Skocz do zawartości

macias1311

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez macias1311

  1. kolego mojemu bratu robiło sięto samo tylko w rav4. Tydzień lania nafty i specyfiku do popuszczenia pierścieni i wszystko wróciło do normy. Laliśmy bezpośrednio na tłoki przez gniazda wtryskowe. Sprawdź cisnienie na tłokach.
  2. witam. Kolego mam pytanie: gdzie i za ile kupiłeś podgrzewacz świec? mam ten sam błąd czy ci znikły falowania na postoju? Napisz jak tam wtryski po naprawie.
  3. macias1311 odpowiedział(a) na lukasz k temat w E46
    miałek kiedyś podobnie w innym aucie. Jak była duża wilgoć to nie odpalał. Jak sucho i słonecznie to bez problemu. Okazało się że kable masujące były powycierane i mokły. Po zaizolowaniu problem zniknął.
  4. macias1311 odpowiedział(a) na lukasz k temat w E46
    miałek kiedyś podobnie w innym aucie. Jak była duża wilgoć to nie odpalał. Jak sucho i słonecznie to bez problemu. Okazało się że kable masujące były powycierane i mokły. Po zaizolowaniu problem zniknął.
  5. macias1311 odpowiedział(a) na Kserbian33 temat w E46
    witam. Kolego mam podobnie, mysle że trzeba by dobrze wygłuszyc boki matą. Albo ciszej słuchac :mrgreen: Pozdrawiam
  6. witam. Myślę że dlatego jak ja szukałem amorów przód to oryginał bilstein b4 kosztował 1700 za pare. Ja kupiłem b4 za 700 z groszem i może jest to róznica właśnie w wysokości amora. Tył tak samo kupiłem do zwykłego kombi i są krótsze o 1cm, może przód tak samo? pozdrawiam
  7. macias1311 odpowiedział(a) na LUKASZdiy temat w E46
    witam. Jeszcze warto wymienić odme. Mi kopciło dużo a powymianie odmy kopci jak każdy inny diesel.
  8. macias1311 odpowiedział(a) na LUKASZdiy temat w E46
    Witam. Mam 330xd w automacie i spalanie mam miasto do 13-14l a trasa 7,5-8,5l. Klapki w kolektorze wywalone i nie ma żadnej różnicy w jeździe. Na komputerze tylko pokazuje błąd jakiś związany z tymi klapkami. Błędów było prawie 800-pewnie każde odpalenie liczy. A odnośnie pana Sławka to u mnie jest ich pełno. Widziałem jak "mechanik" do nowego mitsubischi źle wkręcił świece to poprawił na poxipolu. Pozdrawiam
  9. macias1311 odpowiedział(a) na zent temat w E46
    witam. Mam to samo. Klej do ścieżek pomógł na trzy miesiące. Dałem sobie spokój. :8) Pozdrawiam
  10. witam. Kolego ja kiedyś nie dokręciłem do końca amortyzatora do poduszki. Złożyłem w całość i na nierównościach było jakby ktoś młoteczkiem pukał. Pozdrawiam.
  11. witam. Jedyne wyjaśnienie to rozgrzanie tarcz i wjazd w kałuże=wichrowanie gotowe. Telepie ci kierownicą przy hamowaniu?
  12. witam. Też posiadam 330xd i problem z hamulcami taki sam tylko mnie nie ściąga. Pierwsze naciśnięcie zero hamowania, dopiero później hamuje. To jest podobno normalne przez wielkośc tarcz. Chyba na bmw-sport ktoś kupował tarcze zimmerman+klocki wersji sportowej(chyba). Tylko koszt ich był coś koło 1700zł za kpl. z tego co pamiętam. Podobno sprawowały się super.
  13. witam. Kolego lepiej nie kombinuj ze spawarkami. Oryginalnych amortyzatorów już nie mam, ale nazywały się Delphi. Napewno siedział niżej na nich, tylko one już były na wykończeniu. Powiem ci że jak ja szukałem do przodu amorów to wyskakiwały mi bilstein b4 za 1700zł i za 750zł. Kupiłem te tańsze ale nie wiem czym się rózniły, nie miał mi kto sprawdzić. Pisałem do sklepów co posiadają gwintowane zawieszenie ale nikt nie umiał mi doradzić. Wszyscy pisali że tylko mają do zwykłych nie do ixa. Na internecie kiedyś znalazłem zglebowanego ixa ale nie wiem co miał facet wsadzone. Mi przy tych pro kitach to już wachacz jest w drugą strone wychylony. Teraz troszkę mi zeszło po wymianie poduszek na e36 ale jakiś 1cm. Pozdrawiam
  14. pihcyp ja mam to samo. Zestaw ten co ty tylko bilstein zwykłe. Tył siadł a przód do góry. W zwykłym 330 bez ixa siada niżej nie wiem czemu. Teraz wymieniałem poduszki pod amortyzatorami z przodu z e36 i siadło jakiś 1cm. Podobno do ixa lepiej siedzą amortyzatory koni. Pytałem się kiedyś na którymś forum to pisali że na bilsteianch taka koza będzie. Pozdrawiam
  15. doczytałem- przepraszam za wprowadzenie w błąd :oops:
  16. macias1311 odpowiedział(a) na popek1989r temat w E46
    witam. kolego niepomyślałem że masz stary pilot. U mnie w tym "nierozbieralnym" zadziałał tylko akumulatorek. Pasowałoby do jakiegoś ogarnietego elektronika podjechać.
  17. koledzy mam takie ustrojstwo jak ten dink king i jeszcze do tego młotek bezwładnościowy. Czy klej za 1zł czy 4zł to obojętne-tylko nie chiński. Testowaliśmy na e39. Na 20 wgniotek wyszła połowa reszta może troszkę. Wgniotki jak 5zł i trochę większe. Czas pracy cały dzień. Klej za słabo trzyma i trzeba powtarzać operacje kilkanaście razy na wgniotke. Przed zabiegiem dobrze umyć miejsce spiritusem. Do ściągania pozostałości kleju też polać spirolem. Na małe głębsze wgnioty to mało działa, na większe lepiej. Można zaryzykować ale cudów jak na filmie się nie spodziewać. Pozdrawiam
  18. macias1311 odpowiedział(a) na popek1989r temat w E46
    kolego nie wiem jaką bateria wkładałeś. Miałem podobnie jak wkładałem zwykłe baterie, jak zamówiłem baterie akumulatorka to wszystko zaczęło działać. pozdrawiam
  19. kamilandone nie lepiej kierownice ściągnąć i ustawić prosto. Każda twoja ingerencja ustawiania w zawieszeniu zmieni zbieżność.
  20. macias1311 odpowiedział(a) na macias1311 temat w E46
    dzieki kamil. Sprubuje coś z tego wyciągnąc. pozdrawiam
  21. macias1311 odpowiedział(a) na macias1311 temat w E46
    kamil jest xd ale nie mogę znaleśc podanych wartości, albo jestem ślepy. Dzieki za pomoc ale na dziś daje sobie spokuj. Jutro powalcze. Pozdrawiam
  22. macias1311 odpowiedział(a) na macias1311 temat w E46
    kolego kamil mój bład. Sprawdziłem tis z danymi z internetu a nie z programu bo go nie posiadam. Jakby ktoś miał spolszczony lub mógłby mi rozszyfrowac byłbym wdzięczny. vin pf33108 e46 330xd 2002r. pozdrawiam
  23. macias1311 odpowiedział(a) na macias1311 temat w E46
    witam. Są dane w tisie ale jest wszystko w mm a nie w stopniach. Nie mogę znaleźc danych pochyleń, zbierzości itp. Nie widze mojego modelu xd pozdrawiam
  24. macias1311 odpowiedział(a) na macias1311 temat w E46
    witam. U mnie to samo, wszyscy mądrzy. Po ostatnim ustawieniu delikatnie ściąga mi na lewo. Myśle że do mojego xd będą inne wartości jak do zwykłego. Pozdrawiam
  25. macias1311 opublikował(a) temat w E46
    witam. Potrzebuje danych fabrycznych do ustawienia zbierzności i pochylenia kół (kątów) do mojego 330xd. Byłem w salonie peugota i nie mają do mojego modelu. Miły pan powiedział że jak przyniosę dane to mi ustawi. Nie mam w pobliżu żadnej stacji diagnostycznej która mi ustawi prawidłowo, wszyscy chcą ustawiac na oko. Jakby ktoś posiadał jakiś wykres, dane prosiłbym serdecznie o wklejenie. Pozdrawiam.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.