Treść opublikowana przez raptowny13
-
Ringi - efekt stroboskopowy, skoki napięcia ?
Ringi nie potrzebują wielkiego prądu aby zaczęły sie świecić. Moze spróbuj jakiś regulator napięcia wrzucić. Albo mała diodę na przewód tylko przed ringami. Wtedy jak pojawi sie jakiś prąd to ona go zatrzyma
-
Ringi - efekt stroboskopowy, skoki napięcia ?
Kierunek sie swieci bo komputer brak żarówki czyta tak jakby byla ona przepalona wiec sie kierunek swieci. A co do montażu to nie lepiej bylo wpiąć sie przewodami pod postojowki? Ringi by świeciły zawsze wtedy gdy zapalisz postojowki/mijania. Odnosząc sie do prywatnego pytania: U mnie jest podobnie z wielkością tych ringów. Zewnętrzne pasują idealnie a wewnętrzne są ciut mniejsze. Na serwisach aukcyjnych z tego co patrzylem to oferują aż 3 rozmiary tych ringów. Zapodaj jeszcze zdjęcie auta z zapalonymi ringami :)
-
316i zamiana przewodów od przełączników szyb
Nie wystarczy bo maja inne wtyczki. I żadnych śrubek nie ma. Problem rozwiązany. Udalo mi sie kupic używany przelacznik w cenie 30 zl :)
-
316i zamiana przewodów od przełączników szyb
Pomoże ktoś?
-
316i zamiana przewodów od przełączników szyb
Tak jak w temacie. zepsuł mi sie przełącznik szyb przednich lewy mam dwa tak jak na tym zdjęciu. http://i.ebayimg.com/00/s/NTA2WDcwMA==/z/qjUAAOSwcnpTprM2/$_35.JPG nie zdąże kupić innego gdyż jutro wyjeżdzam na wakacje. czy jest możliwość aby jakoś przepiąć kabelki z lewego przełącznika do prawego(tak wiem są inne końcówki) tak żebym prawym mógł otwierać swoją szybe? przyda sie bardziej niż prawa,wiadomo opłaty na autostradach itd.da sie to jakoś zrobic?
-
316i Grzeje sie podczas postoju
No ale trochę można dolać
-
316i Grzeje sie podczas postoju
Sprawdziłem i gdy wzrasta temperatura podczas postoju na wolnych obrotach to wystarczy dodać gazu i wszystko wraca do normy. Czyli pompa tak jak mówiłeś. Lecz sprawdziłem również poziom plynu i jest na minimum wiec to może byc wina również tego. Jutro dokupię litr i wleje. Zobaczymy
-
316i Grzeje sie podczas postoju
dobra dzieki jutro sprawdze i napisze co i jak
-
316i Grzeje sie podczas postoju
co do pompy to moge sprawdzić zwiększająć obroty silnika gdy zacznie temperatura rosnąć. Jak spadnie to wina pompy tak?
-
316i Grzeje sie podczas postoju
wentylator dmucha jak szalony
-
316i Grzeje sie podczas postoju
czyli że jest ciągle otwarty?
-
316i Grzeje sie podczas postoju
Witam. Ostatnio jak stałem w korku zauważyłem że wskaźnik temperatury wychylił sie do tej kreski białej przed czerwonym polem. Stwierdziłem że to nic poważnego bo stałem 15 minut,a na zewnątrz było 35 stopni... pojeździłem troche wszystko ok. Dziś stoje na światłach w Łodzi i znów to samo. Stałem ok minuty :mad2: wystarczy że rusze kawałek i temperatura spada. Zajechalem do domu i sprawdziłem,wentylator działa więc co sie dzieje? Mam założony gaz. Dodam że miesiąc temu w górach przy 12 km korku na zakopiance auto sie nie grzało.
-
320i E46 Ringi, klosze, kierunkowskazy
no właśnie chyba tak musze zrobić :D
-
320i E46 Ringi, klosze, kierunkowskazy
hadman dzięki za zdjęcia. moja z dość bliska wygląda tak: http://www.wrzucajtu.pl/wrz/f3b29c3309748e1f9d94c0d3f7a274fa108.162.254.199WP_20140618_002.jpg szału nie ma no ale cóż... żaluje że nie kupiłem żółtych :mad2: bo u Cb prezentują sie bardzo doobrze :cool2:
-
320i E46 Ringi, klosze, kierunkowskazy
Jak mozesz to wstaw zdjęcia na których jest auto z daleka. Ciekawi mnie jak je widac
-
320i E46 Ringi, klosze, kierunkowskazy
Co do ringów. Mam dokladnie takie od nich i.. No wlasnie. W pewnym sensie zaluje ze nie kupiłem smd.na forum jest moj temat o nich." Podlaczenie ringów pod swiatla wewnętrzne" znajdziesz. Życzę milej lektury :)
-
Wymogi świateł dziennych
Wybierz SMD. Żarówki Philipsa Blue Vision kupuje w następnym tygodniu,mam białe ringi (ccfl...) i żółte swiatla a tak to może będą bardziej pasować. Jak kupie i zaloze to dodam zdjęcie
-
CB radio montaż
Pod latarkę w schowku. Prąd jest w niej zawsze gdy samochód jest otwarty :)
-
animacja włączania ringów
A gdzie je kupiłeś? Jesli można wiedzieć? Podaj jeszcze jakies ładne zdjęcie:)
-
animacja włączania ringów
A jak z ich widocznością w dzień?
-
Pierwsze BMW 316i & 318i e46
Po 10 tys to na allegro bite albo takie które sie psują chodzą. Lepiej dozbieraj kasy i kup za jakies 14/15. Zadaj sobie jeszcze pytanie czy dasz rade ją utrzymać,bo kupic auto to nie sztuka
-
Pierwsze BMW 316i & 318i e46
pewnie nie. Wybierz wersje mocniejszą :norty:
-
Pierwsze BMW 316i & 318i e46
no licz sie z tym że 316/318 mało Ci w mieście nie spali. U mnie najwięcej łyknęła 11l/100km
-
Pierwsze BMW 316i & 318i e46
Kolego bierz 323 i nie będziesz żałował. Mam 316i(105KM) również moje pierwsze auto:) na poczatku o jak fajnie(chodzi o przyspieszenie) ale teraz to taki mul. A jazda kuzyna e39 530d jeszcze bardziej potęguje moje negatywne odczucia co do tego silnika
-
316ti n42 falujące obroty
Mam podobny problem tylko ze na benzynie chodzi idealnie. Kwestia wyregulowania gazu