ja mam znowu odwrotny problem, bo kiedys to działało, a teraz jak pasazer nie zapnie pasów nie wyskakuje mi zadna kontrolka. Tak jakby nie wyczuwał ze ktos siedzi tam.
-
[E91] [E9x] pre LCI - DRL światła dzienne - poprawka
chciałem się upewnić czy nic "innego" nie bedzie pobierało prądu, bo np poprzednio miałem VW i juz tak zrobić nie mogłem. a jasnej odp na to nie znalazłem na forum.
-
[E91] [E9x] pre LCI - DRL światła dzienne - poprawka
czyli jak bede miał swiatla przekrecone cały czas na prawo to po wlaczeniu zaplony zaswieca sie a po wylaczeniu zgasna?? i nic sie nie bedzie działo (typu rozładowanie aku itd)
-
INPA / DIS - kasowanie inspekcji
Witam, w e91 jest inaczej kasowanie isnpekcji inpa, moze mi ktos wytłumaczyc jak to zrobic??
-
[E90 320d] Wymiana oleju w silniku
Witam, po zakupie auta nie jestem pewny jaki jest olej silnikowy, na kartce niby jest shell helix ultra 5w 40. I teraz pytanie czy moge na nim jezdzic, czy lepiej wymienic i na jaki najlepiej i czy nie bedzie zadnych skutków ubocznych przez to?/ Silnik 2.0 m47 163 km diesel