Treść opublikowana przez chemik2000
-
F10 - Diesel czy Benzynka? HELP! :)
Jak dobrze poszuka to znajdzie. Dostepne sa takze auta z USA. Benzyna powinna byc swiezsza pod wzgledem zuzycia i przebiegu niz diesel. Obecne diesle średnio nadaja sie na krotkie odcinki oraz do miasta tylko i wyłącznie.
-
F10 - Diesel czy Benzynka? HELP! :)
Benzyna
-
BMW 528i problem z silnikiem
Rozumiem ze diesel cacy benzyna be w F10 :mrgreen:
-
Kompendium DPF, wszystko w jednym miejscu
Polskie przepisy nie są tak restrykcyjne jak niemieckie i większość diesli z DPF po jego odłączeniu ma poziom spalin w normie, jak nie wszystkie. Na tą ilość obecnie może wpłynąć negatywnie afera oprogramowania Volkswagena. Zastanawia mnie fakt który diesel z DPF podczas wypalania przeszedł by niemieckie normy EURO V czy VI ?
-
Webasto F10
Wydaje mi sie ze czynnik uzupelniasz a olej wymieniasz. Tez jezdze caly czas na klimie. Zdrowiej dla niej, ona wie kiedy ma chlodzic :mrgreen: A skoro po wylaczeniu klimy paruje to zacznij od wymiany filtra kabiny
-
Zużycie oleju_nowe auto 3.5i
Nowe nie znaczy lepsze......
-
Zużycie oleju_nowe auto 3.5i
Zapytac, zglosic problem trzeba ale czy to cos da.....mam duże wątpliwości Przynajmniej przy ewentualnej akcji serwisowej będzie historia
-
Zużycie oleju_nowe auto 3.5i
Mysle ze TTTM - Ten Typ Tak Ma Chyba ze bedzie procedura jak w Audi 2.0 TFSI..........ale wcześniej muszą sie przyznać W moim 528i wymieniam olej co 20 tys km i przy 16 tys km wola dolej 1 litr oleju......wiec podobnie
-
Bmw F10 3.0 dołozenie wydechu od M5
Oczekiwany efekt super Pokaz zdjecia po montazu :D
-
Jazda bez kluczyka
:shock: sivy001 Nie pisz już nic więcej......
-
kradzieze F10
Masz ubezpieczenie. Ukradna, kupisz nowe. Nie szukaj problemow na sile Wplate wlasna tez ci ubezpieczenie zwroci
-
Jazda bez kluczyka
Powiem ci tyle ze wlasnosc wlasnoscia, wojna wojna, brakuje tylko jeszcze wątku o uchodżcach byłby komplet Czyli nie dam 4 zlote na wino, lepiej kosa w brzuch, ale będę BOHATEREM Pogubiłeś się
-
Jazda bez kluczyka
W razie czego to i umowę kupna-sprzedaży podpisz i nie zapomnij oddać kluczy od mieszkania po co walczyć o swoje Opisze ci sytuacje Mam samochod terenowy innej marki ma dwa katalizatory i bez problemu pod niego moze wejsc czlowiek. 22.30 w nocy koles wchodzi i podcina mi 1 katalizator. Mial pecha akurat bylem przy oknie wiec zlecialem na dol ale on uciekl bo drzwi wejsciowe furtka itd Policja cala oprawa, luzna rozmowa jakbym go dopadl i poturbowal co wtedy............policjant mogloby sie to obrocic przeciwka Panu. On mogl chciec tylko obejrzec katalizator pomimo ze urzedzenie do ciecia bylo i pozostalo na wydechu. A ja odpowiadalbym ze go pobilem...... P.S. Umowe bym tez podpisal bo dla 100, 200, 300 tys zl zycia bym nie ryzykowal.............a Ty widze ze inaczej. A co do mieszkania to co mi mieliby wyniesc LCD....a moze przespac sie w moim łóżku ? Dramatyzujesz i własne życie stawiasz niżej
-
Jazda bez kluczyka
Jak mnie będą wyciągać to sam oddam auto z kluczykiem. I nie dlatego że w łeb nie potrafię dać, tylko dlatego że moje zdrowie ważniejsze......
-
F10 530 dX błąd rozłączony przedni napęd i ograniczona moc
Auto sie kupuje po to aby nim jezdzic. Podziwiam ludzi co w deszcz ida z parasolka a nie jada samochodem bo szkoda auta. Pewnie stoi w ogrzanym garazu umyte ciepla woda, fakt szkoda.....bo sie ubrudzi i bedzie rdzewial
-
F10 530 dX błąd rozłączony przedni napęd i ograniczona moc
Zaczelo sie..... Wizyty w ASO to pewnego rodzaju codziennosc :mrgreen:
-
BMW 528i problem z silnikiem
Ma znaczenie, wskazuje mi wymianę oleju najczęściej po ok. 26tys Mnie wychodzi tyle co jest zapisane czyli 20 tys km. Moze dla tego ze robie tylko trasy....
-
BMW 528i problem z silnikiem
Wg mnie tu styl jazdy i dlugosc odcinka oraz ilosc odpalen nie ma znaczenia To jest system typowo pod flote 30 tys km lub rok, warunki jazdy nie koryguja tylko liczba pokonanych kilometrow Wiem ze w autach w benzynie z USA jest nadane 20 tys km, napewno lepiej niz 30 tys km jesli wymienia sie olej, a nie tylko kasuje. Handlarz do sprzedania napewno nie wymieni, tylko skasuje licznik :mrgreen:
-
BMW 528i problem z silnikiem
rafter1 Masz samochod z USA. W nich tak jest
-
BMW 528i problem z silnikiem
Uwierz mi ze nawet nie chce :mrgreen: Widac co to jest, dyskutowac nie trzeba...........150 tys km i......prosze podjechac pod 21szy kontener......złomowy :mrgreen:
-
BMW 528i problem z silnikiem
Skrocenie interwalow olejowych w Renault 1.9 D pomoglo........przy zachowanym 30 tys km obracalo panewki na wale przy 150 tys km :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Kuzaj ma Wiem ze juz dwa razy wymienial turbo Jemu wymieniaja bez gadania :mrgreen:
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Jesli cos jest zaprojektowane jako "auto prezesa" czyli z apartamentu do pracy i z pracy na lotnisko. Dziennie max 20-50km to jest dobre. Prawda jest taka ze jest mega wysilone i mega pocienione i max 150 tys km zaprojektowane. A ze przejeżdza wiecej to cud. Skonczyla sie trwalosc w samochodach, jest auto ladne i przy okazji skomplikowane aby ASO mialo co robic, czeste aktualizacje, brak zamiennikow itp
-
Chcę kupić F10/11 porady,opinie, porównania.
Za niedlugo zażąda od ciebie 1 Litr oleju. Pomimo ze chwile wczesniej stan oleju jest max....
-
f10 Czujniki zużycia klocków
Matko Boska Czlowieku to sa Hamulce = Twoje oraz Innych ZYCIE ! ! !