Treść opublikowana przez tofler
-
e90 mpakiet 2006 WBAVC31050PY63894
tofler odpowiedział(a) na mirek88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKrzysztof z zacisza do autsev. Ogarnia bmw jak malo kto. Czasami ma kolejki 2 miesiace.. Jak chcesz sprawdzac bmw w wawie to najlepiej autosev lub kolega forumowy gorik79 z legionowa. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
E90 320d
Ponaluj grill plastidipem. Jak Ci sie znudzi to zrywasz i po sprawie. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
BMW E 90 330 D Konstantynów Łódzki vin Wbapr91050a177190
tofler odpowiedział(a) na Zizi2011 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak wystawilem swoja e61 za cene podobna do mobile.de to przez 2 miesiace nawet jedna osoba sie nie odezwala chocby zapytac czy cena jest do negocjacji. Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
-
E60 530d 2004, Chmielno WBANC71040B824962
tofler odpowiedział(a) na caliber temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa przez 2 lata zrobiłem 27 tys. km moją 3.0 D, więc nie ma co na takie rzeczy zwracać uwagi. Piątek z benzyną jest bardzo mało. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
330i WBAEV51050KM65880 Radom
tofler odpowiedział(a) na domenicos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSłyszałem, ze handlarze podrabiaja szwajcarskie tablice a w rzeczywistości auta są z Włoch czego kupujący się dowiedzą po analizie papierów. Ale slyszalem tez o akcji z Radomia gdzie handlarz twierdził, ze auto ma włoskie papiery bo jest z włoskiego kantonu.
-
Liqui moly diesel spülung
Ja zalałem do siebie środek firmy PROTEC. Przed zabiegiem korekcja na 6 cylindrze wynosiła 1,7 a na pozostałych w granicach 1. Wypaliłem dopiero 1/4 baku i zrobiłem test. Wyniki poniżej. Uważam, że warto zalać taki środek od czasu do czasu. Test korekcji robiony w trakcie jazdy pod różnym obciążeniem. http://naforum.zapodaj.net/thumbs/388ee54bf717.jpg
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Ktoś pomoże ? Nie mam już siły do walki z tą INPĄ. :(
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Koledzy prosba o pomoc. Nie mam juz sily do INPY. Sciagnalem z chomika DinPL i wedlug tej instrukcji instalowalem. NCSEXPERT i ISTA 3.41 dziala. Natomiast w INPIE mam taki blad http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b4813b63d18b.jpg Jedna rzecz mnie zastanawia. Po wykonaniu step 1 i 2 z instrukcji nie mam pliku OBD w c:\EDIABAS\HARDWARE\OBD\ EDIBAS 7.3.0 SPDATEN 53.3 aktualizowane przez BMW coding tool. Plik E60.ENG dla silnika wyglada tak: [ROOT_MOTOR] DESCRIPTION=Motor ENTRY= MS450,MS 45.0 dla M54, ENTRY= MSV70,MSV 70.0 dla N52 (NG6), ENTRY= MSV80,MSV 80.0 dla N52KP (NG6), ENTRY= MSD80,MSD 80.0 dla N43 N53 i N54 z EWS4/CAS, ENTRY=,, ENTRY= ME9_N62,ME 9 dla N62, ENTRY=,, ENTRY= MS_S65,MS S65 dla S85, ENTRY= MS_S65_2,MS S65 dla S85 od 09/05, ENTRY=,, ENTRY= D50M57,DDE 5.0 dla M57, ENTRY= DDE6M57,DDE 6 dla M57TOP / M57TU2, ENTRY=,, ENTRY= D51M67M,DDE 5.1 dla M67 Master, ENTRY= D51M67S,DDE 5.1 dla M67 Slave, ENTRY=,, ENTRY= DDE6M47,DDE 6.0 dla M47 TÜ2, ENTRY=,, ENTRY= DDE7N47,DDE 7 für N47, ENTRY= n47tuds, n47tuds silnik diesel, ENTRY=,, ENTRY= dde7uds,dde7uds Engine, ENTRY= dde73n57,dde73n57 Engine, ENTRY=,, ENTRY= VVT_14,Zawór zmienny cylindrów 1-4, ENTRY= VVT_58,Zawór zmienny cylindrów 5-8, ENTRY=,, ENTRY= EKP_60,Pompa paliwa EKP, ENTRY=EKPM60_2,Pompa paliwa EKP od 03/04, ENTRY= ekp360, ekp360 elektroniczna pompa paliwa,
-
BMW 330 Jasne skóry, max opcja 2002 WBABN51090JT69193
tofler odpowiedział(a) na samael16 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGość myślał, że wyrwie auto za bezcen a teraz się mści żebyś nie mógł sprzedać. Była już taka historia z jedną e39 na forum.
-
co sadzicie? BMW 320 E90 d sport
tofler odpowiedział(a) na frshman temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzekręt z zaliczką.
-
Zakup e61 530d
Kolego masz specjalny temat do tego typu pytań. Auto pre lci a zderzak ma od polifta.
-
Jaki wideorejestrator?
Ja polecam papago p3. Jakosc obrazu jest super nawet w nocy
-
E60 Nie działa idrive i radio - wyświetla napis BMW
Ktoś coś pomoże podpowie ?
-
E60 Nie działa idrive i radio - wyświetla napis BMW
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat. Moje CCC też zaczyna wariować. Objaw ten sam, wyświetla się napis BMW i restart. Czasami potrafi tak pół godziny i dopiero się uruchamia. Sytuacja jest dziwna bo restart CCC nie zawsze pomaga. Czasami wyjęcie płyty od navi pomaga. Sytucja się nasila gdy na zewnątrz jest ciepło. Przez kilka dni Idrive prawie nie działał. Wsiadam następnego dnia i odrazu się uruchomił i teraz już od kilku dni smiga bez problemu. Odczytałem poniższe błędy: 00A46D - CID:CID malfunction due to peripheral 00FFF3 - MOSTSYS: MOST system analysis: 1 fault found
-
BMW Rheingold
Koledzy podpowie mi ktoś gdzie w Rheingold znaleźć test DPFa? Wypalanie spokojnie znajduje ale testu nie mogę. Jak sprawdzić poziom sadzy w DPF?
-
Radio Professional a bluetooth
Witam, Udało się wszystko uruchomić bez ICOM. Po dodaniu FA do VO zrobiłem reset 2MULF i całego CCC. No i wszystko bangla. Auto paruje się z tel, kontakty są dostępne i przycisk na kierownicy też działa. Pozostaje tylko dokupić i podłączyć mikrofon. Nie potrzeba też anteny, wystarczy dłuższy kabel z końcówkami SMB. Nie mniej jedank dzięki wielkie za pomoc.
-
Radio Professional a bluetooth
prmax bardzo dziękuję za pomoc. Capaz - tak, rozmawialiśmy o mikrofonie, antenie i kablach ale nie wchodziliśmy już w szczegóły które dokładnie moduły trzeba kodować. Panowie, ostatnie pytanie. Czy jak dodałem do VO $644 i teraz zakoduje moduły CCC pustym plikiem FSW_PSW.MAN to będzie banglać ?
-
Radio Professional a bluetooth
Tylko USB.
-
Radio Professional a bluetooth
Oto lista moich modułów: http://www.iv.pl/images/58829032332549657858.jpg A poniżej błąd z NCS'a podczas próby "zczytania" configa MULF'a http://www.iv.pl/images/64629517476491554722.jpg
-
Radio Professional a bluetooth
Sory za odgrzebanie kotleta ale mam pytanko dotyczące kodowania bluetooth w e61. Okazało się, że mam w aucie moduł MULF2 (dzięki Capaz ;) ). Dodałem do VO $644 i teraz który moduł muszę zresetować ? W NCS nie mam takiego modułu jak 2RAD. Czy powinienem zresetować MULF'a ? Jeśli tak, czy można to zrobić przez D-CAN ?
-
E36 coupe 323i warszawa, vin: EP48601
tofler odpowiedział(a) na Pawelek94 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWyslij do niego wiadomość przez tablice.
-
Jak wyłączyć poduszkę pasażera
Czy któryś z forumowych koderów jest w stanie wyłączyć mi poduszkę pasażera z przodu ?
-
e60 temperatura nawiewu
Jak ja mialem menu polsku to polowa funkcji w idrvie mi raz dzialala raz nie. Po wgraniu orginalnego softu wszystko wrocilo do normy. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
Dziewczyny lecą na BMW czy nie ?
Znajomy kiedys dostal o szefa nową serie 6 na weekend. Zaliczył na nią 3 sztuki:) Też miałem okazję pojeździć tym autem i nie ma co się oszukiwać, na czerwonym masa ludzi się oglądała. To samo jest z motocyklami. Jak miałem plastika to zawsze jakieś dziewcze się obejrzało a teraz jak latam na SM to tylko kolesie lookają :D Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
-
[E60] 530D M57 - trzęsie się, kopci
A tak z ciekawosci to urwalo Ci klapki w tej e60 co ja wrzuciles do oceny?? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2