Też miałem problem z szumiących dyfrem. Szkoda mi było wydać 1500 zł na regenerację, więc postanowiłem założyć od e46 :D Oczywiście dyfer nie pasuje w oryginalne mocowania, ale i na to jest sposób. Wystarczyło go delikatnie przerobić i dorobić dwie flansze potrzebne do montażu. https://naforum.zapodaj.net/2df9d2163241.jpg.html
Witam wie ktoś może,czy samo oparcie składane z coupe jest takie same jak od sedana??Chodzi tylko o te elementy ruchome http://www.fotoload.pl/123aa73/d9743ea4d687499f374a25afe530a7e213945_min.jpg
Witam od wczoraj moje m47 również śmiga na przepustnicy od kolegi trandolf którymu z góry dziękuje za fachową robote :D Różnica kolosalna aż miło gasić auto :D Obudowy jeszcze nie zakładałem bo jeszcze przyemyślam pare opcji. W moim przypadku zamiast zaworu egr wstawiłem bypass własnej roboty tak to wygląda u mnie :wink: http://www.fotoload.pl/123aa70/7281df34b4dd0ad186a8784e61fc1dbd3620_min.jpg http://www.fotoload.pl/123aa46/4cdeaa60df8cc2c344356871848bee3516520_min.jpg
691 odpowiedzi
Powiadomienie o plikach cookie
Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.