Skocz do zawartości

raptowny13

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez raptowny13

  1. To samo co u mnie. Spróbuj na innym kluczyku,obstawiam na EWS
  2. raptowny13 odpowiedział(a) na raptowny13 temat w E46
    A i jeszcze jedno. Gdzie najlepiej zamontowac przetwornice tak zeby byla chlodzona?
  3. raptowny13 opublikował(a) temat w E46
    Mam takie pytanko. Czy poniższy efekt świecenia ringów spowodowany jest uszkodzoną przetwornicą czy coś z ringami? https://www.youtube.com/watch?v=8zmzhut-8HU
  4. raptowny13 odpowiedział(a) na raptowny13 temat w E46
    Pattex :)
  5. raptowny13 odpowiedział(a) na Karolinho temat w E46
    Ringow nie mozna stosowac jako drl. Za slabo swieca chyba ze angel eyes kupisz ale to i tak nie zmienia faktu że w pelnym sloncu ich nie widac
  6. raptowny13 odpowiedział(a) na raptowny13 temat w E46
    Obyło sie bez przewodu,wystarczylo troszke ruszyć głową + piłka do metalu i dałem rade :D http://www.wrzucajtu.pl/wrz/487074dac08628bf0e3ae73c640716a2141.101.98.115DSC_0099.jpg http://www.wrzucajtu.pl/wrz/a75af36ea0cd2b90d23fc7b3381f094e141.101.98.115DSC_0100.jpg
  7. raptowny13 odpowiedział(a) na raptowny13 temat w E46
    wiadomo ale jak już odpale to nie zgaśnie
  8. raptowny13 odpowiedział(a) na raptowny13 temat w E46
    Baterie wymieniłem. Auto zamyka i otwiera bez problemu. Tylko pozostaje ten problem z kluczykiem. Tak jak napisałeś gdy go odpale,zgasze i wsadze ten klucz na którym nie moge odpalić to wtedy odpali ale nie zgaśnie. Moge tak jeździć godzinami i nic sie nie dzieje.
  9. raptowny13 opublikował(a) temat w E46
    Tak wiem było tych tematów pełno ale dostałem inną baterie. Zdjęcia poniżej: http://www.wrzucajtu.pl/wrz/2918ac0d5858e10289a7079b83d0fb22141.101.98.115WP_20140519_010.jpg http://www.wrzucajtu.pl/wrz/cdbd4e79cbda21e69b5c10c9f9d8e263141.101.98.115WP_20140519_005.jpg http://www.wrzucajtu.pl/wrz/ab749b0c2748e6d0878be52313ea9174141.101.98.115WP_20140519_006.jpg a wszystkie poradniki dotyczą bateri z innymi końcówkami. Jak tą wmontować. Dodam ze nie rozbieralem jeszcze kluczyka,będą potrzebne przewodziki czy w tym przypadku sie obejdzie?
  10. Piękna bawara :D Naprawde aż cieszy oko :) Moje marzenie to właśnie taka beta. posłużę sie cytatem :cool2: "To, co jest upragnione trzeba drogo okupić"-Emma Bull
  11. Dobra udało sie bez problemów.Wystarczylo zaopatrzyć sie w zestaw który jest poniżej. Kupiłem 5 metrów przewodu,dwie diody prostownicze,koszulka termo-kurczliwa i troche czasu. Po podłączeniu ringów pod światła postojowe połączyłem je(ich bieguny dodatnie)dodatkowo wcześniej wspomnianym przewodem następnie wczepienie diody prostowniczej aby prąd sie nie wracał na wewnętrzne oświetlenie pojazdu.Wyjąć akumulator,zdjąć całkowicie schowek i przeprowadzić tam kabel.Podpiąć sie pod czerwono-niebieski przewód wychodzący z środkowej kostki modułu komfortu(jest kilka o takim samym kolorze,ale o różnej grubości,wybralem najgrubszy) i gotowe. http://www.wrzucajtu.pl/wrz/a92e14dfa11b3b2a5a4fe64c220b3e5e141.101.98.115cats.jpg Tutaj jeszcze filmik,troszke słabo widać te ringi w pełnym słońcu. https://www.youtube.com/watch?v=xMZMZDYfkcY Dziekuje wszystkim osobom które mnie nakierowały. Jeśli ktoś ma pomysł na zwiększenie mocy z jaką świecą ringi to bardzo prosze o powiadomienie mnie o tym. Pozdrawiam raptowny13
  12. Tyle to wiem. Teraz chcialbym znalec gdzies pod maska kabelek od swiatel wewnetrznych pojazdu. Ktos moze wie ktory to bedzie kabelek wychodzacy z modulu komfortu?
  13. Niestety nie mam światełka na "nogi" pasażera.W miejscu gdzie powinna być lampka jest zaślepka a pod nią nic nie ma. Jeśli podłącze pod oświetlenie w schowku to będą sie świecić tylko gdy otworze schowek no i jak je włącze więc podłączenie bez sensu. Teraz pasowaloby znaleźć kabelek od świateł wewnętrznych gdzieś pod maską.
  14. Czy on nie wychodzi z tej jednostki sterującej?
  15. Ale czy trzeba ciągnąć kabel aż tak daleko? Nie da sie podłączyć jakos wczesniej? Przeciez to musi gdzies sie zaczynać taki kabel który jest od podświetlenia wewnętrznego
  16. Po wymontowaniu schowka?
  17. No to musze oba połączyć dodatkowym kablem z dioda i podlaczyc przed światełkiem do schowka. Łatwizna,spróbujemy w sobotę. Którędy poprowadzić ten kabel do schowka?
  18. Czyli wystarczy dodatkowy kabelek plusowy poprowadzić?
  19. To oświetlenie schowka zapala sie razem z wewnętrznymi swiatlami pojazdu?
  20. W sumie to niegłupi pomysll,powinno działać. Zostawić ringi pod postojowkami,przeciągnąć dodatkowy kabelek,podlaczyc pod oświetlenie w środku,diodę w to i git
  21. Krzysiek,to podczas jazdy z tego co wynika z Twojego podlaczenia swiatla w srodku Ci sie swiecą
  22. Panowie spokojnie. Jak możecie to niech ktos mi pomoże. Najlepiej jakiś schemat co z czym sie je.
  23. Tez mi sie wydaje ze tak sie da,wiec chciałbym sie dowiedziec jak to zrobić.
  24. Mam tak podpięte. Napisałem ten temat bo mnie to zaciekawilo wiec szukam odpowiedzi.
  25. Czyli podczas jazdy nie będą świecić?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.