Treść opublikowana przez kuba2259
-
E 91 tył auta płynie
Mi przy wjezdzaniu w zakrety na nierownosciach tyl troszke uciekal,bujal sie na boki.Wymiana amorkow pomogla.Bylo widac juz solidne wycieki.
-
e46 320D 150 km WBAAP71040PP25340 Nowy targ 16600pln
kuba2259 odpowiedział(a) na krtg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaża pomyśleć,że 10 lat temu jeżdziły zardzewiałe,po kilku wypadkach polonezy i nikt nie narzekał.Jak to szybko sie wymagania zmieniają. Mamy inne czasy,inne mozliwosci to i rowniez wymagania.
-
WBAKH51070E980520 330xd Poznań
kuba2259 odpowiedział(a) na krecius3 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMlodziutkie auto z Pl salonu na gwarancji,jedz sie dowiedz co nieco wlasnie tam.
-
BMW E91 320D BMW Polski salon WBAVU31040KY47471
kuba2259 odpowiedział(a) na Dawsan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesli kupiona w Pl i serwiska ciagnieta do dzis to jak to Zenek napisal Aso i tyle. P.S. Ochydne wnetrze ale o gustach sie nie dyskutuje
-
e92 320xd Warszawa WBAKH31090E249205
kuba2259 odpowiedział(a) na darnokz temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTez kupilem 10letniego diesla ostatnio i ma najechane 130tkm udokumentowane potwierdzone w serwisie.Auto jest z polski nie sciagane z zachodu.W Polsce nie kupuje sie diesla zeby robic przebiegi tylko chyba latego ze troche mniej spali niz benzyna.
-
E30 WBABB11040EB87267
kuba2259 odpowiedział(a) na ciniak11 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden chce miec rower a ktos inny E30 w kabrio :)
-
Kolejny ideał z USA 535Xi WBANV93528CZ60852
kuba2259 odpowiedział(a) na kris1973 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ utopionego drzewa moze nie,ale z przydroznego juz calkiem prawdopodobne :D
-
E46 2.0d 2005r. Lubin PP39912
kuba2259 odpowiedział(a) na mr_misza temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJaki fajny kontrast jest miedzy kiera a lewarkiem zmiany biegow.Bardzo lanie wyglada,jest zaje...e wyczyszczona.Cena troszke mala,ja porzadnego golfa z tego rocznika w ciut mniejszych pieniazkach kupilem ostatnio.Zalatuje okazja
-
bmw e46 2.2 sedan WBAAV11090CF29200
kuba2259 odpowiedział(a) na boogie321 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażLewarek zmiany biegow ładnie wydygany jak na te 190tkm
-
E60 VIN WBANC71064B647420 Bielsko-Biała
kuba2259 odpowiedział(a) na chris_p temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWydeszek troche za mocno wybrudzony czyzby Filterek DPF umarł?
-
Witam co Wy na takie BMW 320i VIN WBAEV11000KK47404
kuba2259 odpowiedział(a) na grzbietu temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażStawial bym na to drugie.Nikt z handlarzy nie jest glupi i wie co autku dolegalo wczesniej i co maze ukryc.No chyba ze bral 10 aut i te dorzucili w gratisie.
-
BMW E60 535d 2009 Poznań-Luboń WBANX91020CU48210
kuba2259 odpowiedział(a) na zetroxos temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTen salon jest mocno reklamowany w radiu,ciagle slychac "Papis i wspolnicy" ale z tego co wiem z pewnych zrodel nie do konca jest wszystko takie piekne jak podaja w ogloszeniach.Warto sprawdzic w serwisie autko.
-
BMW E46 320D coupe M-pakiet BYSTRA NIV-WBABV51060PNO7298
kuba2259 odpowiedział(a) na barthez13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaka wywolawcza cene to mial porzadny Golf V ktorego kupilem ostatnio z tego rocznika :) a tutaj prosze Bi Em Dabliu w coupecie :mad2:
-
M47T2 usuwać klapki?
Jak sie ma na BMW to musi byc i stac na taki kolektor :) Ile ludzi tyle opini.Inrzynierowie z BMW bez sensu tego tam nie zamontowali,do czegos to sluzy.Sinik podobno lepej sie z dolu zbiera a po wymontowaniu ów klapek troche slabiej.Ja osobiscie kontrolowalem ich stan raz do roku bo bylo wszystko wporzadku i nie bylo sensu wywalac kasy na nowy.Jak zobisz tak bedziesz mial.
-
E46 320i Vin WBAEV11000KK50898
kuba2259 odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba poszla bo nie widac w ogloszeniu.Zobaczymy czy ktos z forum nie bedzie mial za jakis czas kilku pytan :)
-
e91 330d WBAVU91030KT00324
kuba2259 odpowiedział(a) na Vapor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest warte tyle ile ktos za nie daje.Ja moja 330 co prawda X(moze dlatego mniejsze bylo zainteresowanie)sprzedalem za 37k i byl to grudzien 2006 w ori mpaku i bezwypadkowa.Cena powyrzej 40k byla to przez pol roku zadnego telfonu nie bylo.dopiero przy 39k zaczelo sie cos dziac.Takie mamy realia i nikt nie da za 8 letni samochod prawie 50k.Ja osobiscie wole dac wiecej aby miec cos pewnego ale wiekszosc ludzi w tym kraju zyje okazjami od handlarzy.
-
E46 320i Vin WBAEV11000KK50898
kuba2259 odpowiedział(a) na kuba2259 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem ze troszke tanio,z tego co mowil przez telefon to malowana tylko maska.Wczesniej jezdzil nim ktos pol roku kto sprowadzil dla siebie i sprzedal bo ponoc za duzo mu palila.Teraz jezdzi ten wlasciciel rok czasu i chce sprzedac.ponoc oleju bierze 1,5 L od zmiany do zmiany.Czy to duzo jak na te silniki? Byłem obejrzalem autko.Pod wzgledem blacharsko lakierniczym prawie wszystko oki,(malowana maska,wymieniona przednia szyba,poklejone uchwyty w jednej lampie) Wnetrze bardzo lanie utrzymane, niepowycierane.Kierownica lekko wytarta i drazek zmiany biegow dosc znaczniej. Co do silnika to slady chyba oleju pod kolektorem z lewej strony gdzies przy cylindrze 4,5,6 liczac od przodu.Mokry(spocony)zbiorniczek od wspomagania. Zawieszenie w dobrej kondycji,rzadnych stukow czy pukow,jedzie prosto ale jeszcze do sprawdzenia na szarpakach.Ladne prawie nowe opony. I teraz jedyny mankament po odpaleniu auta gdzie juz bylo rozgrzane bo wlasciciel jezdzil wczesniej zapalila sie kontrolka check engine oraz poduszka powietrzna. Silnik przebieral po dodaniu gazu ale na wolnych obrotach chodzil plynnie.Podczas jazdy rowniez przebieral i nie bylo tej mocy.Po podlaczeniu pod komputer wyszly nastepujace bledy; -kody usterek 240, obwod zaplonowy cylinder nr 3 nieprawidlowy sygnal dzialanie,brak zaplonu) -kody usterek123,chlodzenie charakterystyka(brak,nieprawidlowa aktywacja przez sterownik) -kody usterek228,regulacja lambda rzad drugi za duza odchylka regulacyjna) -kody usterek30,obwod zaplonowy cylinder 3 nieprawidlowy sygnal,dzialanie) -kody usterek120,czujnik pedalu jazdy i potencjometr przepustnicy(sygnaly porownawczo anormalne) No i lekko dymi przy depnieciu jej porzadnie.To tyle co ja wychwycilem.Czy jest sens sie wogole dalej tym interesowac?????
-
E46 320i Vin WBAEV11000KK50898
kuba2259 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAdmin troche nadgorliwy i zamknal temat a Vin sie znalazl po 15 min :D .Witam Panowie prosze o jakies opinie czy warto...Tak pojade obejzec bo mam az 20km ale kazda porada mile widziana http://otomoto.pl/bmw-320-C34707319.html Nie moge rozkodowac vinu na stronce VIN long WBAEV11000KK50898 Type code EV11 Type 320I (EUR) Dev. series E46 (4FL) Line 3 Body type LIM Steering LL Door count 4 Engine M54 Cubical capacity 2.20 Power 125 Transmision HECK Gearbox MECH Colour SILBERGRAU METALLIC (A08) Upholstery STOFF/LEDER SCRITTO/SCHWARZGRAU (V8TM) Prod. date 2003-05-08 Order options No. Description 167 EU4 EXHAUST EMISSIONS NORM 2CD LT/ALY WHEELS STAR SPOKE 136 255 SPORTS LEATHER STEERING WHEEL 320 MODEL DESIGNATION, DELETION 423 FLOOR MATS, VELOUR 428 WARNING TRIANGLE 431 INTERIOR RR VW MIRROR W AUT ANTI-D 473 ARMREST, FRONT 481 SPORT SEATS F DRIVER/FRONT PASSENGER 494 SEAT HEATING F DRIVER/FRONT PASSENGER 508 PARK DISTANCE CONTROL (PDC) 521 RAIN SENSOR 534 AUTOMATIC AIR CONDITIONING 661 RADIO BMW BUSINESS 722 EDITION LIFESTYLE 785 WHITE DIRECTION INDICATOR LIGHTS 801 GERMANY VERSION 863 EUROPE/DEALER DIRECTORY 879 GERMAN / ON-BOARD DOCUMENTATION 972 COMFORT PACKAGE Series options No. Description 210 DYNAMIC STABILITY CONTROL (DSC) 520 FOGLIGHTS 548 SPEEDOMETER WITH KILOMETER READING 550 ON-BOARD COMPUTER 832 BATTERY IN LUGGAGE COMPARTMENT 851 LANGUAGE VERSION GERMAN
-
Buty Puma z logo BMW
Widzieliscie Panowie takie obuwie http://www.zalando.pl/puma-drift-cat-tenisowki-i-trampki-niebieski-pu112a04o-q00.html?wmc=DIS48_RT_PL_1881758.&opc=2211. Tutaj jeszzce dosc drogie ale nigdzzie indziej nie moglem znalezc w nizszej cenie,tzn sa alle rozmiarowka albo na dzieci albo na dryblasow;)
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Witam!!! Podepne sie pod temat. Podpowie mi ktos czy przy wymianie tarcz na nowe(chyba kupie Ori) jest koniecznosc wymiany klockow hamulcowych skoro maja jeszcze ponad polowe grubosci??? W zeszlym sezonie mialem zalozone nowe tarcze TRW ale potraktowane zostaly pare razy na myjce po trasie i sie chyba powyginaly,dalem do przetoczenia ale mistrz chyba ma niezbyt dokladne tokarki bo po sprawdzeniu czujnikiem zegarowym wyszly roznice rzedu 0,27mm :duh: .Przy hamowaniu kierownicy nie idzie utrzymac w dloniach :mad2:
-
Stukanie (skrzypenie) w przednim zawieszeniu
Ja tak mielem po zimie z przodu,przy przejezdzaniu przez prog zwalniajacy(skrzypienie jak by zardzewialej stali z elementami gumowymi) Przeszlo samo :)
-
F10 520D WBAFW11070C637685
kuba2259 odpowiedział(a) na krzysi3k1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo VINie bedzie to te ogloszenie http://allegro.pl/bmw-520d-184-km-navi-automat-krem-skory-pdc-i4041156203.html
-
Proszę o pomoc bmw e60 z ogłoszenia VIN: WBANJ71004B512648
kuba2259 odpowiedział(a) na macias-1981 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdrobina humoru w jednym poscie jeszcze nikogo nie zabila kolego. Wg mnie autko wydaje sie ok,jesli jest z PL i serwisowane to wszystko sprawdzisz w serwisie BMW. Dziwi mnie jedynie fakt ze na specjalne zamowienie a zarejestrowane pol roku pozniej dopiero.Bardziej wyglada to na auto odkupione od salonu. Dzwon,pytaj,jedz,ogladaj,kupuj i ciesz sie jazda. Pozdro
-
BMW e90 320d WBAVC31030VC54494
kuba2259 odpowiedział(a) na krystian21 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJesli prawda jest to co napisane w ogloszeniu,to bardzo ladny egzemplarz,dobrze wyposazony :cool2:
-
Proszę o pomoc bmw e60 z ogłoszenia VIN: WBANJ71004B512648
kuba2259 odpowiedział(a) na macias-1981 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMoze stac od listopada bo 04 rok przeciez po 25tys lataja :mrgreen: