Treść opublikowana przez Minio_78
-
Nowa generacja nawigacji w X3 od kwietnia 2013
Widzę że liste pod hasłem "Było:" masz sporą więc nie będę argumentował wymian :cool2: Zobaczymy co przyniesie rynek i dalsze lifty:)
-
Nowa generacja nawigacji w X3 od kwietnia 2013
oj nie dobrze... :x
-
Nowa generacja nawigacji w X3 od kwietnia 2013
Ok... wracając do tematu... będzie nowe Navi - co dalej - tylko skorki ładniejsze, mapy uaktualnione, koszta inne - jak sprawa z update'em i co dalej? Urządzenie chyba to samo czy źle rozumiem?
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Tez tak ciągle myślałem o X5:) Mialem pewien niedosyt bo X3 wzięliśmy trochę na wariata choć mój plan był naX5, ale im dłużej jeżdżę "3" tym widzę coraz więcej zalet i coraz bardziej go tez lubię. Na pewno będę jednym z pierwszych na jazdę próbną nowym X5 jak się pojawi :mrgreen:
-
zakup X1 2.0xd
Jeśli auto na miasto to X1... To czy X1 czy X3 to pokierowałbym się wyposażeniem chyba w tym wypadku... Czy więcej miejsca w środku potrzeba na miasto? Na pewno X1 wygodniejszy w parkowaniu i jest prześliczny. Obowiązkowo kamera cofania i będzie elegancko, bo widzę ze w trasy masz świetnego "smigacza" :D
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
X3 to taki sam wariant w sensie 2 dorosłe w przodzie i dzieci w tyle - tak ja do tego podchodzę jeśli chodzi o F25. Nie chciałbym odbyć podroży w F25 na tylnej kanapie. Siedzisko w tyle za nisko położone i za krótkie - przód ok, dlatego nie narzekałbym zapewne w nowym X4 a może i kanapa tył będzie wygodniejsza/poprawiona. A wygląd nowego X4 rewelka - przód, linia świateł bije na głowę wszystkie obecne - tak na mój gust.
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
no to jeśli tak jest to idą łeb w łeb... miłe zaskoczenie z mojego punktu widzenia :roll:
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
No ale 330d vs 328i do 200 km chyba szybciej się pozbiera co? Jestem w przekonaniu że tak...
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
:nienie: zobaczymy jak wyjdzie na żywo...
-
Wymiana opon w X3 2.0d F25
Witam, jako ze wymiana opon niebawem to pytanko. Poz zmianie kol trzeba w Menu zresetować/zaakceptować aktualny stan ciśnienia? Jak to jest? Widziałem ze jest taka opcja a pierwszy raz będę zmieniał kola - wyjechałem odrazu na zimowych przy zakupie. Chyba nie muszę z taka pierdołą jechać do ASO skoro mam kola ready w garażu... Dzieki
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Nie jest lepsze ale szybciej jeździ... Zgadza sie?
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Pamiętam jak lata temu bylem na targach w Gdańsku i BMW wystawiło model 3 z motorem 320d... Wszyscy zachwycali się ze ma 150 koni, 9.6 do paczki i zużyciem paliwa... Teraz doszła szybka skrzynia 8 biegowa, więcej koni, momentu, spalanie poszło w dol ale dalej jest coś nie tak... ejjjj
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Nie wiem co to za luksus bo nie kupiłem... ale jak jeździłem to mi się podobało... motor jest świetny i jakbym miał to dla mnie luz - bez uwag Wszystko zależy od portfela i przeznaczenia - ja robię max 30tys rocznie i myślę ze diesel mi nie potrzebny ale też go nie neguje bo lubię dieslami jeździć 30d dla mnie jest :cool2: Co tu dużo się ścierać. Kup taki motor jaki Ci pasuje i się nim ciesz... Jakbym nie miał hamulca na portfelu to jak mówię kupiłbym X3 z motorem 35i - kwestia gustu co komu potrzebne. Mój kolega ma "portfel" i jeździ fiatem co nie oznacza że jest pierdołą, w ogóle mu to nie przeszkadza a ostatnio mi powiedział że tam jeszcze gaz wstawi... ale to już inna historia - porostu kwestia indywidualna co komu potrzebne. Życie... Trudno narzekać chyba na któryś z obecnych motorów...
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
Co by nie gadać 30d jest dużo (jak dla mnie) droższy. Gdybym miał nowe 30d na codzień to też bym napewno był zadowolony, ale mam 28i i jedyne co jest brzydkie to odgłos wiertarki - wolałbym 6 garów. Co do silnika 28i w cięższym X-ie "trzecim" to ostatnio stwierdziłem że naprawdę daje radę i jest bez kompleksów nawet przesiadając się z szybszego wozu. Jak dla mnie 328i jest rewelacyjne - jeśli chodzi o osiągi. Każdy kieruje się czym innym przy zakupie auta - ile zrobi km, jaki budget itp. WIadomo że 30d to pewnego rodzaju luksus w oszczędzaniu. Według mnie wszystko zależy od portfela ale ja mając grubszy i kupując jeszcze raz X3 to wybrałbym 35i. Amen
-
Co wybrać 328i ( 245 KM ) czy 320d ( 184 KM )
...no musi lepiej bo 30>28 ...matematyka :lol:
-
Oryginalne F07
Mi sie podoba :) http://s1.pokazywarka.pl/i/1899193/661604/f07.jpg
-
Nowe X4 - czy juz powinnismy zalowac?
Jak dla mnie autko bajka - przód fantastyczny! Myślę ze będzie dobrze się sprzedawał :cool2:
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Ecco lo qua! http://www.turnermotorsport.com/p-16414-hartge-engine-performance-upgrade-f30-335i.aspx Pamietam ze tam znalazlem box-a do n20 28i i byl ponizej 1000$ - tera zgo nie widze... Temat do poszperania i przewertowania - cena na bank korzystniejsza niz Europa
-
Race Chip - czy ktoś korzysta/korzystał ?
Poszukaj dobrze. Jakis czas temu znalazlem wlasnie Box-a od Harthge w US i nawet myslalem sciagnac go... nie moge teraz znalezc linku ale juz bylo o tym Wychodzil jak kojarze ponizej 1000$ wiec kolo 2x taniej niz w Europie.
-
BMW F10 528i
Thestructor, jakis czas temu pisales ze swoim 520d wyprzedzałeś w miejscach ze nawet M5 by nie poszlo lepiej... Dajcie juz na luz - oba auta sa kapitalne a tam dalej przepychanki ... :mad2:
-
F25 20d Przedni zagłówek demontaż
:cool2: Czyli Nasze autka sa fajowe :norty:
-
F25 20d Przedni zagłówek demontaż
... i co się dzieje w razie zderzenia z zagłówkiem? przesuwa sie w którąś stronę ?
-
F25 20d Przedni zagłówek demontaż
Ooo.... ale numer... ma to jakies uzasadnienie typu bezpieczeństwo? inne zastosowanie? Nie rozumiem tak skomplikowania tematu wyjęcia zagłówków??? W czym rzecz?
-
Miłe niespodzianki (odkrycia) w Twoim X3
...ale to chyba nie hula na "Europie"... z tego co mi wiadomo kolego - chyba jesteś w innym położeniu
-
BMW F10 528i
Temat jest rozwojowy... Niedługo będzie rekord w postach i zejdzie na typy browarów... :mad2: Myślę że obecnie nie ma "złych" silników w BMW a tutaj troszkę szukamy dziury... Kriss masz fajny wozik, życzę radochy w użytkowaniu.