Treść opublikowana przez Garys
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
handlarz ktory nie wie co sprzedaje? .... czy szuka jelenia? :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jezeli sie nie myle to masz 2 pakiety - shadow line albo chrome. Sam mam moja srebrna bawarke w pelnym shadow line ( fabrycznym ) i pieknie prezentuje sie. Ta ktora pokazujesz ma chyba oryginalny. Zastanawia mnie tylko ta lotka na bagazniku. Czy ona nie byla dodawana w m pakiecie?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Jezeli to oryginalny m pakiet , tzn. ze byl bity z przodu :8)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Troche dziwne jest to , ze stoi juz jakis czas i cena spada, a mimo to jest napisane " nie do negocjacji " Piekny chwyt marketingowy Czuje ze w kolejnym ogloszeniu bedzie " igla , pierwszy wlasciciel , dopiero co sprowadzony" itd. itd. .... oraz to ze auto dopiero jest pol roku w kraju , a ktos juz sprzedaje. 18% podatku zaplacone na darmo?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Spokojnie ..... posprzata i niedlugo pewnie bedzie kolejna "igła" na otomoto :8)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
hitlera czolgi wiecej palily ropy, a jednak poruszaly sie po calym kraju :P
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Benzyna 2,5 albo 3 litrowa chyba bedzie Ci ladnie palila jezeli chcesz robic miesiecznie z 5 tys. kilometrow. Nie lepszym rozwiazaniem bedzie 3 litrowy diesel? Ladnie chodzi , nie pali az tak duzo = nadaje sie do dluzszych tras. ps. Dzisiaj znalazlem fajne motto bmw na pewnej stronie - Nie sztuka jest zabić muchę przednią szybą, sztuką zrobić to boczną :8) :8) :8)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Nie ma piekniejszego auta niz e 39 :))) Oczywiscie mowie o tych zadbanych , hhehe :8)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Czorny bumer bedzie :P https://www.youtube.com/watch?v=GeiTw7ZVoq4 ps. Ostatnio zastanawialismy sie ze znajomym czy istnieje e39 m5 w cabrio? widzieliscie moze cos takiego?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
NIe ma ladniejszego auta niz e39 :8) Koledzy dobrze radza. Daj sobie spokoj z e39 do "roboty" . Pozniej moze okazac sie, ze trzeba bedzie drugie tyle wlozyc ile dales za nie :P
-
[e39] Wymiana akumulatorka na baterie w kluczyku
Witam moze nie konkretnie ten temat , ale tez o kluczykach , wiec zapytam tu :) Powiedzcie mi czy wymiana baterii ( tej duzej ) na zdjeciu http://img813.imageshack.us/img813/1039/pilot1.jpg cos da? Najpierw kluczyk bardzo blisko zamykal i otwieral auto az w koncu padl do zera
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
taki mam srodek kluczyka - http://img813.imageshack.us/img813/1039/pilot1.jpg to nie jest bateria?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
oooooo taki mam - http://kluczesamochodowe.com/img/p/1/8/7/187-large.jpg Rozpolowilem jeden i widze, ze chyba jest tam bateria. Jutro podejde i wymienie . Mam nadzieje ze nie bedzie niespodzianek
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
dzieki Cichy. Nalezy Ci sie piwo Ps. jezdzicie moze Chlopaki na bagicz? Mozemy kiedys zrobic forumowy zjazd , grill i % :8) do Kolegi wyzej: 3.czy e39 2.5 trzeba kręcić np powyzej 4tys,zeby dobrze jechało? aha i jak ma się np takie e39 2.5 170km do a6 c5 1.8T 150km? które kogo łyknie? ..... Polecam kupno m5. Lyknie kazde audi :P Pytales tez o rozrzad. W mojej 530d jest lancuch
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
uuuu :P Kluczyka nie chce dorobic. Boje sie tylko ze mogl sie rozprogramowac i trzeba zrobic to na nowo. Pstrykacz musi dzialac ! :8)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Chlopaki , pytanie za 100 pkt :8) Wlasnie padla mi bateria w kluczyku , drugi widze, ze juz rozladowany od dluzszego czasu. W poniedzialek dopiero wymienie je powiedzcie mi czy juz ktos z was programowal kluczyk? Wiem, ze dlugo nie pociagnie bez baterii. Mozna zrobic to samemu czy trzeba jechac do serwisu bmw w ktorym kasuja jak za zloto :P
-
530d twardy i drewniany pedał hamulca
w/g mojego mechanika to moze byc zawor ( albo klapka . Nie pamietam jak sie to zwie ) i jezeli jeszcze raz sie to wydarzy to trzeba dodac gazu. Jezeli to faktycznie jest zacinajacy sie zawor, to powinno puscic przy zwiekszeniu sie podcisnienia. Wtedy albo nasmarujemy albo wymienimy. Jezeli nie bedzie to to , trzeba sprawdzic wezyki. Pompa jest sprawna ;]
-
530d twardy i drewniany pedał hamulca
Jak bedzie tylko okazja to oczywiscie Amen ! :8)
-
530d twardy i drewniany pedał hamulca
Ale numer.... Po godzinie wsiadlem do auta i problemu nie bylo ... nawet nie pozostalo wspomnienie po nim :P Przejechalem okolo 200 km z przerwami i ani sladu Bylem u mojego mechanika wieczorem i tez nic nie znalazl. Ciekawe za czyim wstawiennictwem dokonal sie cud w mojej bawarce :8)
-
530d twardy i drewniany pedał hamulca
Masz moze jakies zdjecie gdzie tego wszystkiego szukac? ( tak, wiem... jestem zielony :norty: ) zaraz podejde do auta i bede bawil sie ;)
-
530d twardy i drewniany pedał hamulca
myslisz ze to nie bedzie servo? troche czytam teraz na ten temat i w wiekszosci przypadkow to wlasnie to jest przyczyna niestety niezbyt znam sie na mechanice i dopiero zaczynam moja przygode z e39 dlatego pytam Was :)
-
530d twardy i drewniany pedał hamulca
Witam Dzisiaj rano zajechalem pod firme , zgasilem auto. Po ok. 10-15 minutach chcac je przestawic okazalo sie, ze po wlaczeniu silnika, hamulec jest strasznie twardy. Dodam, ze rano przejechalem okolo 50 km i wszystko bylo OK. Problem wystapil dopiero po zgaszeniu silnika Czym to moze byc spowodowane?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Dobra reklama połową sukcesu :8) :twisted: :8)
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
Kolego poszukujacy 530d w sedanie : Dlugo swojej szukalem i naogladalem sie ogloszen co nie miara. Niedawno dopiero kupilem. Musze Cie przestrzec przed beemka z bydgoszczy w jasnej skorze. Byla bita az milo ... nawet przednie zawieszenie bylo zahaczone ;] Ta granatowa z warszawy byla juz tez powtarzana chyba z 10 razy ( lewy tyl byl stukniety jezeli dobrze pamietam ) ... oraz pare innych. W jakiej okolicy szukasz?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
grill? gdzie grill? jaki grill? :8)