Treść opublikowana przez bmwbmw
-
Koncept BMW X3 na plycie trójki touring.
.. co kto lubi.. Miałem X5 mam X3. Lepszy, mniejszy i ma bagażnik! Nie wygląda przy tym jak X5- samochód bogatych mamusiek BMW X3 wzbudza emocje, ale wystarczy pojeździć tydzień i wiesz, że to był świetny wybór.
-
540 - wielki problem - siwy dym z wydechu
Biały dym o którym mówisz często pojawia sie także przy nadmiernie podkręconym programie Chiptuningowym. Najlepiej sprawdź co masz wgrane w komputerze. Serwis tego nie sprawdzi lub zrób teletransmisję nowego softu do komputera
-
dodatkowa syrena od autoalarmu
Możesz spokojnie podłączać kolejną syrenę. Jeżeli syreny mają własne zasilanie to zwarcie jednej nie uciszy żadnej
-
Jakie zabezpieczenia dodatkowe do E 61?
... wszystko jest warte tyle ile kosztuje ( z reguły). Magistrala CANBUS jest w całej instalacji samochodu. Dlatego alarm możesz zamontować nawet za wlewem paliwa :shock: Alarmu CanBus nie można unieszkodliwić robiąc jakieś tricki na magistrali. Jeżeli zablokujesz magistalę CAN-BUS to ani nie rozbroisz alarmu ani nie pojedziesz. Jeżeli na magistrali wymusisz stan UNLOCK to funkcja wykona się i w sekundzie zostanie przywrócony stan poprzedni czyli LOCK. Master CANa załatwia to z automatu. Jeżeli mówisz o absolutnie pewnym zabezpieczeniu to takie nie istnieje z założenia. Musiałoby być trwalsze od samochodu, który zrobiony jest ze stali, szkła i plastiku. Zadaniem alarmu czy innego zabezpieczenia jest odpędzić "amatorów" i inną swołocz na kilka minut po zaatakowaniu samochodu. Nadmiar czasu i profesjonalizm to najwięksi wrogowie wszelkich zabezpieczeń.
-
Chiptuning M50B25, kto ma wsad?
No może trochę przekoloryzowałem, ale mam ich 44 sztuki :shock:
-
Chiptuning M50B25, kto ma wsad?
Na innym forum (tam można dodawać pliki) umieściłem plik i wykaz oryginałów do tego sterownika www.formula.pl/forum w części oryginały Pozdrawiam
-
Chiptuning M50B25, kto ma wsad?
Do tego sterownika jest kilkadziesiat wsadów oryginalnych. Nie wydaje mi się, że podzielisz się wsadem tuningowym z kolegami z forum. Mam około 25-30 oryginałów do tego samochodu
-
problem z CCC E60
Samochód nie taki nowy bo z 2004, a problem powstaw w serwisie. Sprzęt działał poprawnie a podczas programowania innych modułów wywalił się ccc i system żąda wymiany ccc !?!?
-
Upgrade Softu do Nawigacji - V27 - WIDOK PERSPEKTYWICZNY
Czy ktoś zna inne miejsce do zassania pliku?
-
problem z CCC E60
Witam Problem znany we wszystkich serwisach BMW: podczas przeprogramowywania wywala się komunikacja ze zmieniarką dysków Przypominam że CCC w E60 to podwójna stacja CD i DVD w jednej obudowie zawsze w zestawie z navigacja( B560841) Czy ktoś wie jak zaresetować sprząt lub jak wgrać oprogramowanie startowe? :duh: :duh: :duh:
-
Jakie zabezpieczenia dodatkowe do E 61?
Witam Rozpisujecie się, że alarm ma być z GSM, GPS itd. Alarm do tego samochodu musi współpracować z magistralą CAN-BUS. Inne alarmy to gwałt na instalacji samochodu. Nie chcę nic polecac ale: http://www.formula.pl/autoalarmy/ Co można zamontować w serii 5 sprawdzisz tu: http://www.formula.pl/autoalarmy/lista/bmw/5-series.html To czy alarm zadzwoni do ciebie lub czy poda swoją pozycję to sprawa całowicie drugo- i trzecioplanowa. :duh: