Treść opublikowana przez Poklados
-
e87 japanrot cypisek SKRADZIONO
Piekne auto. U mnie rain x wytrzymuje jakis miesiac...
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Świetna zetka! i tym i tym chciałoby się pojeździć... ;D
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Dopiero teraz uwazylem ten chlapacz z przodu, praktyczne :cool2:
-
e91 325i -->Touring M3 projekt,s.77 swap s65 rozpoczęty
Pieknie :cool2: :shock:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
M pakiet w trakcie realizacji... Dzisiaj za to straciłem w Łodzi (pozdrawiam) zaślepkę uchwytu haka holowniczego w tylnym zderzaku... Czego to ludzie nie ukradną by sprzedać ;p lepiej walnąć progi od m3 niż m pakiet?
-
F10 550i xDrive 2012
Super się ogląda! Świetny samochód, zazdroszczę wypadu w alpy ;)
-
328i sportline czerwona strzala:)
Ogolnie nie kupilbym f30 w tym kolorze, co nie zmienia faktu ze masz zajebisty samochod :cool2: i swietna felga, pierwszy raz ja widze na f30 (czesto ich nie ogladam) i bardzo mi sie podoba
-
BMW F30 320d Czerwony Traktorek z lampami LCI :)
Odpali dopiero jak sie zagrzeja, tak mam w touaregu i audi, przycisk i zapla po zgasnieciu kontrolek ;p
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Polerki nie bylo 2 tygodnie przed byla woskowana tylko
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Zderzaki bez progow, tylko i tak do malowania bo w swoim kolorze w Pl nie znajde, a co poza w/w nadkola? Jakies wzmocnienia? Slizgi?
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Dzięki) wrzucam jeszcze 3 fotki samochodu i ponawiam pytanie odnosnie m pakietu zadane wyzej ;p
-
E30 318i, 1984, Avusblau - driftproject
Swietny pomysl! Sam myslalem o jakiejs e30 jako driftowozie do zabawy ale chyba jeszcze poczekam ;p kibicuje!! :cool2:
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Szukam m pakietu teraz na allegro no i myślę, że może go już skompletuję i pomaluję i jeszcze jakoś w zime wpadnie, z liftu zrezygnowałem bo różnica w cenie była dość spora, wolę to przeznaczyć na inne rzeczy przy samochodzie, także już dzis planuję zamówic zderzaki na przód i tył, znalazłem komplet za 1000zl, dobra cena? mniej wiecej moglby ktoś mi określić w jakich cenach się zmieścił szukając m pakietu? z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Sam nie wiem, też podejrzewam, że na pewno nie starczy na całą zimę ;p no ale trudno zobaczymy
-
BMW E92 335i barberarot - SPRZEDANA
Wrzucam trochę zdjęć z ostatnich działań przy samochodzie, jak widać wpadły zimówki, letnie koła na sprzedaż ;p na wiosnę wpadnie s313 najprawdopodobniej... Na samochód została położona również powłoka kwarcowa na zimę (więcej zdjęć dobrym aparatem niebawem bo jeszcze ich nie dostałem) http://i.imgur.com/pUEzZN4.jpg http://i.imgur.com/ARaoDmW.jpg kupiłem również narzutę bo na garaż liczyć nie mogę, zostaje co prawda wiata no ale są jeszcze koty... chociaż pewnie i tak rzadko będę jej używał, bo jedynie jak samochod bedzie czysty: http://i.imgur.com/AyXkIjB.jpg http://i.imgur.com/gp0k7Bh.jpg No i wczoraj wpadły zimówki i gumowe dywaniki do środka... (samochód brudny bo nie opłaca się go myć przy obecnej pogodzie) : http://i.imgur.com/G0WWNfU.jpg http://i.imgur.com/o0rNKDe.jpg wymiana płynu do wspomagania : http://i.imgur.com/5NYVqED.jpg
-
330d VS 320d trochę z innej beczki
Sprzedalem 330xd automat 165 tys przebiegu 100% oryginal 2003 rok tylko ze w biednej opcji za wlasnie 25tys. Uwazalem ze byla warta wiecej ale niektorzy wola kupowac szroty ;d w koncu poszla za te 25
-
Poprzednicy waszych BMW..
-Smart Fortwo 2001 0.6t benzyna -E46 330xd touring 2003
-
E90 330xd M pakiet DO ZAMKNIĘCIA
Swietna relacja :cool2: szacunek za wykonana prace !
-
Skrzynia automatyczna - tryb awaryjny.
poszlo pw ;)
-
335i e92, mock (404KM 590Nm TC-performance)
Ladnie dzisiaj zamruczala na krzyzowce :cool2: wrzuc fotke jak bedziesz mial chwile, teraz zaluje ze ja nie zrobilem ;d czekam na dluzsze spotkanie
-
Re: BMW E90 LCI ///M by mundi ATE POWER DISC+ATE CERAMIC
Samochod ladny, ale te nakladki :duh: juz nie chce ich porownywac do niczego... Wrzuc sobie takie jak ja mam + podstopnica dedykowana do e9x - nie dosc ze lepsze w uzytku bo maja gume to i mniej CHROMOWANE i bardziej stylowe Zastanawiales sie nad dachem w carbon, zobacz u mnie, chociaz ja zmieniam na swiecaca folie zeby to wygladalo jak lotka na klapie
-
Skrzynia automatyczna - tryb awaryjny.
Ja mialem taka przypadlosc, ze padl sterownik skrzyni, oczywiscie zaprowadzilem od razu do mechanika od automatow a nie do aso bo tam wiem ze na slowo "automat" padaja kwoty od 15 tys w gore, co sie okazalo - przy wymianie w aso sprzegla przez poprzedniego wlasciciela jak powiedzial mi mechanik nie oczyszczono dobrze wszystkiego i podczas jazdy do sterownika dostaly sie jakies elementy/opilki. Dla mnie smiesznym jest poziom autoryzowanych serwisow BMW, sprzedaja samochody klasy premium a serwis zapewniaja na zasadzie wymiany polowy samochodu bo cos nie dziala. Po co im w takim razie te komputery, odczyty bledow, kupa kasy zostawiana tylko dlatego ze nad garazem jest znak bmw, skoro robia tam ludzie o typowej mentalnosci "na od***dol" A final twojej historii wcale mnie nie zdziwil, niby chceli pomoc a wyszlo jak zawsze ;p
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Ustawiacie sie tez w weekendy? Akurat jestem w warszawie pomyslalem, ze wpadne
-
[e92] znikajacy plyn do spryskiwaczy
Tylko tak jak juz napisalem, w maju wymienilem prawy spryskiwacz, lewy byl wtedy zupelnie sprawny. No ale jutro sprawdze rano jeszcze...
-
[e92] znikajacy plyn do spryskiwaczy
Czesc, zalozylem temat bo dzisiaj spotkala mnie dziwna sytuacja, otoz jakis czas temu, nie wiem moze miesiac, nalalem 4l plynu do spryskiwaczy, na pewno ani razu do dzisiaj go nie uzywalem. Dzis "psiukajac" przez okolo 6-8 sekund w sumie zapalila mi sie kontrolka ze plyn sie skonczyl, no to znow dolalem i znow weszlo 4l a mogloby pewnie i wiecej, nie wiem jaki jest zbiornik... Wyciekow zadnych nie mam, sprawe cieknacego spryskiwacza reflektora juz przerabialem, wymienilem w calosci spryskiwacz, rano zadnych kaluz nie mam pod samochodem... Mozliwe zeby przy jednorazowym uzyciu ubyly 4l plynu?