Treść opublikowana przez macias1311
-
e46 330D 184KM 2000r. Wyrzuca olej odmą i uszczelkami
kolego mojemu bratu robiło sięto samo tylko w rav4. Tydzień lania nafty i specyfiku do popuszczenia pierścieni i wszystko wróciło do normy. Laliśmy bezpośrednio na tłoki przez gniazda wtryskowe. Sprawdź cisnienie na tłokach.
-
Nierówna praca silnika w e46 330d na niskich obrotach
witam. Kolego mam pytanie: gdzie i za ile kupiłeś podgrzewacz świec? mam ten sam błąd czy ci znikły falowania na postoju? Napisz jak tam wtryski po naprawie.
-
problem z odpalaniem e46
miałek kiedyś podobnie w innym aucie. Jak była duża wilgoć to nie odpalał. Jak sucho i słonecznie to bez problemu. Okazało się że kable masujące były powycierane i mokły. Po zaizolowaniu problem zniknął.
-
problem z odpalaniem e46
miałek kiedyś podobnie w innym aucie. Jak była duża wilgoć to nie odpalał. Jak sucho i słonecznie to bez problemu. Okazało się że kable masujące były powycierane i mokły. Po zaizolowaniu problem zniknął.
-
drżenie karoserii bmw e46
witam. Kolego mam podobnie, mysle że trzeba by dobrze wygłuszyc boki matą. Albo ciszej słuchac :mrgreen: Pozdrawiam
-
e46 330xi zawieszenie eibach pro kit + bilstein b8 problem..
witam. Myślę że dlatego jak ja szukałem amorów przód to oryginał bilstein b4 kosztował 1700 za pare. Ja kupiłem b4 za 700 z groszem i może jest to róznica właśnie w wysokości amora. Tył tak samo kupiłem do zwykłego kombi i są krótsze o 1cm, może przód tak samo? pozdrawiam
-
Wysokie spalanie E46 320d
witam. Jeszcze warto wymienić odme. Mi kopciło dużo a powymianie odmy kopci jak każdy inny diesel.
-
Wysokie spalanie E46 320d
Witam. Mam 330xd w automacie i spalanie mam miasto do 13-14l a trasa 7,5-8,5l. Klapki w kolektorze wywalone i nie ma żadnej różnicy w jeździe. Na komputerze tylko pokazuje błąd jakiś związany z tymi klapkami. Błędów było prawie 800-pewnie każde odpalenie liczy. A odnośnie pana Sławka to u mnie jest ich pełno. Widziałem jak "mechanik" do nowego mitsubischi źle wkręcił świece to poprawił na poxipolu. Pozdrawiam
-
e46 330i tylna szyba nie grzeje
witam. Mam to samo. Klej do ścieżek pomógł na trzy miesiące. Dałem sobie spokój. :8) Pozdrawiam
-
330d stuki po wymianie zawieszenia na gwint...
witam. Kolego ja kiedyś nie dokręciłem do końca amortyzatora do poduszki. Złożyłem w całość i na nierównościach było jakby ktoś młoteczkiem pukał. Pozdrawiam.
-
330d Bardzo dziwna i niebezpieczna sprawa z hamulcami
witam. Jedyne wyjaśnienie to rozgrzanie tarcz i wjazd w kałuże=wichrowanie gotowe. Telepie ci kierownicą przy hamowaniu?
-
330d Bardzo dziwna i niebezpieczna sprawa z hamulcami
witam. Też posiadam 330xd i problem z hamulcami taki sam tylko mnie nie ściąga. Pierwsze naciśnięcie zero hamowania, dopiero później hamuje. To jest podobno normalne przez wielkośc tarcz. Chyba na bmw-sport ktoś kupował tarcze zimmerman+klocki wersji sportowej(chyba). Tylko koszt ich był coś koło 1700zł za kpl. z tego co pamiętam. Podobno sprawowały się super.
-
e46 330xi zawieszenie eibach pro kit + bilstein b8 problem..
witam. Kolego lepiej nie kombinuj ze spawarkami. Oryginalnych amortyzatorów już nie mam, ale nazywały się Delphi. Napewno siedział niżej na nich, tylko one już były na wykończeniu. Powiem ci że jak ja szukałem do przodu amorów to wyskakiwały mi bilstein b4 za 1700zł i za 750zł. Kupiłem te tańsze ale nie wiem czym się rózniły, nie miał mi kto sprawdzić. Pisałem do sklepów co posiadają gwintowane zawieszenie ale nikt nie umiał mi doradzić. Wszyscy pisali że tylko mają do zwykłych nie do ixa. Na internecie kiedyś znalazłem zglebowanego ixa ale nie wiem co miał facet wsadzone. Mi przy tych pro kitach to już wachacz jest w drugą strone wychylony. Teraz troszkę mi zeszło po wymianie poduszek na e36 ale jakiś 1cm. Pozdrawiam
-
e46 330xi zawieszenie eibach pro kit + bilstein b8 problem..
pihcyp ja mam to samo. Zestaw ten co ty tylko bilstein zwykłe. Tył siadł a przód do góry. W zwykłym 330 bez ixa siada niżej nie wiem czemu. Teraz wymieniałem poduszki pod amortyzatorami z przodu z e36 i siadło jakiś 1cm. Podobno do ixa lepiej siedzą amortyzatory koni. Pytałem się kiedyś na którymś forum to pisali że na bilsteianch taka koza będzie. Pozdrawiam
-
E46 330d Wymiana sprężyn auto krzywo stoi
doczytałem- przepraszam za wprowadzenie w błąd :oops:
-
Problem z pilotem
witam. kolego niepomyślałem że masz stary pilot. U mnie w tym "nierozbieralnym" zadziałał tylko akumulatorek. Pasowałoby do jakiegoś ogarnietego elektronika podjechać.
-
[EXX] Wgnioty na karoserii-szybko, bez lakieru i szpachli
koledzy mam takie ustrojstwo jak ten dink king i jeszcze do tego młotek bezwładnościowy. Czy klej za 1zł czy 4zł to obojętne-tylko nie chiński. Testowaliśmy na e39. Na 20 wgniotek wyszła połowa reszta może troszkę. Wgniotki jak 5zł i trochę większe. Czas pracy cały dzień. Klej za słabo trzyma i trzeba powtarzać operacje kilkanaście razy na wgniotke. Przed zabiegiem dobrze umyć miejsce spiritusem. Do ściągania pozostałości kleju też polać spirolem. Na małe głębsze wgnioty to mało działa, na większe lepiej. Można zaryzykować ale cudów jak na filmie się nie spodziewać. Pozdrawiam
-
Problem z pilotem
kolego nie wiem jaką bateria wkładałeś. Miałem podobnie jak wkładałem zwykłe baterie, jak zamówiłem baterie akumulatorka to wszystko zaczęło działać. pozdrawiam
-
E46 330d Wymiana sprężyn auto krzywo stoi
kamilandone nie lepiej kierownice ściągnąć i ustawić prosto. Każda twoja ingerencja ustawiania w zawieszeniu zmieni zbieżność.
-
potrzebne dane e46 330xd
dzieki kamil. Sprubuje coś z tego wyciągnąc. pozdrawiam
-
potrzebne dane e46 330xd
kamil jest xd ale nie mogę znaleśc podanych wartości, albo jestem ślepy. Dzieki za pomoc ale na dziś daje sobie spokuj. Jutro powalcze. Pozdrawiam
-
potrzebne dane e46 330xd
kolego kamil mój bład. Sprawdziłem tis z danymi z internetu a nie z programu bo go nie posiadam. Jakby ktoś miał spolszczony lub mógłby mi rozszyfrowac byłbym wdzięczny. vin pf33108 e46 330xd 2002r. pozdrawiam
-
potrzebne dane e46 330xd
witam. Są dane w tisie ale jest wszystko w mm a nie w stopniach. Nie mogę znaleźc danych pochyleń, zbierzości itp. Nie widze mojego modelu xd pozdrawiam
-
potrzebne dane e46 330xd
witam. U mnie to samo, wszyscy mądrzy. Po ostatnim ustawieniu delikatnie ściąga mi na lewo. Myśle że do mojego xd będą inne wartości jak do zwykłego. Pozdrawiam
-
potrzebne dane e46 330xd
witam. Potrzebuje danych fabrycznych do ustawienia zbierzności i pochylenia kół (kątów) do mojego 330xd. Byłem w salonie peugota i nie mają do mojego modelu. Miły pan powiedział że jak przyniosę dane to mi ustawi. Nie mam w pobliżu żadnej stacji diagnostycznej która mi ustawi prawidłowo, wszyscy chcą ustawiac na oko. Jakby ktoś posiadał jakiś wykres, dane prosiłbym serdecznie o wklejenie. Pozdrawiam.