Skocz do zawartości

Beerra

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Beerra

  1. Beerra opublikował(a) temat w E32
    Stało się nagle, po odpaleniu rano: 1 Zimny silnik na benzynie pracuje bardzo nierówno, nie chce wchodzić na obroty 2 Ciepły silnik na benzynie nie ma wolnych obrotów, w miare dobrze idzie >2000obr. 3 Na gaz (II generacja :cry2: ) można przełączyć dopiero po całkowitym nagrzaniu silnika, wtedy pracuje normalnie 4 Komputer pokazuje 39,5l/100, ekonometr schodzi poniżej tylko przy ostrym hamowaniu silnikiem Może ktoś pomoże...
  2. W komedii "Same kłopoty" (chyba się nie myle) jezdzi E23 z nawigacją, a przecież to było przed 1988r :modlitwa:
  3. O co chodzi z tym brakiem regulacji? U mnie reguluje sie bezproblemowo od prawie całkowitego ściemnienia do bardzo dużej jasności, co ładnie wygląda w słoneczne dni. Mam tak już kilka miesięcy i nie ma problemu z plastikami
  4. 1,2W najmniejsze (od kontrolek), 3W wieksze, można zastąpić 5W, jaśniej świeci podświetlenie liczników
  5. Beerra opublikował(a) temat w E32
    Wyświetlił mi się komunikat: Abblendlicht i zgasło lewe światło. Wymieniłem żarówkę (sprawną) sprawdziłem bezpiecznik i dalej nie działa. Niedawno poprawiałem luty w LKM więc to chyba nie to. Co jeszcze mogę zrobić?
  6. Beerra odpowiedział(a) na Marcin G temat w E36
    Ale 318TDS z '95 chyba nie ma z tyłu tarcz?
  7. Beerra odpowiedział(a) na saintman temat w E32
    W danych technicznych E32 730 i 735 wystepuje bez katalizatora i ma odpowiednio 7 i 9 koni więcej od tej z katalizatorem, wyzszy moment obr. i lepsze przyspieszenie
  8. Beerra odpowiedział(a) na Beerra temat w E32
    Dzieki, ale juz wszystko o.k. po czterech dniach wszystko wrocilo do normy
  9. Beerra odpowiedział(a) na Mlodzik18 temat w E34
    http://autobmwklub.triger.com.pl/forum/viewtopic.php?t=5610
  10. Ała, przecież to boli!!!
  11. Jeżeli masz gaz i zwykłą instalację, spróbuj odłączyć wlot powietrza przy chłodnicy, niech bierze powietrze z komory silnika, nie jest to rozwiązanie na stałe, ale przynajmniej się potwierdzi. Silny pęd powietrza przy zamkniętej przepustnicy rozrzedza mieszankę i silnik gaśnie. Można kombinować z zakładaniem pończochy na wlot, ale lepiej przebudować układ dolotowy.
  12. Beerra odpowiedział(a) na Beerra temat w E32
    Nie mam Nivo. Żadnych czujników przy kołach nie zauważyłem, może nie wiem jak szukać, ale prawie napewno nie ma.
  13. Beerra odpowiedział(a) na Beerra temat w E32
    A skąd on wie, że ciśnienie w kołach jest za niskie? Rzeczywiście to było pierwsze, co przyszło mi do głowy, ale przecież to chyba niemożliwe?
  14. Beerra opublikował(a) temat w E32
    Ostatnio wyswietlil mi sie dziwny komunikat "Luftdruck vorn" a zaraz potem "Luftdruck hinten" Nie jestem pewny, czy nie pomylilem jakiejs literki, ale jak sie nie myle chodzi o cisnienie powietrza z przodu i z tylu. Nieznalazlem nigdzie opisu takiego komunikatu, o co moze chodzic?
  15. Beerra odpowiedział(a) na Beerra temat w E32
    Pomóżcie pliiiiz!
  16. Beerra opublikował(a) temat w E32
    Po umyciu auta (z zewnatrz) dmuchawa pracuje na wysokich obrotach niezaleznie od ustawienia nawiewu i potencjometra. Myslalem, ze cos sie zalalo i po wyschnieciu wroci do normy, ale minely 3 dni i dalej wieje. Jak sie do tego zabrac?
  17. Chyba odwrotnie, zabrania się holowania z wyłączonym silnikiem, bo nie ma wspomagania hamulców i kierownicy. Wtedy tylko ta sztywnym.
  18. Beerra odpowiedział(a) na Kuba e30 temat w E30
    Tak, milej pracy, mnie to zajelo tydzien i 11 warstw lakieru. Zeby bylo rowno warto kazda warstwe przyszlifowac drobnym (400) papierem. Do malowania najlepiej uzyc walka
  19. Beerra odpowiedział(a) na Beerra temat w E32
    Dzieki, ale przy tej pogodzie jakoś nie bardzo chce mi sie bawić z podnośnikiem, myślałem raczej o mniej "fizycznej" metodzie. Najchętniej wpisałbym gdzieś Vin i niech się okaże
  20. Beerra opublikował(a) temat w E32
    Przy kupnie auta wmowiono mi, ze ma blokade mechanizmu roznicowego. Po dzisiejszych problemach z wyjazdem z zasniezonego parkingu zaczynam w to watpic. Jak najprosciej sprawdzic jak jest naprawde?
  21. Przesadziłeś i to grubo z tym 4-6mm, moze sa auta w ktorych da sie tak splanowac, ale lepiej don't try this at home A 10mm w maluchu to juz :lol:
  22. Beerra odpowiedział(a) na Zimny temat w E30
    Czyli wszystko o.k. to wina taniej instalacji. Mam to samo wrazenie, ze auto ledwo sie rusza. Trzeba pomyslec o wtrysku
  23. Przynajmniej 6 osob. Dobry pomysl.
  24. Nie pamietam jaki jest zegarek w E36, ale w E34 jest rozbieralny (1 sruba od tylu) Kumpel tez mial niedzialajacy, poprawil luty i dziala. Ew. jedz na cieszynska, w tamtych "dziuplach" napewno znajdziesz :wink:
  25. A czekasz wystarczajaco dlugo? U mnie jest najpierw ryglowanie, a dopiero kilka sekund pozniej domykanie (caly czas trzymam kluczyk w poz. "zamkniete")

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.