Treść opublikowana przez arizona78
-
przy pełnym gazie do dechy szarpie, są impulsowe kopniecia
dzis mechanik powiedzial ze to moze byc kolektor te lopatki moga sie blokowac lub co innego
-
czy skrzynia od bmw 530d pasuje do 730 d 2004 rok
Mam pytanie czy skrzynia biegow automat pasuje z bmw 330albo bmw 530d do bmw 730 d 2004 rok silniki niby te same ale nie mam pojecia czy skrzynia pasuje bo cena jest rozna do bmw 330 d kupie za 500 funta a do 730 za 1200f wiec cos chyba jest innego
-
e 65 730 d 2004 kapanie oleju z srzyni biegow automat
Tak juz na czwartek jestem jestem ustawiony na wymiane .jeszcze zostalo ni ta nierowna praca siknika i czasem przy szybszej jezdzie tak jak by co jajis czss przyszpieszal mam nadzueje ze to nie sprzeglo automat
-
przy pełnym gazie do dechy szarpie, są impulsowe kopniecia
Hej tez mieszkam w uk tylko szkocji .i mam ten sam problem tykko troche na wolnych obrotach. Faluje silnik jeszcze miske od skrzyni mam peknieta koszt z olejami wymisna 200 f
-
e65 730 d 2004 rok jakie sa objawy slizgania sie sprzegla au
Jakie sa obiawy slizgania sie sprzegla automat skrzynia?
-
e 65 730 d 2004 kapanie oleju z srzyni biegow automat
Witam auto na rampie plastykowa miska olejowa skrzyni kekko peknieta
-
e65 730 d 2004 rok szarpie autem na trasie jak przyszpieszam
Witam ponownie jak pisalem wczesniej w poscie moja bmw telepie buda na zimnym czy cieplym silniku na wolnych obrotach .podlaczony byl i wykryto dwa bledy 4b10 i 4b11 .i dzis jadac kolo 100km auto mi przerywalo jak dodawalem gazu tak kolo 3 tys obrotow jadac powoli po miescie nie wyczolem tego .co mnie jeszcze czeka mam auto 6 dni a sa cyrki jak nie olej kapie z skrzyni to teraz to .
-
e 65 730 d 2004 kapanie oleju z srzyni biegow automat
no zobacze bo olej automata powinien miec kolor czerwony ?a to jest normalny kolor oleju
-
e65 7 30d przeplywomierz pomocy!!
.podlaczylem go pod kompa i wyskoczyl mi taki blad 4B10 smooth running controller ,correction quantity too high I DROGI 4B11 smooth running controller ,correction quantity too LOW w przetumaczeniu pracuje kontroler, ilość korekcji zbyt wysoki a drogi ze pracuje kontroler, ilość korekcji zbyt ze jest za niski nastepny blad 4232 glow plug cylinder 3 activation czyli swieca zarowa 3 i 4 nie dziala .auto jak jest zimne to troszke kopci ale po 500 metrach jazdy ustepuje
-
bmw e65 730D problem auto na wolnych obrotach lekko wibruje
ale to jest poroblem na zimnym i cieplym silniku .silnik jak ma wysoka temper to juz swiece nie dz\ialaja a autem dalej telepie
-
e65 7 30d przeplywomierz pomocy!!
witam panowie widze ze kolega mial problem na wolnych obrotach mu samochodem lekko wibrowalo .ja mam mianowicie ten sam problem zapale auto i telepie mi autem dam gazu auto sie uspakaja i poten znowu telepie ,jak jade wszystko jest ok .jaki to przeplywomierz wymienialiscie prosze o jakis link .mechanik mowil mi ze nie mam elektrycznego przeplywomierza cos tos tam czyscil niby ale nic to nie dalo .bmw e65 730 2004 rok pozdrawiam
-
e 65 730 d 2004 kapanie oleju z srzyni biegow automat
mieszkam w szkocji tu wlasnie sa prolemy zeby dostac sie do mechanika .jestem na poniedzialek umowiony na zdiagnozowanie wycieku .olej filtry to koszt kolo 160 funto nie ma tragedji mam nadzieje ze to tylko to bo skrzynia uzywana to koszt 1200 funa niestety nie naprawiaa tu automatow he .dziekuje za porade .w poniedzialek dam znac co w trawie piszczy
-
e 65 730 d 2004 kapanie oleju z srzyni biegow automat
mam problem od kilku dni zostaja plamy oleju na parkingu stwierdzilem ze to olej z srzyni .wcisnelem sie troche pod auto ale tam jest pelno oslon plastykowych i zobaczylem ze wydech troche jest ochlapany tak jak by z lonczenia walu lecialo? mial ktos taki problem lub wycieki .skrzynia pracuje plynnie .?
-
bmw e65 730D problem auto na wolnych obrotach lekko wibruje
kupilem bmw 730d sport i auto na wolnych obrotach zimnym czy cieplym silniku lekko nim buja .podlaczylem go pod kompa i wyskoczyl mi taki blad 4B10 smooth running controller ,correction quantity too high I DROGI 4B11 smooth running controller ,correction quantity too LOW w przetumaczeniu pracuje kontroler, ilość korekcji zbyt wysoki a drogi ze pracuje kontroler, ilość korekcji zbyt ze jest za niski nastepny blad 4232 glow plug cylinder 3 activation czyli swieca zarowa 3 i 4 nie dziala .auto jak jest zimne to troszke kopci ale po 500 metrach jazdy ustepuje .obroty na wskazniku obrotow rowno pracuja ale auem lekko telepie moc jest przyszpieszenie tak samo .