Treść opublikowana przez tofler
-
e61 530d 2007, WBAPX71000B987962
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze gosc sie pomylił w dacie produkcji no i zmienił navi na proff. Zadzwonie zapytam. Wedle VINu z ogłoszenia: auto w maju 2012 miało 128 tys. a we wrześniu 2011 - 118 tys. Więcej info przez tel mi nie chcieli podać.
-
e61 530d 2007, WBAPX71000B987962
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak VIN jest w ogłoszeniu. Zadzwonie i zapytam o co chodzi z datą produkcji. Jeżeli chodzi o wyposażenie to dla mnie jest wystarczające. Widzicie przedni słupek od strony pasażera? Da się usunąć taką wgniotkę jakoś ?
-
e61 530d 2007, WBAPX71000B987962
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNikt nic nie powie? Przebieg już potwierdziłem w ASO.
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ poniższego screena wynika, że jest to n47d20c: http://i44.tinypic.com/1z2iq05.jpg
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk. Czytanie nie boli. Dokształciłem się na temat tych silników. W przypadku silnika "C" nie ma takich problemów jak z "A". Rozrzad zaczyna dawać o sobie znać koło 160 tys. Czyli w moim przypadku za jakieś 3-4 lata. Biore ją do mechanika na przegląd. Jak wszystko będzie ok, będzie moja :) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
e61 530d 2007, WBAPX71000B987962
tofler opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Z racji tego, że e61 z Warszawy mechanik ma sprawdzać dopiero w następny czwartek w weekend chciałbym jechać obejrzeć to auto: http://allegro.pl/bmw-530d-e60-235ps-navi-pro-xenon-dynamic-head-up-i3551532878.html Co o nim sądzicie ?
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzy to o to chodziło? Zespół napędowy silnika N47D20C Ktoś może potwierdzić od której wersji silnika problem z rozrządem ustąpił ? EDIT: Przebieg potwierdzony w serwisie. Wszystko się zgadza, auto miało 2 akcje serwisowe: coś z podgrzewaniem filtra paliwa i kablem od akumulatora. Pozostaje tylko kwestia wyjaśnienia rozrządu. Czy ktoś z szanownych forumowiczów może mi potwierdzić, że dobrze sprawdziłem - N47D20C . I od której wersji silnika problem z rozrządem ustąpił?
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak można sprawdzić kod silnika ? Po rozkodowaniu VINu widzę coś takiego: " C080443 PX31 354 LCSW 5' E61 LCI Touring 520d N47 ECE L A "
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOk byłem obejrzeć. Nie jestem znawcą ale auto jedzie prosto, dobrze przyspiesza (jak na 520), nic nie stuka, puka,piszczy itp. Silnik pracuje równo i nic niepokojącego nie słychać, skrzynia zmienia biegi płynnie. Ogólnie na pierwszy rzut oka dla laika ok. Ma kilka rys z lewej i prawej strony ale to nic groźnego. Jedyne co mi się nie podoba to wytarta skóra na boku siedziska kierowcy tak na wysokości pupy ;). Dziwi mnie to trochę przy takim przebiegu. Z drugiej strony sprzedający pokazał mi książkę serwisową i masę faktur z BMW ze Szczecina (jeszcze od pierwszego właściciela) i Warszawy. Wydaje się, że przebieg jest autentyczny. Czekam teraz na wizytę u Pana Krzysztofa, najbliższy termin to następny czwartek, więc jest jeszcze czas, aby się zastanowić. Nie spieszy mi się z zakupem i auto ma ubogie (jak na e61) wyposażenie ale przebieg i pełna historia serwisowa przemawiają na plus. Jestem niczym rozdarta sosna :?
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomniałem dodać, zderzak był wymieniany przez pierwszego właściciela, uderzył w zimę w jakiś słupek betonowy na parkingu. Jedyna moja obawa w tym aucie to ten nieszczęsny rozrząd. W tym silniku trzeba go chyba wymieniać razem z wałem? Zapytam może był wymieniany na akcji serwisowej. Rozmawiałem dziś z Panem Krzysztofem Sewerynem i mówił, że jak nie był to przy tym przebiegu już niedługo trzeba będzie go wymienić.
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzieki Panowie za pomysł. Właśnie rozmawiałem z poprzednim właścicielem. Bardzo miły starszy Pan. Auto miało 59 tys. w momencie sprzedaży. Miało porysowany bok. W momencie pisania posta Pam do mnie zadzwonił z info, ze zapomnial powiedziec, ze w tym roku do niego dzwonili z bmw i zapraszali na akcje serwisowa ale nie pamieta dlaczego. Auto wydaje sie byc ok, jade dzis ogladac :D Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodejrzana sprawa, że właściciele tak szybko pozbywają się tego auta... Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
e61 2008, C080443
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziwne, nie ma żadnej informacji na temat audio. Czyli jest pewnie standard? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
e61 2008, C080443
tofler opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Proszę o Wasze opinie na temat poniższego auta: http://allegro.pl/bmw-520d-2008r-kupione-w-salonie-maly-przeb-86tys-i3553197990.html Pozdrawiam, lukasz
-
535 - różne lewarki zmiany biegów w automacie
A czy były wersje ze sportową skrzynią bez łopatek ? Pytam bo tutaj jest takie auto http://allegro.pl/bmw-535d-2008r-logic-7-panorama-comforty-navi-i3492952239.html ?
-
535 - różne lewarki zmiany biegów w automacie
Witam, Drodzy forumowicze proszę wyjaśnijcie z czego wynika różnica w lewarkach zmiany biegów w e61 535. Obie są LCI. Pierwsza 2008 druga 2007. Czy w 535 montowano kilka rodzai skrzyń automatycznych ? http://files.tinypic.pl/i/00435/m1u2mk7usch2.jpg http://files.tinypic.pl/i/00435/z04ko2vtsn3j.jpg Pozdrawiam, Lukasz
-
BMW e61 520 2009,KRAKÓW VIN C085659
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTego, że mi łańcuch pęknie :/ Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
BMW e61 520 2009,KRAKÓW VIN C085659
tofler opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Drodzy forumowicze prośba o Wasze opinie na temat poniższego auta. Nie ma go nigdzie w ogłoszeniu, jest to auto od jednego z forumowiczów. Rocznik 2009, przebieg 98 tys. cena 70 tys. Auto mi się podoba, obawiam się tylko problemów z rozrządem: http://images.tinypic.pl/i/00433/19b6quqbc288.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/nm0r1ntmwkbl.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/brvz60vimxu9.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/pujd9gsg3c4r.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/eftcxvyf1flk.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/lbiggv05nce4.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/29c91w3nlb6t.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/oyfg43w5xsvl.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/1m6w5j6dhlwa.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/asdcd0rvd4v8.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/2gzegl84cgk9.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/7bawb4sh54jw.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/98ocd7l587ms.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/ou2hfugbimqf.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/sx7tzdva5bu8.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/dlnvayy3t039.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/lhcxi12wwt9p.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/uzk40ni257ut.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/fycdxlmv9hl9.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/5usv0ugvt2mf.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/ytl9wpenty19.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/5hz2jwlld0iw.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/2v141psnbrb5.jpeg http://images.tinypic.pl/i/00433/snr4ke478a41.jpeg
-
BMW e61 520 2009,Góra Kalwaria VIN C020536
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto sprowadzane jest z Belgii. Sprzedajacy zgadza sie na wizyte w serwisie. Widzialem ja na żywo, nie wygląda na zmęczoną. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 EDIT: Po przeczytaniu posta o walkach z VAT wszystko jasne. Auto z NL potem slup w Belgii i VAT po drodze zniknal....
-
BMW e61 520 2009,Góra Kalwaria VIN C020536
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli to może być jakaś firmówka? Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
BMW e61 520 2009,Góra Kalwaria VIN C020536
tofler opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Panowie prośba o rozkodowanie VIN i Wasze opinie na temat tego auta. http://automobilepodgora.otomoto.pl/bmw-520-panorama-prawdziwa-perelka-C30222361.html Pozdrawiam, Lukasz
-
Moja BMW E60 530d LCI 2009 rok :D
Moim zdanie dyfuzor wygląda bardzo ładnie ale żeby to jakoś wyglądało auto musi mieć koła minimum 19" i niski profil. Inaczej będzie kicha. Ale to tylko moja skromna opinia.;) Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
E61 530d 2005, Goleniow - WBANJ71070CR18883
tofler odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDziękuje za odpowiedzi. Bardziej niż na bezwypadkowości zależy mi na tym, aby auto nie było zajeżdzone. Wolałbym kupic uderzone i zrobić samemu niż już po naprawie. Ciężko teraz o dobrą sztukę, mój maksymalny budżet to 65 k. Panorafix czy mógłbyś podać jakieś namiary na te auta z Berlina? Dziekuje. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
E61 530d 2005, Goleniow - WBANJ71070CR18883
tofler opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam, Drodzy forumowicze, uprzejma prośba o Wasze opinie na temat poniższego auta http://otomoto.pl/bmw-530-m-pakiet-indyvidual-C28470885.html
-
BMW e60 550i WBANB5109OCN21774
tofler odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa tekst, ze osiągami dorównuje M5 nie wierzyłbym w żadno słowo sprzedającego. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2