Treść opublikowana przez przemol892008
-
Wymiana amortyzatorów E60
Z przodu nie ma roznicy lewy czy prawy, masz na naklejce oznaczenie L P i ustawiasz wzgledem zwrotnicy.
-
Czy to Odma e60 530i M54?
Mial racje, powinno byc okolo 0.4 bar podcisnienia w kolektorze dolotowym, po odkreceniu wlewu oleju powinien sie zatrząść, i po przylozeniu reki zasysac.
-
Re: ciekaw funkcje e60
Swiatla powitalne latwo zrobic w pre lci, ja mam zrobione 2004rok, jutro wrzuce filmik. Wystarczy programowalny przekaznik czasowy, znalezienie sygnalu centralnego zamka i odpowiedniego pinu w przelaczniku swiatel. Jak ktos zainteresowany moge podeslac krotki opis. I jeszcze dodatkowo funkcja gaszenia postojowych przy zamknięciu z kluczyka przy pozycji przełącznika na "Auto" . Dziala to w ten sposob, ze po z gaszeniu auta i wyjsciu z niego caly czas swieca sie pozycyjne, dopiero po zamknieciu auta z pilota wszystko gasnie. COMFORT_ACCESS_SL_ABSCH wert_04 / zmiana na 01
-
[E60] Zmiana panelu klimatyzacji BASIC na HIGH
Dla potomnych, aby zakodowac w MASK klimatyzacje HIGH nalezy zmienic dwa wpisy: KLIMA_SG_ART high STANDLUFT aktiv
-
UWAGA NA TO BMW E60 530d!!!! WBANC71060B639084 kalisz
przemol892008 odpowiedział(a) na przemol892008 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDelphi ds150 -jeden z paru, ktorego akurat uzywam do bmw, zreszta launch x431 tez dobrze ogarnia, potrafi nawet kodowac swiatla dzienne i inne z poziomu wyboru- activ/not activ, nsc nie jest niezastapiony. Kabelek z allegro to sobie moze kupic amator z forum. Wracajac do przebiegu, nie sadze ze nie masz racji, ale gdyby ktos powiedzial ze Twoje auto ma 600tys to nie klocil bys sie?? Podejrzewam ze tak, a gosciu po prostu spuscil glowe i wydal z siebie tylko dwa slowa cytuje: "no spoko". Wiec nie sadze aby w TYM przypadku byl to tylko blad odczytu. Moze magik ktory mu to krecil wykasowal we wszystkich pamieciach eprom zapis przebiegu, ale faktyczny byl napewno grubo ponad 500000 ze nawet sie nie zapieral. Juz nie wspomne o dzwigni zmiany przelozenia, ciezko bylo wyczuc przeskok pomiedzy P R N D, chodzila luzno bez oporow.
-
UWAGA NA TO BMW E60 530d!!!! WBANC71060B639084 kalisz
przemol892008 odpowiedział(a) na przemol892008 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKu... ludzie... pisalem w przenosni, ja mam 30km.... sotrzezenie bylo dla tego, ktory moglby sie wybrac z drugiego konca polski. A co do tego bledu w zapisie, nie wiesz nawet czym i w jaki sposob da sie odczytac realny przebieg a sie madrujesz ze to blad zapisu, czyli w dwoch innych modelach zapisy 312000 i 420000 byly bledem? Chcesz screena niedowiarku? Do bmw nie slyzy tylko beznadziejny ncs ktory nadaje sie tylko do kodowania, jestem elektromechanikiem i mam lepszy sprzet do diagnostyki.
-
UWAGA NA TO BMW E60 530d!!!! WBANC71060B639084 kalisz
przemol892008 odpowiedział(a) na przemol892008 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA tak jest nie zrozumiale?? Ktos kto ma odrobine szarych komorek w glowie z miejsca wie o co chodzi, widzial ktos auto z przebiegiem 655mln??? To jest nie mozliwe. Polskie spoleczenstwo to totalna cholota, nie dosyc ze czlowiek chce dobrze, ostrzeze innych, to jeszcze kazdy ma problem. Sam sobie poszukaj, nie znasz sytuacji a sie wcinasz, zebys sie czasem nie zachlyslal swoja madroscia, rowniez mi jest Ciebie zal. Zaluje w ogole ze dodalem ten post, niech zadzwoni sobie ktos, uslyszy przez tel ze auto bylo cale malowane bo bylo porysowane, ze turbina jest do regenaracji i stad ta cena, niech przejedzie pół polski i ujrzy takiego oto szrota. Prosze bardzo. Nie mam nic wiecej do dodania, a admina prosze o usuniecie postu.
-
UWAGA NA TO BMW E60 530d!!!! WBANC71060B639084 kalisz
przemol892008 odpowiedział(a) na przemol892008 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidze niektorzy maja problem z czytaniem ze zrozumieniem, badz z natury lupia sie czepiac pierdół. Rozumiem ze kazdy lupi nabijac sobie posty, ale bez przesady... Spójrz na swoj licznik z przebiegiem, ile cyfr tam widnieje?
-
UWAGA NA TO BMW E60 530d!!!! WBANC71060B639084 kalisz
przemol892008 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażhttp://allegro.pl/czarna-bmw-530d-automat-navi-klimatronik-i5761346174.html UWAGA!!!!! CZARNE BMW Z DOKLADANYM M-PAKIETEM NA TABLICACH PK ----- NR VIN: WBANC71060B639084 TO TOTALNY SZROT!! ULEPIONE DOOKOLA W SZPAHLI, A TERAZ NAJLEPSZE, PRZEBIEG RZECZYWISTY ODCZYTANY KOMPUTEREM TO 655310 KM!!!! JA NA SZCZESCIE NIE DALEM SIE OSZUKAC, PISZE TU ABY OSTRZEC INNYCH. DODATKOWO DODAM ZE W SERWISIE OSTATNI WPIS JEST NA 160TYS W 2009R.
-
[E60] Zmiana panelu klimatyzacji BASIC na HIGH
Diody jakie sie tam znajduja to smd 3528.
-
E91 LCI 320d dołożenie Webasto z telestartem
A mogłbyś napisac cos wiecej o sterowaniu wentylatorem poprzez telestart?? Byłbym niezmiernie wdzieczny...
-
E91 LCI 320d dołożenie Webasto z telestartem
Witam wszystkich, postanowilem troche odswiezyc temat, gdyż mam niemały problem... Postanowilem dolozyc do swojej e60 webasto z telestartem. Silnik benzynowy m54b22, webasto cyfrowe odpalane za pomoca telestartu. Zamontowanie pieca jak i wszystko pod maska poszlo gladko i bez problemow, webasto uruchomione przez programik wtt, ladnie grzeje. Schody zaczely sie w srodku auta, a mianowicie wzbudzenie klimatronika... Ma ktos moze informacje jak tego dokonac? Dodam ze piec to thermo top z, nie pochodzacy z bmw. Chodzi tylko o wzbudzenie klimatronika, jak juz zdazylem zauwazyc jest on sterowany po can-ie, siedze juz z tym od 3 dni i zero efektow, wds przejrzany z 2 razy. Pomocy!!!!
-
Spalanie w bmw e60 520i
U mnie srednio 50/50 13.5l podtlenku :D
-
[E60] Zmiana panelu klimatyzacji BASIC na HIGH
A tak wyglada to u mnie, koszt kostek w aso 15zl, dostepne od reki oczywiscie :D Przy okazji pobawailem sie w zmiane tego przykrego podswietlenia, teraz jest o niebo lepiej http://img22.imageshack.us/img22/1956/nbum.jpg Uploaded with ImageShack.us