Treść opublikowana przez raptowny13
-
Bmw e46 problem ze stacyjką
To samo co u mnie. Spróbuj na innym kluczyku,obstawiam na EWS
-
uszkodzona przetwornica?
A i jeszcze jedno. Gdzie najlepiej zamontowac przetwornice tak zeby byla chlodzona?
-
uszkodzona przetwornica?
Mam takie pytanko. Czy poniższy efekt świecenia ringów spowodowany jest uszkodzoną przetwornicą czy coś z ringami? https://www.youtube.com/watch?v=8zmzhut-8HU
-
Wymiana bateri w kluczyku
Pattex :)
-
Montaż ringów?
Ringow nie mozna stosowac jako drl. Za slabo swieca chyba ze angel eyes kupisz ale to i tak nie zmienia faktu że w pelnym sloncu ich nie widac
-
Wymiana bateri w kluczyku
Obyło sie bez przewodu,wystarczylo troszke ruszyć głową + piłka do metalu i dałem rade :D http://www.wrzucajtu.pl/wrz/487074dac08628bf0e3ae73c640716a2141.101.98.115DSC_0099.jpg http://www.wrzucajtu.pl/wrz/a75af36ea0cd2b90d23fc7b3381f094e141.101.98.115DSC_0100.jpg
-
kluczyk nie zamyka
wiadomo ale jak już odpale to nie zgaśnie
-
kluczyk nie zamyka
Baterie wymieniłem. Auto zamyka i otwiera bez problemu. Tylko pozostaje ten problem z kluczykiem. Tak jak napisałeś gdy go odpale,zgasze i wsadze ten klucz na którym nie moge odpalić to wtedy odpali ale nie zgaśnie. Moge tak jeździć godzinami i nic sie nie dzieje.
-
Wymiana bateri w kluczyku
Tak wiem było tych tematów pełno ale dostałem inną baterie. Zdjęcia poniżej: http://www.wrzucajtu.pl/wrz/2918ac0d5858e10289a7079b83d0fb22141.101.98.115WP_20140519_010.jpg http://www.wrzucajtu.pl/wrz/cdbd4e79cbda21e69b5c10c9f9d8e263141.101.98.115WP_20140519_005.jpg http://www.wrzucajtu.pl/wrz/ab749b0c2748e6d0878be52313ea9174141.101.98.115WP_20140519_006.jpg a wszystkie poradniki dotyczą bateri z innymi końcówkami. Jak tą wmontować. Dodam ze nie rozbieralem jeszcze kluczyka,będą potrzebne przewodziki czy w tym przypadku sie obejdzie?
-
e46 330i Be My Walentine
Piękna bawara :D Naprawde aż cieszy oko :) Moje marzenie to właśnie taka beta. posłużę sie cytatem :cool2: "To, co jest upragnione trzeba drogo okupić"-Emma Bull
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Dobra udało sie bez problemów.Wystarczylo zaopatrzyć sie w zestaw który jest poniżej. Kupiłem 5 metrów przewodu,dwie diody prostownicze,koszulka termo-kurczliwa i troche czasu. Po podłączeniu ringów pod światła postojowe połączyłem je(ich bieguny dodatnie)dodatkowo wcześniej wspomnianym przewodem następnie wczepienie diody prostowniczej aby prąd sie nie wracał na wewnętrzne oświetlenie pojazdu.Wyjąć akumulator,zdjąć całkowicie schowek i przeprowadzić tam kabel.Podpiąć sie pod czerwono-niebieski przewód wychodzący z środkowej kostki modułu komfortu(jest kilka o takim samym kolorze,ale o różnej grubości,wybralem najgrubszy) i gotowe. http://www.wrzucajtu.pl/wrz/a92e14dfa11b3b2a5a4fe64c220b3e5e141.101.98.115cats.jpg Tutaj jeszcze filmik,troszke słabo widać te ringi w pełnym słońcu. https://www.youtube.com/watch?v=xMZMZDYfkcY Dziekuje wszystkim osobom które mnie nakierowały. Jeśli ktoś ma pomysł na zwiększenie mocy z jaką świecą ringi to bardzo prosze o powiadomienie mnie o tym. Pozdrawiam raptowny13
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Tyle to wiem. Teraz chcialbym znalec gdzies pod maska kabelek od swiatel wewnetrznych pojazdu. Ktos moze wie ktory to bedzie kabelek wychodzacy z modulu komfortu?
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Niestety nie mam światełka na "nogi" pasażera.W miejscu gdzie powinna być lampka jest zaślepka a pod nią nic nie ma. Jeśli podłącze pod oświetlenie w schowku to będą sie świecić tylko gdy otworze schowek no i jak je włącze więc podłączenie bez sensu. Teraz pasowaloby znaleźć kabelek od świateł wewnętrznych gdzieś pod maską.
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Czy on nie wychodzi z tej jednostki sterującej?
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Ale czy trzeba ciągnąć kabel aż tak daleko? Nie da sie podłączyć jakos wczesniej? Przeciez to musi gdzies sie zaczynać taki kabel który jest od podświetlenia wewnętrznego
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Po wymontowaniu schowka?
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
No to musze oba połączyć dodatkowym kablem z dioda i podlaczyc przed światełkiem do schowka. Łatwizna,spróbujemy w sobotę. Którędy poprowadzić ten kabel do schowka?
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Czyli wystarczy dodatkowy kabelek plusowy poprowadzić?
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
To oświetlenie schowka zapala sie razem z wewnętrznymi swiatlami pojazdu?
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
W sumie to niegłupi pomysll,powinno działać. Zostawić ringi pod postojowkami,przeciągnąć dodatkowy kabelek,podlaczyc pod oświetlenie w środku,diodę w to i git
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Krzysiek,to podczas jazdy z tego co wynika z Twojego podlaczenia swiatla w srodku Ci sie swiecą
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Panowie spokojnie. Jak możecie to niech ktos mi pomoże. Najlepiej jakiś schemat co z czym sie je.
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Tez mi sie wydaje ze tak sie da,wiec chciałbym sie dowiedziec jak to zrobić.
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Mam tak podpięte. Napisałem ten temat bo mnie to zaciekawilo wiec szukam odpowiedzi.
-
Podłączenie ringów pod światła wewnętrzne
Czyli podczas jazdy nie będą świecić?