Treść opublikowana przez dar3k-krk
-
[e87]118d lci,n47,143ps- problem z manualna skrzynia biegow
Ile przebiegu? Ze skrzynia sie rozleciala... :shock:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Wielu tak pisze... cwaniaki :8)
-
Pierwsze moje BMW 1-benzyna czy diesel
Z tego co czytalem to dół 2litrowy ma już wersa 116i poliftowa... Ja wybiorę jednak 116i, potrzebuje sie z przemiescic z punktu a do b, w d.... mam to, ze bede 10min pozniej. Jak potrzebuje poczuc troche przyspieszenie, to wsiadam na motor :8)
-
BMW E90 320D BLACK SAPPHIRE by dar33k
piękny
-
ASO - przegląd przed zakupem.
Odświeże jeszcze ten temat. W Krakowie aktualne ceny to 800zł za pełny taki przegląd przed zakupem oraz 350zł za przegląd w ubozszej wersji (nie ma sprawdzania lakieru miedzy innymi). Mam jedną 116i na oku i chcialbym wykonac taki przeglad. dar33k moglbys podac do siebie kontakt tel na PW prosze?
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Mysle, ze zadalem poprawne pytanie. Czyli w niektorych modelach z m-pakiet nie bylo podlokietnika? http://allegro.pl/bmw-118d-136km-szyber-dach-ladna-sztuka-i3220184932.html ten mial malowany blotnik i drzwi chyba lewe, dzwonilem poza tym 'podobno' OKEY, gdyby ktos byl zainteresowany
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
171tys km... :mad2: ... z innej beczki: e87, 118d, m-pakiet http://delta-plock.nazwa.pl/larry/1210/15.JPG http://delta-plock.nazwa.pl/larry/1210/17.JPG http://delta-plock.nazwa.pl/larry/1210/18.JPG dlaczego nie ma podlokietnika???
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
namierzylem dwie, tomcykowa za droga i 2D, bronx'a jest warta zainteresowania, a krzyskowej nie namierzylem :oops:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Bo w dziale sprzedam wlasciwie nie ma aktualnie zadnej, jest jedna, ktora sprzedaje Bronx_l
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Dzieki za informacje. Rozumiem wasza frustracje, ale tak jak pisalem wczesniej, przegladam tego tyle juz, ze mozna pier...lca dostac, ceny sa rozjechane jak rękaw szaty czarodzieja. Podobne oferty na mobile autoscout to auta za 50-60tys ale gdzie ja bede jezdzil tam i zalatwial to wszystko, robil tysiace km. Na ogloszeniach zdjecia to jedno, na zywo to drugie... wiec staram sie wybrac z tego co jest, a wszyscy wiemy gdzie u nas szuka sie ogloszen. Decyzja jest taka, ze trzeba bedzie podniesc budzet.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
To pewnie ta druga, sprowadzona z NIEMIEC? ?? :duh: Nie z wloch, francji czy belgii??? Przeciez jak byk jezyk wloski :duh: Kwiecien 2008 to oczywiscie 2009 rok tak srebrna, napisal w ogloszeniu, ze z niemiec a tutaj: S884A ITALIENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa w jęz. włoskim
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
W takim razie Ile powinno kosztowac BMW w polifcie z dobrym wyposazaniem? 50tys? Tak czytalem dwie strony wstecz, wybaczcie ale do prawdy ofert na allegro jest tyle, ze juz ciezko oddzielic ziarno od plew... Przestalem sie juz ludzic po waszych komentarzach. W ponizszym temacie pisalem odnosnie VIN jednego z tych aut, ktore do tej pory otrzymalem od sprzedajecego: viewtopic.php?p=1599910#p1599910
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Dziekuje, czy moglbym jeszcze prosic o rozkodowanie: PZ03219 te ostatnie cyfry otrzymalem od sprzedajacego
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Cześć, proszę o rozkodowanie VIN: WBAUD71070P264012
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Czesc. Szukam BMW serii 1 w 5D. Diesel. Znalazlem trzy konkretne modele, ktore mnie interesuja. http://allegro.pl/bmw-120d-177ps-lift-xenon-alu-pdc-idealny-stan-i3190691282.html# http://allegro.pl/2-0-d-bi-xenon-pdc-przodtyl-klimatronik-full-i3203110915.html# http://allegro.pl/bmw-120-d-m-pakiet-lifting-i3210207580.html# Kazde z nich jest jeszcze do oplat, okolo 2tys zł. Czy ceny wydaja sie Wam realne, oraz czy przebiegi rowniez, czy cos rzuca sie Wam w oczy, co powinno mnie wstrzymac. Prosze o komentarze odnosnie tych aut. Kazde z nich znajduje sie daleko ode mnie, wiec zanim jechalbym to ogladac wole popytac w odpowiednim do tego miejscu.
-
Jestem nowy. Witam na forum!
czesc wszystkim, mysle, ze niebawem juz dolacze do grona posiadaczy 1ek. trwaja poszukiwania :)
-
e87 118d by Wojtas
2007 a lampy przedliftowe? Mozecie mi wyjasnic lub poratowac linkiem. Z tego co wyczytalem lift mial miejsce 2007rok? Doszkalam sie jeszcze, sorry jesli palnalem jakies glupstwo.
-
[E87] pytanie o tempomat
bardzo dziekuje za pomoc, swoja droga, straszne bzdury pisza na aukcjach internetowych, wprowadzaja w blad...
-
[E87] pytanie o tempomat
Czesc. Czy w wersji E87 tempomat wystepowal tylko jako dodatkowa manetka pod kierunkowskazami, czy rowniez byla np. funkcja tempomatu ale umieszczonego w kierownicy multifunkcyjnej. Probowalem cos poszukac na forum ale bez sukcesu. pzdr Darek