Treść opublikowana przez casus maximus
-
Liczniki w E34 535 ( jakie są różnice miedzy nimi ? )
nikt nie wie ?
-
Liczniki w E34 535 ( jakie są różnice miedzy nimi ? )
czesc. mam pytanko. czy byly rozne rodzaje liczników w E34 m30b35 ? doszly mnie sluchy ze podobno byly jakies roznice i niby chodzi o kolory kostek. mam zamiar kupic licznik bo moj pada i mam sporą zagwózdke. moglby ktos wytlumaczyc mi te roznice i jak je obejsc jesli te tajemnicze kolory kostek nie beda takie jak w moim? pozdro!
-
dziwne dźwięki przy skrecie kierownicą...
prosze jaki bandyta...jak tak dalej pojdzie to zafundujesz sobie przerwe w zyciorysie :D
-
E-34 BMW 525i - machanicy nie wiedzą!!! problem z odpalaniem
mialem podobny problem jak mowisz w m20b20. opisze ci go. gdy fura stala np cala noc odpalilem bez problemu ale po minucie pracy na jalowym biegu odrazu gasl. nastepne odpalenie juz nie bylo takie latwe bo musialem dosyc dlugo krecic aby zaskoczyl. jak juz zaskoczyl to moglem go gasic i odpalac do woli. ale gdy postal z pol godziny juz musialem dosyc dlugo krecic aby go znow odpalic. okazalo sie ze to wina zaworu cisnienia paliwa. po jego wymianie wszystko wrocilo do normy.
-
540 - Pytanie do posiadaczy lub znawców 540
no wlasnie. dzieki Boogie za wyjasnienie tematu. wiec chyba zostane przy GT Cupline. mnie chodzilo o jak najwieksza glebe i narazie oferta tej firmy jest najlepsza pod tym wzgledem. dzwonilem do dilerów H&R, Koni, KW i niestety kiszka. nie mieli w zasadzie nic do E34.
-
540 - Pytanie do posiadaczy lub znawców 540
tylko ze mi chodzi o komplet ( amory + sprezyny )
-
540 - Pytanie do posiadaczy lub znawców 540
podepne sie pod temat poniewaz przejawil sie tu watek zawieszenia sportowego. bo ja wlasnie nie moge znalesc do swojej takowego. dzwonilem chyba wszedzie gdzie moglem i jak uslyszeli o E34 to mi mowili ze nie nie ma. znalazlem jedynie firme GT Cupline ktora ma zawieszenie sportowe do mojej bety ktore obniza o 45/30 . a tu czytam i okazuje sie ze cos tam jest jednak. czy moglby ktos mi wytlumaczyc jakie do mojej bety podejdzie i za ile. pozdrawiam.
-
Skrzynia biegów i jej zgrzyt przy przerzucaniu biegów.
witam. otoz mam taki problem. przy szybkim przerzucaniu biegów nastepuje zgrzyt w skrzyni i ciezko ten bieg wchodzi. przy powolnym jest ok. co moze byc tego przyczyna? sprzeglo, synchronizatory? jesli to ostatnie to ile tego jest w skrzyni i jaki koszt naprawy jest? pozdrawiam.
-
Ile pali twoja bemka
pojezdzilem troche po tym sniegu z predkoscia mega patrolową , gora 40 km\h poniewaz jezdzilem jak na lyzwach, ruszalem praktycznie z dwojki a bieg zmienialem na trojke przy nie calym 40 km\h. spalanie na OBC 17.8 l\100km...
-
Wymiana zamków w drzwiach.
z tego co wiem to te wkladki mozna kupic w ASO ale pod warunkiem ze montuje sie u nich na miejscu. gdy zapytalem dlaczego to odpowiedzieli mi dlatego aby nie wsadzic tego do innego samochodu. wiec koszt zwieksza sie do okolo 250 zl.
-
CHIP ... opinie, wrażenia, skutki, itp.
tez chodzi mi to po glowie. jak widac sa same plusy ale czy napewno nie ma minusów ? na forum beemka-klub i bmw-sport udziela sie user Reserved (i byc moze tutaj tez ) i on cos takiego sprzedaje. dyfer ile cie kosztowalo zchipowanie fury? mamy chyba ten sam silnik wiec jestem zainteresowany.
-
Dobry sposób na przeczyszczenie rurki od spryskiwacza
dzwonilem wlasnie do ASO i nie lsyszeli o zadnej membranie. maja tylko dysze i pompki. czy moze ta membrana jest w dyszy? dysza jest w cenie 44 zl.
-
OBC w E34 i nie tylko
witam. o co chodzi z tym OBC. nie wiem jak to rozkodowac i jak sprawdzic te testy. mam takie OBC jak te w ponizszym linku ( to po prawej ). co z tym zrobic aby dzialalo. wciskam 1000 i 10 na raz , ustawiam test , wciskam nastepnie S/R i nic. wskakuje mi spowrotem godzina. http://bmwe32.masscom.net/johan/obc_secrets/obc_secrets.html
-
Dobry sposób na przeczyszczenie rurki od spryskiwacza
no wlasnie.. nie dosc ze mi slabo leci to jeszcze chyba sie plyn cofa bo po nacisnieciu na spryskiwacz musze chwilke odczekac zanim zacznie plynleciec. i tak jak ktos mowil leci mi pod to wygluszenie pod maska. i to mozna kupic normalnie w ASO? to ten wlasnie trojnik z membrana za to wszystko odpowiada?
-
jak zdjac zewnetrzne chromy? chce je pomalowac na czarno
chromy w e 34 sa klejone....u mnie lwasnie jeden odlazi ale poczekam do malowania calego autka...wtedy sie przykleji...jesli chodzi o chromy zewnetrzne szczegolnie te na okolo szyb to ja bym je zostawil...maja swoj urok...mam ciemne lampy na przodzie i tylko nere mam czarna...pozostale chromy zostawilem.
-
doszedłem!!! dlaczego moje auto zuzywa duzo paliwa! sam!!!!!
tez gratuluje...dajcie chlopakowi spokoj, niech sie nacieszy...swoja droga po przeczytaniu tego posta dowiedzialem sie ciekawej rzeczy. pozdrawiam.
-
Ryski na szybie
mam dwie pokazne rysy na szybie, oczywiscie od wycieraczki. niestety nie da sie ich juz spolerowac. tak wiec tylko wymiana szyby.
-
Wolne obroty na zimnym silniku - problem
dzis bylem na kompie i stwierdzili spece ze pierwsze co trzeba zrobic to wyregulowac jakies luzy zaworowe. poniewaz wyszlo mu ze mam jakies ppm-y za wysokie czy cos takiego, wychodzi ok 600 a ta wartosc dla fury bez kata to powinna miec ponad 200. wiec od tego zaczna. bo nie ma sensu nic grzebac zanim sie zaworow nie wyreguluje. a wiec w czwartek cisne do nich rano i w ten sam dzien odbieram to dam tu cynki. jesli ktos bedzie mial podobnie jak ja to juz bedzie mniej wiecej wiedzial o co chodzi. pozdro.
-
Dziwne "klikanie" po wcisnieciu sprzegla
kurcze, nikt nie ma lub mial podobnych objawow? :(
-
kat
roznie mowia...ale ja nie mam kata tylko zwykla przelotowke zamiast tego i nic sie nie dzieje...jezdze i jest ok....
-
E34 520i M50 zamek centralny, światła, tłumik końcowy, abs
jesli chodzi o centralny stawiam na blad ktoregos z silownikow...u mnie jest identycznie...i jest blad tylniej klapy...
-
[E-34] Swieci sie kontrolka od klocków hamulcowych
tez mialem przetarty kabelek...sprawdz najpierw to...
-
Wolne obroty na zimnym silniku - problem
co ciekawe im bardziej zimno tym bardziej ten objaw jest widoczny. ale czy przeplywka moze sie zepsuc? nie mam LPG...
-
Wolne obroty na zimnym silniku - problem
sam raczej nie bede grzebal... a moglbys mi powiedziec co to za klopoty moga byc? :lol: ja tam podejrzewam ze to przeplywka...
-
Dziwne "klikanie" po wcisnieciu sprzegla
nie, kolego Arturze...z Rzeszy.... :lol: