Skocz do zawartości

arizona78

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez arizona78

  1. to na 15 mm tyl fota tyl http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/909/1gHDB5.jpg fronnt 13 mm http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/912/YuqOiZ.jpg i nowe 15 mm front i 18mm rear http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/661/1F2yGy.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/661/scZH3D.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/673/cv5cKV.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/913/pXrx9d.jpg doszly nowe oponki http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/538/Gby9Rb.jpg nowe hamulce czyszczenie bebna do hamulca recznego http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/538/GQon6B.jpg trozszke farby na tarcze bo byly po zimie troszke nie zafajne http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/912/nwgjgs.jpg nowy przewodzik hamulca tylniego http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/911/rc1AEM.jpg
  2. Doszly dystansy tyl 18 mm i front 15 tylko tyl musialem.troszke podniesc i front 1 cm obnizyc dwa dni z lewarkiem I kluczem do gwintu walczylem.z spasowaniem.tego ale efekt jest calkiem calkiem
  3. Tak mam zalane 20 l wiecej nie moge bo mam auto spasowane nadkola z oponami ze jest na styk 30 l max
  4. tak czy siak kupilem.nowa pompe ori i filtr paliwa ori zobaczymy po wymianie
  5. By sie cos zgadzalo z tym.regulatorem w filterku paliwa bo z tamtad wlasnie jakies dziwne dzwieki chodza czasem jak wlacze zaplon to jak by taki dzwiek po podlodze calej przeszedl cisnieniowy pnelmatyczny itp ale to z rana albo jak auto postoji .wiesz mialem.filtr nowy wkladany rok temu placilem.kolo 80 funa ale jakiej firmy nie wiem
  6. Jak kupowalem auto dwa lata temu to mialem bledy na kompie pompy w baku chodzila i chodzi do tej pory ale caly czas glosniej .dobra jak mam.znalesc ten zawor i zmiezyc cisnienie w nim.
  7. czyscilem caly bak czysty zero wody w zupie zamowie nowa pompe i tyle
  8. Mam maly problem.robilem.hamulce mialem auto na lewarku mocno na boku zrobilem.hamulec. I chcialem.odpowietrzyc hamulec i zapallem.silnik i zgasl po chwili w baku bylo 6 l paliwa .ale obnizylem.auto i zapalil ale nie mial mocy po 5 min znowu zgasl auto stalo troche pod gore i znowu auto zgaslo i i nie odpalalo zarakowalem.5 litrow i auto odpalilo odrazu .jak znowu wyjezdzilem do rezerwy auto zimne bylo ciezej odpalalo odrazu i tak falowalo na obrotach .pompa dosyc glosno pracuje .i jest taki czasem dzwiek z rana podcisnieniowy drgania wibracja zpod auta tylu ale nie moge znalesc tego dzwieku ale to tylko z rana jest.jesli nowa pompe kupic czy moze byc dobry zamiennnik ?
  9. Ja mieszkam w uk.i wczoraj dostalem.list od dilera bmw ze mam.sie zglosic na wymiane modulubpoduszek i po sprawie sila wysza he
  10. Zawieszenie gwint warty polecenia naprawde zbyt wiele na konforcie nie stracila a felgi to CADUS .
  11. oto moje bmw wersia anglika .auto posiadam dwa lata mialo zostac w orginale jak kupilem ale wiadomo lubimy zabawki jest to model 330 kabrio szkoda ze automat ale cos zacos wersia zadbana http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/585/dsc0026dd.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/526/dsc0001vc.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/836/dsc0051gf.jpg tu foty z malej polerki lubie czysty lakier http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/199/jcto.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/94/fjjc.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/826/pprb.jpgmoje kosmetyki uz ich jest wiecej fota z zeszlego roku moje ulubione poor boys http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/89/ppyu.jpg prezent na swieta od zony troche znowu kosmetyki i ochrona do dachu na zime http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/593/9qka.jpg mala przymiarka na sucho http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/849/2lmn.jpg no doszlo kolo i musi byc gwint to prezent odemnie hhe http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/713/dmqu.jpg niestety nie mialem xenona i ringi jakos mnie nie zabrardzo kreca http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/834/yqkva.jpg to juz fota na nowym bucie i gwincie http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/855/rsai.jpg tu zahttp://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/536/iP3rhL.jpgkupiony nowy twardy dach w innym kolorku zmiana nerki na czarna mialem delemat czy zostawic srebnej http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/674/ZC2IQa.jpg i w koncu doczekalem sie moich bi xenonow BH podoba mi sie na maxa moj kolega mi to robil( dziekuje piotrek) http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/540/9oA22a.jpghttp://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/904/bgl5Dw.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/901/vpYp8o.jpg http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/661/GzmPP0.jpg nowa zabawka http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/538/YIybqs.jpg
  12. Dzis mechanik powiedzia ze moga miec luzy te gumy na wachaczu te uszy aluminiowo gumowe ale nie podnosilem auta jeszcze wiec to tylko taka diagnoza
  13. Gdy jade na D po woli dolatuje do swiatel i zbija mi z 2 na jeden czuje takie pukniecie w podloge dzieje sie to tylko na D na sporcie i na sekwecji tego niema .150 tys pzebieg
  14. http://www.bmautosport.co.uk/showroom/product_info.php/new-cades-tyrus-deep-dish-mesh-alloys-wider-rear-p-124?cPath=51_23_155_31_215 kolega mi mowi zebym wlozyl 235 na 35 i zrobil naciag ale nie wiem cczy to jest legalne i dobre bo niestety musze zalozyc dystans i nie wiem czy wszedzie robia taki naciag na .9.5 cali felge ten link to jest z tymi felgami .nie wiem nie mam podgladu jak by to wygladalo na takich oponach albo na 255 .nie stety mieszkam w szkcji i nie mam opcji jechac do sklepu i przymiezyc tylko kupic musze online wszystko no troche kiszka ale co zrobic chem zeby ladnie to wygladalo
  15. Ok dziekuje .to jednak kupie te 255 i z tym rolowaniem to jak by wygladalo jak bym gwint zalozyl wiele bym musial rolowac czy poprostu w zaleznosci od tarcia .
  16. Wtam mam maly delemat kupilem nowe felgi do swojego e46 330kabrio mianowicie chodzi mi o osadzenie felg felgi sa to 19 cali przednie maja 8,5 a tyl 9.5 i jakie opony dac na tyl zalecaja 255 30 tyl ale nie wiem czy nie bedzie trzec et tych felg to przednie e38 tyl et45 czy wlozyc 245 na 30 czy 35? Niebawem bede wl Kladal gwint .prosze o podpowiedz
  17. arizona78 odpowiedział(a) na tom3k90 temat w E46
    i jak co bylo dlaczego nie odpalala ?jaka to pompa ta pod listwa czy progowa ?
  18. Witam .mam bmw 330ci i jak dolatuje do swiatel to czuje jak z 2 biegu wchodzi na pierwszy i tak jak w manualu chamuje silnikiem z malym szarpnieciem czy to jest normalne wszystkie biegi plynnie chodza bmw e46 2003 rok100tys mil
  19. Mam e46 330ci kola 19 cali 235 na 30 po miescie krotkie dystase pokazuje 20 l
  20. To czyli jak mam 19 235 na 35 wszystkie opony tego rozmiaru to nic sie nie stanie .nie musza byc szersze z tylu ? Pozdro
  21. Od dwoch dni auto samo przestalo falowac
  22. Rim 9 offset 42 stud diametr 120 .19 cali felgi .mam. 4 opony 235 na 35 profil
  23. .8.5 rozmiar przednie i tylnie maja te felgi sa orginalne od m3 .auto mam kilka dni musze dokladnie sprawdzic rozmiar czy przednie sa takie same jak tylnie rozmiarowo
  24. Witam mam bmw 330 ci kabrio mam kola od m3 19 cali 235 na 35 czy to dobry rozmiar jest czy tyl musi byc szerszy?
  25. panowie dalej mam problem z falowaniem silnika dzis bylem na diagnostyce i nie stwierdzono 100 procentowego stwierdzenia czemu mi silnik faluje na wonlnych obrotach .mechanik zasugerowal ze moze to byc zwiazane z kolegtorem i tymi lopatkami co sie otwieraja zamykaja .bo czasem jak chcem przyszpieszyc gwaltownie przy predkosci 80km to auto dostaje zrywa takie doladowanie mocy .stwierdzam ze bylem u serwisanta bmw .

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.